Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Butun Mondialciler Sorunlarini Yazsin (hiç Kimse Yorum Yapmayacak)

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    MONDİALCİLER SORUNLARINIZI BU SAYFAYA DÖKÜN AMA LÜTFEN YORUM YAPMAYIN BIRBIRINIZ HAKKINDA....... AMA EGERKİ SORUNUNN COZUMU VARSA TABIKI BIRBIRIMIZİ YONLENDIRECEGIZ EMINIMKI MOTOR ALMAK İSTEYEN ARKADASLARIN İŞLERİNE YARAYACAKTIR....... KONUYU YANLIŞ YERE ACTIYSAM KUSURUMA BAKMAYIN;;;;;;

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    büyük harf yerine küçük harf tercih etmeliydin,moto sohbet olmamış.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    NIEKI BUYUK OLUNCA OLMAZMI????

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    sorunlara kim derman bulacak peki,güzin abla mı?bir ara mondial destek diye biri vardı,o da sırra kadem bastı
    gaza gelme;kaza gelmesin

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    sadece sorun yazarsak ne işimize yarayacak yav
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    benim sorunlarım: sınavlarım var ama kafam karışık fazla çalışamıyorum, birde sağ kulağım biraz ağrıyor , mondialim ile ilgili bi sorunum yok Allaha şükür... mondial=sorun kim çıkarıyor bu söylentileri anlamıyorum, yolda kime sorsam memnun, net ortamında ise çinmalı=sorun diyorlar yok öyle bişey...
    Zamana ait düşlerim... Gemi benim kaptan benim...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Benim evelki motorum 125 cc mondial di. Yolda giderken vidalari dusuyordu.Arka fren balatasi tutmuyordu gittim honda ile degistirdim.Fren elcikleri dokumdu bir yan yatmada hemen kiriliyordu. Far acma kapama dugmesi cok dandikti hemen bozuldu. Birde egzoz cabuk sorun yaratti icindeki filtreler dagildi isidan.Her halde anladiniz niye sattigimi bu motoru.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okan, küçük yazı daha rahat okunur. diğer topikte sana yazmıştım burada da yazayım. mondial ve diğer çin mallarından uzak duuuurr. sonra söylemedi deme. zaten eğer bu motorları alırsan aldığın ay içinde küfür etmeye başlarsın.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    NIEKI BUYUK OLUNCA OLMAZMI????

olmaz arkadaşım forum kurallarını lütfen okuyalımm

happygollum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mTc
    250 mct ye sahibim ve 400 km de şindi marsa basınca tık yapıp calışmıyor marş ateşlemiyor nasılsevise götürücem bilmiyorum belki vurdurunca calışır ama yolda tek başıma istop ederse-------------- I love mondial?--------------
    happyyyyyyyy

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı happygollum adlı üyeden alıntı
    250 mct ye sahibim ve 400 km de şindi marsa basınca tık yapıp calışmıyor marş ateşlemiyor nasılsevise götürücem bilmiyorum belki vurdurunca calışır ama yolda tek başıma istop ederse-------------- I love mondial?--------------
    selam, kün boşalmıştır ya da marş rolesi bitmiştir. gideceğin servis hangisi? ümraniye servisine sakın gitme. güngörendeki servis sancar motoru tavsiye ederim ya da küçük yalıya götür. ben bir de küçük yalıyı deneyeceğim. bende de mondial var almaz olsaydım

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar konu ile ilgili bir başlık mevcut hatta bu arkadaş sorunlarınızıda çözüyo bu başlıktan devam edelim....

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=5948
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler