Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha YZF-125 Mi-Kawasaki Ninja 250R Mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    sorulan soru yanlış 125lik motorla 250llik motoru niye karşılaştırıyosunuz ki ss binmek isteren hız sürat ses ve görüntü meraklısı insandır 125cc ile hangisini tatmin edeceksin 250 ilede edemezsin ama bi nebze yarım yamalak ben kendimce 600cc nin altındaki ss motorlarını pek mantıklı bulmuyorum yalancı motor gibi geliyor.
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Ya işin özü ikiside görüntü ve motor kalite bakımından süper makinalar yani ben alsam bile mecbur kasko yaptırmak zorundayım çünkü makinalar çok göze batıyor kapalı garajımda yok yani yamahada kawasakide güzel makinalar yerine göre ben şehir içi kullanım için sanki yzf r125 biraz daha iyi gibi geliyor bana ŞEHİR İÇİNDE Tabiki hızın da pek artma olasılığı yok
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)