Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

İstanbul-Chopper-Kulüp

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MCT 330 special
    Bensiz istanbul olurmu...

bide "acayüp"süz
    Hyosung ve s&t kanuni arasındaki farklar ıcın:farao: tıkla http://img441.imageshack.us/img441/2789/88496e0a04f846249c1a790.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    gözdağı süper olur ilkbahara doğru olursada katılabilirim.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Beni unutmayın

@w3l3t46 Teşekkürler. Sonradan gördüm. Aynı anda yazmışız

Bu arada @pause arkadaşım cep numaramı gönderiyorum özel mesaj olarak. İhtiyaç olduğunda hızlı iletişim açısından faydalı olur.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Honda SHADOW
    1. Pause
    2. audioslave
    3. Meyto
    4. GV 650i
    5. garderbuena
    6. inzell
    7. papaz
    8. tombo
    9. campari
    10.markopaşa
    11.w3l3t46
    12.cengaver29

Süper,ilk buluşma konusunda adımı ben atarım, dediğim gibi biraz daha artsın sayımız buradan, yer ve zamanı belirleriz hep birlikte...

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Bu arada klübün akıbeti ne oldu?.Eski bir Custom'cu olarak merak ettim
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni unutmayın

@w3l3t46 Teşekkürler. Sonradan gördüm. Aynı anda yazmışız

Bu arada @pause arkadaşım cep numaramı gönderiyorum özel mesaj olarak. İhtiyaç olduğunda hızlı iletişim açısından faydalı olur.
    Numaranızı aldım, en kısa zamanda iletişime geçeriz...

Bu arada "GV650i" arkadaş bir yer aradığını yazmış, gerçi bir daha ses etmemiş. tanıyan varmıdır? sanırım bize öncülük edebilecek kişiler arsında o da olacaktır...

Motosikleti
    cawa
    1. Pause
    2. audioslave
    3. Meyto
    4. GV 650i
    5. garderbuena
    6. inzell
    7. papaz
    8. tombo
    9. campari
    10.markopaşa
    11.w3l3t46
    12.cengaver29
    13.acayüp

Ben kendimi zorla eklim bari. Sizin ekleyeceğiniz yok
    İstemiyorsanız giderim

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada klübün akıbeti ne oldu?.Eski bir Custom'cu olarak merak ettim
    Aslına bakarsan hep söylendiği gibi bu kulüp işi biraz zor bir iş. ama yapanlar süpersonic güçlere sahip insanlar değiller, elbette emek ve zaman harcayarak zamanla olur. hele birkaç buluşma ayarlayalım, sonrası yavaş yavaş olur inşallah...

Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı Pause adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslına bakarsan hep söylendiği gibi bu kulüp işi biraz zor bir iş. ama yapanlar süpersonic güçlere sahip insanlar değiller, elbette emek ve zaman harcayarak zamanla olur. hele birkaç buluşma ayarlayalım, sonrası yavaş yavaş olur inşallah...
    Yanlış anlaşılmamasını umarak sormak istiyorum,motosiklet kaç yıldır hayatınızda?
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Honda SHADOW
    1. Pause
    2. audioslave
    3. Meyto
    4. GV 650i
    5. garderbuena
    6. inzell
    7. papaz
    8. tombo
    9. campari
    10.markopaşa
    11.w3l3t46
    12.cengaver29
    13.acayüp

Ben kendimi zorla eklim bari. Sizin ekleyeceğiniz yok
    İstemiyorsanız giderim

bir yandan işlerle uğraşırken bir yandan burayı takip etmek sıkıntılı oluyor kusuruma bakma. ama biz seni öncü seçtik o yüzden seni üyüler arasında değilde kurucu olarak şettik ondan yazmadım (iyi kıvırdım sanırsam )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:32 ----------

Yanlış anlaşılmamasını umarak sormak istiyorum,motorsiklet kaç yıldır hayatınızda?
    küçüklükte kurulan hayallerde ve "büyüyünce ne olacaksın?" sorusuna karşılık ilk bilinçli isteğim bir motosikletti desem sanırım yeterince açıklayıcı olur...

Rüyaları gerçekleştirmenin en güzel yolu uyanmaktır diye bir söz vardır:
    Aslına bakarsan aşk, özgürlük ve rüzgar rüyaların bitip uykudan uyandığım andır...

(biraz felsefe oldu sanırım ama en kısa böyle ifade edebilirim)

Motosikleti
    MCT 330 special
    Yanlış anlaşılmamasını umarak sormak istiyorum,motosiklet kaç yıldır hayatınızda?
    3102 Gündür motor tutukunuyum....
    Hyosung ve s&t kanuni arasındaki farklar ıcın:farao: tıkla http://img441.imageshack.us/img441/2789/88496e0a04f846249c1a790.jpg

Motosikleti
    cawa
    Aslında tecrübenin pek önemi yok.
    Önemli olan motosiklet kültürüne sahip olabilmek.
    25 yıldır motor kullanan bir serseri olmaktansa ,başlamayı düşünen aklı başında birisi olmak daha kıymetli bence...

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Aslında tecrübenin pek önemi yok.
    Önemli olan motosiklet kültürüne sahip olabilmek.
    25 yıldır motor kullanan bir serseri olmaktansa ,başlamayı düşünen aklı başında birisi olmak daha kıymetli bence...
    Ek olarak ; tutkular çoğunlukta insanların içinde olan şeylerdir, kimi geç farkına varır kimi doğuştan tutkundur

Motosikleti
    NC 700 SA
    Anlatmak istediğim tecrübe,en uzağa ben i........ ,v.s değil arkadaşlar.Öncelikle ister motosikletçi,ister arabacı kim olursa olsun,bireyleri bir çatı altında toplamak zordur.Kaldıki bunu motosiklet kullanıcıları için amaçlıyorsunuz,en zorlarından biri bence.Bu düşünce ile kaç yıldır motosikletle birlikte olduğunuzu sordum.Bir çatı kurmak istiyorsunuz; öncelikle çatıyı kurmak için,altında toplayacağınız insanları iyi tanımanız gerekir.O kadar çok klüp, forum v.s denendiki,emekler boşa gitmesin,sevgiler.

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Anlatmak istediğim tecrübe,en uzağa ben i........ ,v.s değil arkadaşlar.Öncelikle ister motosikletçi,ister arabacı kim olursa olsun,bireyleri bir çatı altında toplamak zordur.Kaldıki bunu motosiklet kullanıcıları için amaçlıyorsunuz,en zorlarından biri bence.Bu düşünce ile kaç yıldır motosikletle birlikte olduğunuzu sordum.Bir çatı kurmak istiyorsunuz; öncelikle çatıyı kurmak için,altında toplayacağınız insanları iyi tanımanız gerekir.O kadar çok klüp, forum v.s denendiki,emekler boşa gitmesin,sevgiler.
    Bu işlerin ne denli zor olduğu konusunda kesinlikle hemfikirim!!!

Netice itibariyle hemen yarın bir kulüp kuralım diye bir düşüncemiz asla olamaz zaten yapıyoruz dersek çok büyük hata olur. Küçük buluşmalarla başlayacak bir adım ile yavaş yavaş bir oluşum içine gireriz diye tahmin ediyorum.

Hep söylediğim gibi en kötü ihtimalle güzel vakit geçirip tanıştığımız 3 - 5 sıcak dost kazanırız

Motosikleti
    NC 700 SA
    Kolay gelsin ozaman .Yeni dostluklar her zaman güzeldir,tanıştığın her insan dostun olmayacaktır ama içlerinden illaki dostun olacak birileri çıkar.Bol km.li yıllar.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    başlığı görünce bodozlama yazıyım dedim, bir chopper kullanıcısı olarak ben varım, nedir ne değildir okuyacak vaktim yok ama sosyal faliyetlere elimden geldiğince katılırım .)
    What goes around, Comes back arround...

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlığı görünce bodozlama yazıyım dedim, bir chopper kullanıcısı olarak ben varım, nedir ne değildir okuyacak vaktim yok ama sosyal faliyetlere elimden geldiğince katılırım .)
    Hocam ne zaman Dorock yapcaz

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    cruiser kullanıcıları ile buluşmak için yer mekan zaman belirlendi ise bende gelirim..

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cruiser kullanıcıları ile buluşmak için yer mekan zaman belirlendi ise bende gelirim..
    Henüz yer ve zaman belirlemedik, bunu hep birlikte buradan belirleriz diye düşünüyorum, tabi takdir edersinizki mümkün olduğunca çoğunluğu sağlamak ileride yapılacak olan bir organizosyonuda güzel etkiler...

Ayrıca sizin gibi bilgili bir abimizi de aramızda görmekten mutluluklar duyarız...

Konu ile ilgili arkadaş sayımız gün geçtikçe artıyor, bakalım sonu nereye varacak

1. Pause
    2. audioslave
    3. Meyto
    4. GV 650i
    5. garderbuena
    6. inzell
    7. papaz
    8. tombo
    9. campari
    10.markopaşa
    11.w3l3t46
    12.cengaver29
    13.acayüp
    14.mehmet tufan
    15.kaldera

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)