Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Yağ Değişimi

Motovento
    REKLAM ALANI

mondial 150 hs em deki eski yağı boşalttım fakat yeni yağı koyamıyorum çünkü koyulacak boru çok uzakta ne yapmalıyım 150 hs kullanıcıları ne yapıyorlar lütfen yardımcı olurmusunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yağ koyulacak borunun yağ kontrol çubuğunun girdiği yuva olduğunu bildiğini varsayıyorum..
    Eğer delik çok kuytudaysa (ki olmaması gerekir) klimaların su tahliye borularından edinip o şekilde halledilebilir belki..

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    dediğin gibi yanlış yere baktığını düşünüyorum...
    arkadaşım motorunun yağı varmı yokmu diye nereden bakıyorsun??arkadaşımın dediği gibi kapağını çıkardığın ve çubuğun üstündeki işaretlere bakarak yağ seviyesini anladığın delik! var ya işte oradan dolduracaksın yeni yağı...

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin gibi yanlış yere baktığını düşünüyorum...
    arkadaşım motorunun yağı varmı yokmu diye nereden bakıyorsun??arkadaşımın dediği gibi kapağını çıkardığın ve çubuğun üstündeki işaretlere bakarak yağ seviyesini anladığın delik! var ya işte oradan dolduracaksın yeni yağı...
    onu bende biliyorum sağ altta. ama çok kuytuda oyüzden yağı boşaltamıyorum

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ koyulacak borunun yağ kontrol çubuğunun girdiği yuva olduğunu bildiğini varsayıyorum..
    Eğer delik çok kuytudaysa (ki olmaması gerekir) klimaların su tahliye borularından edinip o şekilde halledilebilir belki..
    aynen
    RIDE or DIE

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    o zaman küçük bir huninin ucuna uygun bir hortum takarak bu sorununu çözebilirsin..

Uzatmalı hortumlu huniler iyi iş görüyor yapmış çinli,Kipa'da satarlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Benzincilerde, aslında benzin koymak için yapılmış ucunda hortumuda olan huniler var. Benim motorda o kadar zor bir yerde olmasa da rahat olsun diye almıştım. Hepsiburada.com'da da mevcut. http://www.hepsiburada.com/Liste/suz...tegoryId=26005

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzincilerde, aslında benzin koymak için yapılmış ucunda hortumuda olan huniler var. Benim motorda o kadar zor bir yerde olmasa da rahat olsun diye almıştım. Hepsiburada.com'da da mevcut. http://www.hepsiburada.com/Liste/suz...tegoryId=26005
    Mondialin rezaleti yani gitmiş en olmaz yere koymuş yani nese size teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)