Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

İstanbul-Chopper-Kulüp

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı kansey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bostancı içerenköy bakkalköy civarı bence bu iş için uygun olabilir..oralar bunu kaldırır
    evet merkezi yer ler buralar olabilir ancak kiralar biraz yüksek kalır gibi iyi bir aranırsa bulunabilir heralde en az 75-100 m2 bir alan lazım

tel 0216 5737137 0536 6592709 yer bulan arayabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anadolu yakasında Bostancı-Tuzla arası sahil yolunda her mekan olabilir. Doğu kısımları kira açısından daha makuldür diye tahmin ediyorum.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet merkezi yer ler buralar olabilir ancak kiralar biraz yüksek kalır gibi iyi bir aranırsa bulunabilir heralde en az 75-100 m2 bir alan lazım
    Yarın araştırma yapacağım, ayrıca "inzell"in dediği gibi bostancı tuzla arası genel bir araştırma ile buluruz... Siz yeterki böyle bir yer isteyin her türlü destek tarafımdan itina ile sağlanır

Bu arada uygun olabilecek miktar konusunda bir fikir varmıdır?

Motosikleti
    DayDream
    bi tarafı cafe-bar olarak işletilebilir bi alan olması lazım ayrıca önünde motorlar için bi alan da gerekli..

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı garberbuena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi tarafı cafe-bar olarak işletilebilir bi alan olması lazım ayrıca önünde motorlar için bi alan da gerekli..
    Açılış işlemleri evrak işleri falan biraz sıkıntılı olacaktır. Gerekli olacak araç gereç, bakım malzemelerinin büyük bir kısmı benden olsun...

Destek olacak arkadaşlardan haber bekleriz, 1-2 hafta içinde bir buluşma ayarlayalım GV650i de bize katılıp görüşlerini bildirirse ne yapmak, nasıl yapmak gerektiği konuda ciddi bir görüşme yapmak isterim.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı garberbuena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aynen böyle düşünüyoruz

Alıntı Pause adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açılış işlemleri evrak işleri falan biraz sıkıntılı olacaktır. Gerekli olacak araç gereç, bakım malzemelerinin büyük bir kısmı benden olsun...

Destek olacak arkadaşlardan haber bekleriz, 1-2 hafta içinde bir buluşma ayarlayalım GV650i de bize katılıp görüşlerini bildirirse ne yapmak, nasıl yapmak gerektiği konuda ciddi bir görüşme yapmak isterim.
    kesinlikle olması gereken budur doru adımlar

Haberleşme sistemi ve web alanındaki desteği de ben sağlayabilirim.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Bu gün çok güzel adımlar atıldığı konusunda kesinlikle eminim.

Her ne kadar yaw daha kimse birbirini tanımıyor gibi bir durum olsada, GV650i bunu yapmakta kararlı gibi duruyor. Bende ona sonuna kadar destek olma konusunda kesinlikle çok ciddiyim, umarım amaca çabuk ulaşırız...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haberleşme sistemi ve web alanındaki desteği de ben sağlayabilirim.
    bakın işte gurup çalışması başladı bile inzell arkadaşım haberleşmeyi ve web işlerini üstlendi bile bu ay içerisinde bir araya gelip tanışıp daha gerçekci kararlar alıp düşüncemizi gerçekleştirebiliriz gibi arkadaşlar iletişim bilgilerini buraya yazsınlar inzell arkadaşımda haberleşmeyi saglar toplanırız

Motosikleti
    DayDream
    bakın işte gurup çalışması başladı bile inzell arkadaşım haberleşmeyi ve web işlerini üstlendi bile bu ay içerisinde bir araya gelip tanışıp daha gerçekci kararlar alıp düşüncemizi gerçekleştirebiliriz gibi arkadaşlar iletişim bilgilerini buraya yazsınlar inzell arkadaşımda haberleşmeyi saglar toplanırız
    Aykut Kutucu- aykutucu@hotmail.com - 0531 381 64 45

benim aklıma üstlenebilceğim birşey gelmedi ama ne gerekirse ben de yapmaya hazırım

İşimiz ciddileşsin bir adımız olsun, hemen host+domain alıp güzel bir site de hazırlarım. Bunlar kolay işler, yeterki somut adımlarımız olsun.

Dilerseniz bilgilerinizi özel mesajla da iletebilirsiniz. Ayrıca semt bilgisini de belirtebiliriz.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda SHADOW
    O zaman şöyle bir adım atalım;

Tarih: 9 Ocak 2010 Saat: 13,00

Yer: Maltepe Sahil (Mekan konusunda ise ortak bir buluşma noktası bulur oradan uygun bir yere gireriz)

Uygun mudur?

(motosiklet ile katılım şart olmasın hava mualefeti ne olur bilemiyoruz, hem daha çok katılım olur diye tahmin ediyorum)

Bana uyar, Pendik'teyim yakınım...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda SHADOW

Yer: Maltepe Sahil (Mekan konusunda ise ortak bir buluşma noktası bulur oradan uygun bir yere gireriz)

Uygun mudur?

(motosiklet ile katılım şart olmasın hava mualefeti ne olur bilemiyoruz, hem daha çok katılım olur diye tahmin ediyorum)

KATILIM LİSTESİ: (kendinizi ekleyin görelim çoğunluğu)

1. pause + 1

Motosikleti
    DayDream
    bana da uyar ben maltepedeyim .. ve motorla katılma şart olmasın şu an motorum yok benim :D

1. pause
    2. inzell
    www.motorumla.net

Motosikleti
    DayDream
    1. pause
    2. inzell
    3. garberbuena

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Uygun mudur?

8 ocak daha uygun benim için 9 unda bir hastahane işim var benim yerim bostancı köprüsüne yakın iş yerimde toplanabiliriz gündüzde olabilir akşamda katılacak arkadaşlar için saat kaçta uygunsa haberleşiriz adrsim www.dogalgazci.net sitesinde var tel ulaşım bilgileri

Motosikleti
    Honda SHADOW
    8 ocak daha uygun benim için 9 unda bir hastahane işim var benim yerim bostancı köprüsüne yakın iş yerimde toplanabiliriz gündüzde olabilir akşamda katılacak arkadaşlar için saat kaçta uygunsa haberleşiriz adrsim www.dogalgazci.net sitesinde var tel ulaşım bilgileri
    O zaman daha mantıklı ama cumartesi ben çalışıyorum. muhtemelen bazı arkadaşlarımızda çalışıyordur. Saat 18,00 nasıl?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)