Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet fiyatlarına inanamıyacaksınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gilera nexus 500ie
    Merhaba arkadaslar .Aşağıdaki siteyi bu gun kesfettım ve paylasmak ıstedım. sıtede dolasırken ıletısım penceresı acıldı ve sıte yonetıcılerı ıle konustum. bu fıyatlara Turkıye ıcın + 800 usd gıbı bır rakkam yol ve evrak masrafı oldugunu yazdılar hayabusa ıcın . makınalar sudan ucuz burada . Lutfen ıngılızcesı benden daha ıyı olan arkadaslar konusup bu sıte hakkında dusuncelerını yazsınlar. Tekerınız duz bassın.

http://www.omrcmr.com/productlist.as...d=&rid=&page=1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Fiyatlar çok çok düşük fakat +800 USD olması mümkün değil gibi geliyor bana. İletişim kurabilen arkadaşlardan cevap yazmalarını bekleyelim en iyisi.
    Saygılarımla...

Lamborghini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu işler bildiğiniz gibi kolay değil, türkiyeye araç ithal etmenin maliyetini oradaki satıcı bilemez, türkiyede ne vergiler ne zorluklar çıkarılıyor nerden bilsinler.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı turkhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar .Aşağıdaki siteyi bu gun kesfettım ve paylasmak ıstedım. sıtede dolasırken ıletısım penceresı acıldı ve sıte yonetıcılerı ıle konustum. bu fıyatlara Turkıye ıcın + 800 usd gıbı bır rakkam yol ve evrak masrafı oldugunu yazdılar hayabusa ıcın . makınalar sudan ucuz burada . Lutfen ıngılızcesı benden daha ıyı olan arkadaslar konusup bu sıte hakkında dusuncelerını yazsınlar. Tekerınız duz bassın.

http://www.omrcmr.com/productlist.as...d=&rid=&page=1
    yazmış olduğunuz site e-bay gibi alışveriş sitesi.yutdışında makum fiyatlar ülkemize göre çok düşük.fiyatlar'da ilginçlik yok değil mesela er-6 2006 model fiyatı 2720 euro=5.500 tl gibi bir fiyat yapıyor ki normaldir.ama hayabusa 3580 euro=7.160 tl yapıyor ve 2009 model fiyatta bir gariplik var.bir diğer konu yurt dışından 2.el araç getirmek şu an için sadece yurtdışın'da yaşayıpta kesin dönüş yapanların getirebileceği bir araç.O yüzden sadece bakmakla yetineceğimiz bir işlem
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazmış olduğunuz site e-bay gibi alışveriş sitesi.yutdışında makum fiyatlar ülkemize göre çok düşük.fiyatlar'da ilginçlik yok değil mesela er-6 2006 model fiyatı 2720 euro=5.500 tl gibi bir fiyat yapıyor ki normaldir.ama hayabusa 3580 euro=7.160 tl yapıyor ve 2009 model fiyatta bir gariplik var.bir diğer konu yurt dışından 2.el araç getirmek şu an için sadece yurtdışın'da yaşayıpta kesin dönüş yapanların getirebileceği bir araç.O yüzden sadece bakmakla yetineceğimiz bir işlem
    Saygılarımla...

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boşuna uğraşma. vergisini ödedikten sonra burdan daha pahalıya çıkar o motor
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    henüz türkiyede böyle bir uygulama yok.ya yurtdışından biri ile evlenecek ya da 2/3 ayda bir yurt dışına çıkıyor olacaksınız.siz oralardan parça alabildiğimize dua edin.şimdilik avrupa birliği gibi örgütlenmelere tam üye olmadan bu gibi alışverişler biz türkler için sadece bir hayal.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşuna uğraşma. vergisini ödedikten sonra burdan daha pahalıya çıkar o motor
    benzinin litresinde ki vergi payından sonra bunlar için çıkacak vergi düşünülemez satın almak mümkün olsa bile ...
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    ben dusunmustum, fiyatlar cok uygun ama TR devleti onu yeteri kadar uygunsuz yapıyor. Amerikadan getirecektim goldwing 12bin dolardı sıfır. ulasım icin yaklasık 2 bin dolar ödeyecektim gemiye. eder 14 bin dolar = yaklasık 21 bin tl. Ustune Ulkemizin guzel vergi sistemi geliyor ve 36 bin tl oluyor. 15 bin tl vergiye gittigini goruncede vazgectim dogal olarak. gelmesi 3-4 ayı buluyor. :S
    v-for racing

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı b+rk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dusunmustum, fiyatlar cok uygun ama TR devleti onu yeteri kadar uygunsuz yapıyor. Amerikadan getirecektim goldwing 12bin dolardı sıfır. ulasım icin yaklasık 2 bin dolar ödeyecektim gemiye. eder 14 bin dolar = yaklasık 21 bin tl. Ustune Ulkemizin guzel vergi sistemi geliyor ve 36 bin tl oluyor. 15 bin tl vergiye gittigini goruncede vazgectim dogal olarak. gelmesi 3-4 ayı buluyor. :S
    arkadaşım sen 36.000 TL 'ye 0 km goldwing getir, trafiğe tescil ettir, ruhsatını plakasını çıkart, noterden satış yapmaya hazır hale getir aynı gün 45.000 Tl'ye senden satın alayım...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    bu siteleri bilirim N97 100 YTL YAZAN SİTELERDEN ... BİRİDE BU

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:01 ----------

bazı motorun resimleriylle modeller uyuşmuyor adam ST 1300 BAŞka foto koymuş
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)