Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

İstanbul-Chopper-Kulüp

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de aklımda böyle bir mekan açmak var, hemen yanına da el yapımı motosikletlerin üretildiği bir atölye...
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Motorla uğraşmayı seviyorum.Gerek bakımı olsun,gerek temizliği olsun gerekse kendi yaptığım modifiyeler olsun,her hafta bişiler yapıyorum bu alete.Ama evde olacak iş değil.Kapının önünde olacak iş hiç değil.Millet garip garip bakıyor naapıyor bu deli diye.
    Motor kulübü olursak ve toplanacak yerimizde motorlarımıza yapacağımız müdahelelere uygun alet edevat da tedarik edersek,bir nevi servis ve bakım hizmetinide kendimiz gerçekleştirmiş oluruz.Yaptığımız modifiyeleri paylaşırız.Güzel olur!

Motosikleti
    yamaha virago

.

arkadaşlar konun açılışını yapmış ama sonra aylarca ses soluk çıkmamış.bence buradan bi tarih belirlenmeli.ortak bi adreste buluşulmalı ve oturp konuşulmalı bu konu.hem de küçük bi tanışma olur.gerisi kolay..

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı papaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konun açılışını yapmış ama sonra aylarca ses soluk çıkmamış.bence buradan bi tarih belirlenmeli.ortak bi adreste buluşulmalı ve oturp konuşulmalı bu konu.hem de küçük bi tanışma olur.gerisi kolay..
    Kesinlikle katılıyorum. Bir tarih belirleyip daha çok katılımcı ile hep beraber buluşup görüşelim bu konuyu....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:29 ----------

Konuyu Hortlatalı Sadece 2 Gün oldu ama İlgilenenler şimdiden 7 kişi olduk...

Bence Birkaç Hafta İçinde Bir araya Gelip Konu hakkında detaylı görüşme yapalım. hem ayrıca tanışmış oluruz.

Bu konuda öncülük edebilecek abimiz, arkadaşımız varsa yada bu konuda bende yanınızdayım diyen varsa buyursun yazsın bize,

bu işlerin ne denli zor olduğu konusunda kesinlikle hemfikirim daha önceki yorumlar ile ama küçük buluşmalarla başlayacak bir adım kendi kendine büyür gider. yavaş yavaş bir oluşum içine gireriz diye tahmin ediyorum... en kötü ihtimalle güzel vakit geçirip tanıştığımız 3 - 5 sıcak dost kazanırız

Yanlış anlamadıysam şimdilik ilgili arkadaşlar:

1. Pause
    2. audioslave
    3. Meyto
    4. GV 650i
    5. garderbuena
    6. inzell
    7. papaz

meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    işte sizlere adres 01,01,2011 saat 10 dan 13 e kadar. kavacık ford bayii öünüde motor yürüyüsü var. sanırım 100 kişi olmustur sizde gelin tanısalım gelmek isteyen arkadaslar buyursun gelsin..

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı meyto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte sizlere adres 01,01,2011 saat 10 dan 13 e kadar. kavacık ford bayii öünüde motor yürüyüsü var. sanırım 100 kişi olmustur sizde gelin tanısalım gelmek isteyen arkadaslar buyursun gelsin..
    Güzel bir fırsat aslında ama bence bu konu için çok erken

Aslında düşündüğüm bu konu başlığı altında mümkün olduğunca çoğalıp sonra genel bir buluşma ayarlamak, (buradan 30 kişi olsak muhtemel katılımcı 15 kişi civarında olur. Bu 15 kişinin yarısının eşiyle yada başka arkadaşlarıyla katıldığını düşünürsek yaklaşık 25 kişiyi buluruz, al sana ideal bir sohbet ortamı ) diğer motorcu arkadaşlarımıza sonsuz saygımız var ama buluşmayı sadece bu konu için yapmak çok daha mantıklı olur.

(Ne aritmetik çıkardım yaw :D )

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı Pause adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum. Bir tarih belirleyip daha çok katılımcı ile hep beraber buluşup görüşelim bu konuyu....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:29 ----------

Konuyu Hortlatalı Sadece 2 Gün oldu ama İlgilenenler şimdiden 7 kişi olduk...

Bence Birkaç Hafta İçinde Bir araya Gelip Konu hakkında detaylı görüşme yapalım. hem ayrıca tanışmış oluruz.

Bu konuda öncülük edebilecek abimiz, arkadaşımız varsa yada bu konuda bende yanınızdayım diyen varsa buyursun yazsın bize,

bu işlerin ne denli zor olduğu konusunda kesinlikle hemfikirim daha önceki yorumlar ile ama küçük buluşmalarla başlayacak bir adım kendi kendine büyür gider. yavaş yavaş bir oluşum içine gireriz diye tahmin ediyorum... en kötü ihtimalle güzel vakit geçirip tanıştığımız 3 - 5 sıcak dost kazanırız

Yanlış anlamadıysam şimdilik ilgili arkadaşlar:

1. Pause
    2. audioslave
    3. Meyto
    4. GV 650i
    5. garderbuena
    6. inzell
    7. papaz
    ...........

Motosikleti
    DayDream
    aynen öyle.. henüz yok motorum gerçi mart-nisan gibi alabilirim

Motosikleti
    yamaha virago

pause

pause istanbulun neresindensin.?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Yardımcı olunabilicek birşeyler varsa özel mesaj atın iletişime geçelim.
    Şuanda dünyanın en kıymetli şeyine sahibim. (zaman) Yaklaşık bir yıl boyunca bol bol zamanım olucak...
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuanda dünyanın en kıymetli şeyine sahibim. (zaman) Yaklaşık bir yıl boyunca bol bol zamanım olucak...
    hocam hayrola, emekli mi oldunuz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 ----------

Alıntı meyto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etkinlik kısmına konu olarak açılabilir mi, site kurallarına aykırı bir durum olur mu acaba ...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hayır emekli olmadım. Kendimi emekli ettim.
    Yaş 35 oldu ve hayatıma yepyeni bir pencere açmaya karar verdim. İşi gücü bıraktım.
    Amacım bir daha dünyaya gelsem şunu yapardım diyebildiğim şeyleri yapmak.
    Onları yapabilmek için tekrar gelmeyi bekleyerek işimi şansa bırakmak istemiyorum
    Yeni bir iş , yeni bir aşk .............
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı papaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pause istanbulun neresindensin.?
    İstanbul Anadolu yakası Pendik teyim. Ama iki teker ile heryer yakın derim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:20 ----------

Alıntı garberbuena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle.. henüz yok motorum gerçi mart-nisan gibi alabilirim
    sanırım güzel bir etkinlik ve birliktelik sağlıyabilirsek istediğin markaların bir kısmı bire bir görme şansın olur

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Hayır emekli olmadım. Kendimi emekli ettim.
    Yaş 35 oldu ve hayatıma yepyeni bir pencere açmaya karar verdim. İşi gücü bıraktım.
    Amacım bir daha dünyaya gelsem şunu yapardım diyebildiğim şeyleri yapmak.
    Onları yapabilmek için tekrar gelmeyi bekleyerek işimi şansa bırakmak istemiyorum
    Yeni bir iş , yeni bir aşk .............
    valla bravo, muhteşem bir düşünce, keşke bende yapabilsem, senin gibi düşünüp yollara düşen bir sürü yabancı var, yabancı sitelerde okuyorum imreniyorum, reklama girmesin link vermeyeyim ceza almayalım şimdi bir türk isviçreden mısıra motoruyla gidiyor ve şu an istanbulda...daha öncede bir türk istanbuldan tayland'a motoruyla gitmişti, karadenizin kuzeyinden çine giden yabancılar da var birgün bende ya arabayla ya da motorla avrupada kafama göre takılıcam...inter rail ile tren de mümkün de biraz sefillik oluyor ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:25 ----------

bu arada konuyu açan arkadaştan özür diliyorum, şimdi fark ettim konuyu gereksiz bir sohbetle kirletmek üzereyim ama oldu bir kere, kusura bakmasın ...

Motosikleti
    Honda SHADOW
    O zman size bol bol ihtiyacımız olacak

Gerçi hadi kulüp yapıyoruz demekle olmaz bu işler, milyon tane detayı var ama dediğim gibi en kötü ihtimalle birkaç iyi dostluk edinmiş olur ve site sayesinde birkaç etkinliğe dahil olmuş oluruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bravo, muhteşem bir düşünce, keşke bende yapabilsem, senin gibi düşünüp yollara düşen bir sürü yabancı var, yabancı sitelerde okuyorum imreniyorum, reklama girmesin link vermeyeyim ceza almayalım şimdi bir türk isviçreden mısıra motoruyla gidiyor ve şu an istanbulda...daha öncede bir türk istanbuldan tayland'a motoruyla gitmişti, karadenizin kuzeyinden çine giden yabancılar da var birgün bende ya arabayla ya da motorla avrupada kafama göre takılıcam...inter rail ile tren de mümkün de biraz sefillik oluyor ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:25 ----------

bu arada konuyu açan arkadaştan özür diliyorum, şimdi fark ettim konuyu gereksiz bir sohbetle kirletmek üzereyim ama oldu bir kere, kusura bakmasın ...
    konu zaten çok önce açılmış, ben hortlatayım demiştim Şöylede bir durum söz konusu ki; motosiklet ve özgürlük için (hatta ikisi bir olan durumlar için) her zaman her yerde konuşmaya gerek vardır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:29 ----------

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konu ile yakından ilgileniyorum bir yer aranıyor bilen yazsın
    Bu iş için yer aramak? süper bir atılım...

O zaman şu taahhütü vereyim:

Yer bulmanız durumunda araç gereç, takım taklavat konusunda kesinlikle büyük bir destekte bulunurum...

Bulursanız muhakkak haber edin...

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Cruiser kullanıcıları ile tanışmak adına yapılacak bir organizasyona bende katılırım.

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cruiser kullanıcıları ile tanışmak adına yapılacak bir organizasyona bende katılırım.
    Düzenlenen ilk etkinlikle beraber bu başlık altında yorum yapan herkes bilgilendirilecektir...

güzel bir konu olmuş! bende yapılacak etkinliklerden bilgi almak isterim.

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    Benda yapılacak etkinliklere katılırım. Haberler bekliyoruz, güzel bir fikir.
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

Motosikleti
    Honda SHADOW
    1. Pause
    2. audioslave
    3. Meyto
    4. GV 650i
    5. garderbuena
    6. inzell
    7. papaz
    8. tombo
    9. campari
    10.markopaşa

konuya dahil olacaklar günden güne artıyor hadi bakalım...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)