Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Pantolon içine giyilebilen dizlik

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnan dizliğini bulamadım Link verebilir misin?
    Dur bakıyım geçen gün bakmıştım bende :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Çok ilginç motosikletim.com.tr de görmüştüm açılmıyor site gitti gidiyor ilanı vardı oda uçmuş :D kendi sitelerinden de kaldırmışlar ya bekledigi oranı yakalayamadı ya da bitti yeniden üretime giricek bakınıyım biraz daha.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Tech90 nın yaptığı normal bir knox pantolon korumasını kılıfa sokmak. Siz de yapabilirsiniz, terziye gidip bir kılıfa koydurabilirsiniz, o kılıfı da ister çorap gibi tamamen saran yada cırtları olan bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Ama o tarz korumalar çok az bir bölgeyi kapatıyor, hoşuma gitmedi.

Dainese Knee V gerçekten Rahatlık ve Koruma açısından çok başarılı. Pantolonu çıkarmadan (ayakkabıyı çıkartarak) giyip-çıkarabiliyorum. Sırf bu yüzden değişmem

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Buldum http://www.motosikletim.com.tr/kateg...x?brnd=TECH+90 bu arada Syanur o dediğin doğru ancak ben onunki gibi kumaş bulamamıştım diğer korumalara göre daha az terletiyor.Sürtünmeye de daha dayanıklı kullanılan malzeme.Birde Türk malı olması ayrıca beni çok etkiledi bütün bel altı ekipmanı bundan sonra oradan alacagım.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buldum http://www.motosikletim.com.tr/kateg...x?brnd=TECH+90 bu arada Syanur o dediğin doğru ancak ben onunki gibi kumaş bulamamıştım diğer korumalara göre daha az terletiyor.Sürtünmeye de daha dayanıklı kullanılan malzeme.Birde Türk malı olması ayrıca beni çok etkiledi bütün bel altı ekipmanı bundan sonra oradan alacagım.
    Resim vs yok, bu da pantolon içine giyilebilen model mi acaba, bir mail atalım bakalım, teşekkürler yardımın için...

@Syanur, 100 liranın altında bulabilsem knee v alacağım ama Dainese farkı işte
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Resim vs yok, bu da pantolon içine giyilebilen model mi acaba, bir mail atalım bakalım, teşekkürler yardımın için...

@Syanur, 100 liranın altında bulabilsem knee v alacağım ama Dainese farkı işte
    Resim açılıyor ancak ben direk link vereyim

http://www.motosikletim.com.tr/ProductImages/101779/Btech90-pro-dizlik-giyilebilir-ic-dizlik649303150.jpg

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resim açılıyor ancak ben direk link vereyim

http://www.motosikletim.com.tr/Produ...k649303150.jpg

http://www.motosikletim.com.tr/ProductImages/101779/Btech90-pro-dizlik-giyilebilir-ic-dizlik649303150.jpg
    Teşekkürler, resim yoktu mail attım ekledik diye cevap verdiler...
    Şimdi 50 liraya bunu mu almalı yoksa 135 liraya kaval kemiğinide koruyan dainese knee v mi almalı...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk malı felan olduğu yok, knox dizliği kılıfa sokup satıyorlar. Buna yerli malı diyorsan bişey diyemem, ki keşke öyle olsa. Ayrıca Tech90 nın benim hatırladığım dizliği daha düzgün bişeydi. Bu resmi görünce güldüm, paçavra gibi olmuş

Şimdi 50 liraya bunu mu almalı yoksa 135 liraya kaval kemiğinide koruyan dainese knee v mi almalı...
    Abi dizliğe verdiğin paraya 30~50 TL felan paha biçme. İşe yarıyorsa 150 TL bile verilir, ben hergün giyiyorum. Bir de rahatsız etmediğini görünce daha da bir memnun kalıyor insan. Ben şanslıydım, 2.el aldım 75 TL iken ama şimdi olsa 150 TL yine veririm yani.

Ayrıca pantolon korumaları bir işe yaramaz. Pantolonun içindeyken kaza esnasında kayıyor-oynuyor (motor pantolonu olması bişeyi değiştirmiyor). Şanslıysanız düzgün halde darbeyi alırsınız. Cuk oturan ceketten kayan dirseklik biliyoruz, 30 la düşüp dirsekliği döndü arkadaşın. Eğer içten giyip sıkıca dizine bağlasan bile ebat olarak çok küçük bu dizlikler. Sadece diz kapağını ve biraz altını koruyorlar.

Dainse gibi olan dizlikler kavalı ve dizin üst kısmını da koruyorlar. Arada dağlar kadar fark var, hiç terededdüt etme, en iyi koruyanı al. Sakındığın 50 TL yi çok ararsın sonra allah korusun...

Hiç olmadı bari şuna bir bak

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...56576200/detay

Acerbis'in pantolon altı dizliği diye geçiyor. Dainese'ye benziyor mantık olarak ama bilmiyorum, görmedim hiç.
    metci bunu beğendi.
    #sürenadam

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Orası size kalmış ona bşiey diyemeyeceğim Ben bu dizliği arada sırada kullanıyorum bir abimizden ödünç alıp. Bir süre sonra varlığını unutuyorsunuz ve çok rahat hareket edebiliyorsunuz. Ancak daniesede durum böylemidir bilemiyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Şu acerbis'in pantolon altı dizliğini kullanan olsa da aydınlatsa bizi

My Life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Beyler gerçekten bu konu da birilerinin acil bişeyler yapması lazım!
    ülkemizde icon gibi kaliteli markaların pantolon altına giyilebilen dizlikleri ne yazık ki yok! ya da varda biz mi bilmiyoruz. kaliteli dizlik ararken deli oldum yok mu hiç bir önerisi olan??

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    dainese in var, pantolon içi için özel üretim mi bilmiyorum ama ince ve kibar olduğu için pantolon içine giyilebiliyo...

My Life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Allah aşkına nereden temin edebilirim onuda soylede tam olsun
    birde acerbis impact evo diye bir model var, pantolon altına ne kadar iyi olur bilmiyorum ama olmadı onu alıcam artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

tamamdır, motorturkiye, motoroom, ergürmotor gibi birkaç farklı sitede buldum teşekkürler

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı My Life adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına nereden temin edebilirim onuda soylede tam olsun
    birde acerbis impact evo diye bir model var, pantolon altına ne kadar iyi olur bilmiyorum ama olmadı onu alıcam artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

tamamdır, motorturkiye, motoroom, ergürmotor gibi birkaç farklı sitede buldum teşekkürler
    reca ederim..dainese v knee

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Dainese Knee V aldım, gayet güzel ve kullanışlı, başta Syanur olmak üzere yardımcı olanlara teşekkürler...
    DALGIC_800 bunu beğendi.

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Şöyle bir şey var ama burada satan bulamadım dışarıdan sipariş etmeye değermi ?

http://www.motorcycle-superstore.com...ee-shin-guards

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Makbul dizlik zaten kıyafet içine giyilir arkadaşlar?dizliği dışarıdan takıyorsanız o dizlik kaza sırasında ters döner bir anlamı kalmaz..

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    ayrıca dizliği de motosiklet çizmesi ile sabitlemek gerekiyor.

wurtz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 ABS
    Pantolon içine giymek için aşağıdaki ürünü düşünüyorum. Sanırım en mantıklısı bu olacak. Dıştan takılanlar çok mantıklı gelmiyor. Umarım yazın sıkıntı yaşatmaz pantolon içinde.

http://www.aliexpress.com/item/RS-TAICHI-TRV038-Stealth-CE-Knee-Guards-Pads-Motorcycle-Protective-Motorbike-Motocross-Racing-Kneepads-Protector-Gear/1670801763.html

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dainese in var, pantolon içi için özel üretim mi bilmiyorum ama ince ve kibar olduğu için pantolon içine giyilebiliyo...
    Memnunum. Tam başlığı açanın istediği şey. İşe giderken takıyorum.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu hortlamış ama güzel konu. Yeri gelmişken sorayım, voleybol dizliklerini pantolon içinde kullanmak hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana mantıklı gelmişti, pratik olduğu ve konforsuz olmadığı için giymeye üşenmiyordum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)