Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 ukh ile İzmir-Isparta

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial100kh
    Arkadaşlar sizce bu motorla bu yol gidilirmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    gidersin kardş gitmeden önce yağını bujini lastklerini kontrol ettir ama titremekten böbrek taşların düşer
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Aynaya fazla bakmak biraz can sıkıcı olabilir,70-80 hız biraz tehlikeli .

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben Mondial 150hs ile bikaç kere Çankırı yoluna çıktım, tek şerit bir yol.
    85-90km arası gerçek hızı var en fazla gidebildiği, arkamdan gelen arabaların neredeyse tamamı beni solluyordu.
    100ukh mutlaka daha yavaş gider, 100ukh vitesli olsa da 150hs'nin torku yüzde 35 daha fazla olduğundan, özellikle yokuşlarda fazlasıyla fark atacaktır.
    Gideceğiniz yol tek şeritli değilse bile 100cc motor yavaş kalır uzun yola, diğer taşıtlar istemese bile tehlike yaratır.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    çift şerit bir yolsa sıkıntı olacagını sanmıyorum molaları geciktirme ve ihmal etme tabi
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    80 km de 15 dk mola vererek eğer sabrın varsa gidersin..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Mondial 150hs ile bikaç kere Çankırı yoluna çıktım, tek şerit bir yol.
    85-90km arası gerçek hızı var en fazla gidebildiği, arkamdan gelen arabaların neredeyse tamamı beni solluyordu.
    100ukh mutlaka daha yavaş gider, 100ukh vitesli olsa da 150hs'nin torku yüzde 35 daha fazla olduğundan, özellikle yokuşlarda fazlasıyla fark atacaktır.
    Gideceğiniz yol tek şeritli değilse bile 100cc motor yavaş kalır uzun yola, diğer taşıtlar istemese bile tehlike yaratır.
    senin khm fazla gösteriyor galiba ben bu hızla giderken bir sürü araç solluyorum uzun yolda tek şeritli yolda 100 le giderkende hiç sollanmadım radar olan yerlerde ve olabilcek yerlerde 70 indiğimde dediğin olayı çok yaşadım....siteden bi abimiz 100 kh ile kütahya - uşak - izmir - uşak - kütahya turu yaptı o memnundu ama bence motor çok yorar

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Motorun yola çıkmadan önce bakımlarını yaptır,yanına ne olur ne olmaz yedek bişeyler al.Çok rahat gidersin.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin khm fazla gösteriyor galiba ben bu hızla giderken bir sürü araç solluyorum uzun yolda tek şeritli yolda 100 le giderkende hiç sollanmadım radar olan yerlerde ve olabilcek yerlerde 70 indiğimde dediğin olayı çok yaşadım....siteden bi abimiz 100 kh ile kütahya - uşak - izmir - uşak - kütahya turu yaptı o memnundu ama bence motor çok yorar
    arabayla test ettik motor 100km gösterirken, araba 82km gösteriyor, 85-90km gerçek hız bu yüzden diyorum, ayrıca dediğim yol dümdüz bir yol değil dağ tepe inip çıkıyorsun, hemde tek şerit olduğundan yetersiz kalıyor hızı, çok gerekli olmasa da solluyor çoğu araba.

Motosikleti
    VFR 800 F
    Merhaba bende Izmırde oturuyorum Ispartada öğrenciyim benımde Asya 150 T motorum var geçen gün yaklasık 200 km yol yaptım ilçelerden eğirdir yoluna sapıp tekrar Ispartaya döndüm yaklasık ortalama 50 km ile gittim motoru yormadım 7 defa filan mola vermişimdir cunku işimi şansa bırakmadım ve motoru dinlendirdim hep baya bir yorucu oluyor İzmir yolunda gerçekten herkez geçiyordu ama ilçe yollarında dolasmak gerçekten eğlenceli oluyor motoru yeni bakımdan cıkarmıstım herhangi bir sorun cıkarmadı sende yavas ve motoru dınlendırerek gelırsen problem olacagını zannetmıorum ama baya yorucu olur diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Isparta derken buraya gelicen ve habermiz olmicak ağırlamicaz yani seni =)
    [B]Yamaha YBR-Air Brush-Xenon-Mini Sinyal-İridyum Buji-Slikon elcik sankim RACİNG =) [/B]

http://www.sahibinden.com/sankim_racing_!_air_brush_-30WQQaXQQ22719971WQQpXQQdisplayitem

Motosikleti
    Mondial100kh
    Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkdaşlar.. Yarın büyük ihtimal çıkıcam yola.. Eğirdir ilçesini gidicem bende.Yanıma yedek iç lastik,buji,ve anahtar takımları alıyorum..İnşallah sorunsuz gidip gelirim..

eneSkaya:
    tabiki kısa süreli tanışma aşaması benimde hoşuma gider

klm644 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni bs 100
    Alıntı gkhncokunlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkdaşlar.. Yarın büyük ihtimal çıkıcam yola.. Eğirdir ilçesini gidicem bende.Yanıma yedek iç lastik,buji,ve anahtar takımları alıyorum..İnşallah sorunsuz gidip gelirim..

eneSkaya:
    tabiki kısa süreli tanışma aşaması benimde hoşuma gider
    dönünce artık maceralarını bu konuda anlatırsın

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hangi gün cıkmayı düşünüyorsun
    hafta sonu bende eğirdire gitmeyi düşünüyorum fakat henüz kesin , küçük bir mt tanışması olur belki,,

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Gidersin kardeşim hem de paşalar gibi.50cc scooter ile 9000km yol yapılabiliyorsa 100cc de yapar.
    Sen güvenlik tedbirlerini tamamla ve çık yoluna....inşallah sürücü belgen vardır??
    Yolun açık olsun dönünce tecrübelerini paylaşırsın.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    2007 kuba 150cc
    ........................

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:12 ----------

.....................

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    uzun yola çıkarken üzerine su geçirmez bişeyler almayı unutma ben hava güneşli diye ödemişten yola çıktım izmire torbalıda tuluk oldum gaziemirde kurudum aman ha

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    505 372 33 43 numaram gelirseniz aramanız yeterli olucaktır ben sizi bulurum =)
    [B]Yamaha YBR-Air Brush-Xenon-Mini Sinyal-İridyum Buji-Slikon elcik sankim RACİNG =) [/B]

http://www.sahibinden.com/sankim_racing_!_air_brush_-30WQQaXQQ22719971WQQpXQQdisplayitem

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı eneSkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    505 372 33 43 numaram gelirseniz aramanız yeterli olucaktır ben sizi bulurum =)
    eyvallah ıspartadan ne zaman geçecek olursam bi çayını içmek için ararım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)