Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

İstanbul-Chopper-Kulüp

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar arkadaşlar..konuyu görünce üye olasım geldi daha dorusu bi heycandan bahsetmek daha doru olucaktır.. böle bir oluşum içersinde bulunmak isterim bende. ancak kırklarelinde ikamet ediyorum fakat haftasonlarında yapılacak etkinliklerde destek olmak isterim... malum iki teker olunca heryer yakın :D

1. Pause
    2. audioslave
    3. Meyto
    4. GV 650i
    5. garderbuena
    6. inzell
    7. papaz
    8. tombo
    9. campari
    10.markopaşa
    11.w3l3t46
    12.cengaver29
    13.acayüp
    14.mehmet tufan
    15.kaldera
    16.KANSEY (bende kendimi ekliyim dedim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MCT 330 special
    Alıntı garberbuena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maltepe sahilde bi yer bulunur :D çok da güzel olur olsa..
    daha merkezi bir yer olsa daha ıyı olmazmı maltepe merkezı bır yer deılmı dıyeceksın ama bana gore cok uzak mesela
    Hyosung ve s&t kanuni arasındaki farklar ıcın:farao: tıkla http://img441.imageshack.us/img441/2789/88496e0a04f846249c1a790.jpg

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı w3l3t46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha merkezi bir yer olsa daha ıyı olmazmı maltepe merkezı bır yer deılmı dıyeceksın ama bana gore cok uzak mesela
    Keşke böyle bir yer yapılsada bizde destek olabilsek, nerede olduğu farketmez bence...

Alıntı Pause adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke böyle bir yer yapılsada bizde destek olabilsek, nerede olduğu farketmez bence...
    sana katılıyorum pause...

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Benim şimdilik yer bulma ve ayarlama konusunda yardımım olamaz,İstanbul'dayım.O yüzden ben bulamadığım için İstanbul içi neresi olursa razıyım Yeri fark etmez zaten bu bir oluşum ve önemli olan başlamak.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel de bir ismi olmalı...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel de bir ismi olmalı...
    Henüz oluşuma aday adayı olan bir grup, isim konusu biraz erken diye düşünüyorum! fol yok yumurta yok ama yinede düşünme açısından güzel bir adım...

Tabii ki erken...
    www.motorumla.net

Aitlik hissettiren bir yer olacak gibi geliyor bana.
    İlerideki adımlar için lojistik destek sağlayabilirim.

meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    belirli biryerden ziyade. bir toplantı maltepede. bir toplantı kadıkoyde. digeri karsıda vs vs. once etkinligi bir yerde toplanmalı diye düsünüyorum. isim güzel olmalı bence

Öyle bir isim olmalı ki deri yeleklerimizin arkasında gururla taşımalıyız.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı bobber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aitlik hissettiren bir yer olacak gibi geliyor bana.
    İlerideki adımlar için lojistik destek sağlayabilirim.
    Bir yer bulsak yapacak olan kim? Hadi herkes bir destek verdi diyelim ama böyle bir yeri açmak isteyen arkadaştan hiç ses yok... neyse en azından etkin bir grup haline geleceğiz kısmetse...

Motosikleti
    DayDream
    herşey bitti isim kaldı =) daha bi de logo var :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:03 ----------

bu arada facebookda veya msnde falan toplansak daha iyi olabilir

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı meyto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belirli biryerden ziyade. bir toplantı maltepede. bir toplantı kadıkoyde. digeri karsıda vs vs. once etkinligi bir yerde toplanmalı diye düsünüyorum. isim güzel olmalı bence
    Güzel fikir ama sabit bir toplanma yeri "BİZİM" diyebileceğimiz bir yerde toplanıp sıcak bişeyler içip oradan etkinliklere akmak, yola çıkış bakımını ve dönüş bakımını yetkililer ile birlikte yürütmek, hem varolduğumuz yerin ayakta kalması için dışarıda tüketeceğimiz masrafları minimize edip sabit bir gelir elde etmesini sağlamak, varoluşunu her geçen gün güçlendirmek için hep birlikte çalışmak..... hayal gibi

tabiki çok zor ama naaparsınız gönül neler istiyor

Güzel fikir ama sabit bir toplanma yeri "BİZİM" diyebileceğimiz bir yerde toplanıp sıcak bişeyler içip oradan etkinliklere akmak, yola çıkış bakımını ve dönüş bakımını yetkililer ile birlikte yürütmek, hem varolduğumuz yerin ayakta kalması için dışarıda tüketeceğimiz masrafları minimize edip sabit bir gelir elde etmesini sağlamak, varoluşunu her geçen gün güçlendirmek için hep birlikte çalışmak..... hayal gibi

tabiki çok zor ama naaparsınız gönül neler istiyor
    güzel bir hayal demektense evet güzel bir hedef demek lazım ) ee burda bu kadar konuşan gönüllü varsa yer zaman belirlesek ??

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar bu fikir benden çıkmıştı kaya ya söyledim uzay a rica etmiş yazdı buraya ve gelişmeye başladı bu kadar sahip çıkıldıgına göre bu iş olacak ciidi olarak uygun bir yer bakınıyorum uygun yer bilen bulan arkadaşlar yazsın bakalım aklımıza yatarsa tutarız gerisi kendinden gelir .
    uygun yer derken 2 bölümlü olabilir bir tarafı cafe gibi toplantı v.s için uyacak diger tarafıda servis bakım tamirat yapılabilecek üyelerin motorlarına hizmet edilebilecek şekilde bir yer aynı zamanda motor sesinden rahatsız olmıyacak bir çevre de olması kirasının makul olması gibi özellikler arıyoruz inşallah buluruz
    böyle bir yer bulunursa listede adı yazan arkadaşlarla bir toplantı yapar bir plan dahilinde bu işe yön veririz

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu fikir benden çıkmıştı kaya ya söyledim uzay a rica etmiş yazdı buraya ve gelişmeye başladı bu kadar sahip çıkıldıgına göre bu iş olacak ciidi olarak uygun bir yer bakınıyorum uygun yer bilen bulan arkadaşlar yazsın bakalım aklımıza yatarsa tutarız gerisi kendinden gelir .
    uygun yer derken 2 bölümlü olabilir bir tarafı cafe gibi toplantı v.s için uyacak diger tarafıda servis bakım tamirat yapılabilecek üyelerin motorlarına hizmet edilebilecek şekilde bir yer aynı zamanda motor sesinden rahatsız olmıyacak bir çevre de olması kirasının makul olması gibi özellikler arıyoruz inşallah buluruz

Semt olarak size uygun olabilecek yer ???

bostancı içerenköy bakkalköy civarı bence bu iş için uygun olabilir..oralar bunu kaldırır

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

semt olarak anadolu yakası daha uygun gibi ama önemli olan daha önceki yazdıgım gibi uygun bir yer

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı kansey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bostancı içerenköy bakkalköy civarı bence bu iş için uygun olabilir..oralar bunu kaldırır
    Evet buralar uygun, birkaç tanıdığım var. yarın bir araştirma yapabilirim...

Sayın gv650i size ulaşacağım bir telefon yada mail adresi bana yollar mısınız?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)