Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kazadan sonraki resimler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok ama olacak
    sercan 2667 abi senin durumun biraz komik olmuş gibi ama yinede geçmiş olsun fazla bişi olmamışdır inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Benim tam olarak motorun en eski haline gelmesi, yani yürür hale değilde, çiziksiz bir hale gelmesını ıstıyorum, bizimkiler servise gitmiş sormus 300 tl ye felan halledilir demişler ama, belki onlar hasarlı yerleri yapacaklar, örneğin ben hafif ucu kırılan bir plastikle motorun yapılması değil,komple sıfırı ile değişmesini isterim, mesela egzozun dısındaki metal yamuk, onu düzeltmelerini değil yenılerını takmalarını ıstıyorum. yapıldıktan sonra motorun benzın yakması, motorun yürürürün eskisiyle aynı olması felan ne olur sizce? tam olarak asagıdaki resimdeki gibi olmasını istiyorum

Hiçbir ustanın Mondial'in parçalarını tamir etmeye uğraşmayacağını düşünüyorum. Muhtemelen tamir parası parça fiyatından fazla olacaktır zaten.

Motor kısmına bir şey olmadıysa da yağ yakma vs. sorunlar olmayacaktır.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    granaj parçalarını bulmakta zorlanabilirsin. çok satılan bir modeli değil çünkü.
    sökede fabrikası var izmire fren kolu ile sticer ını 2 haftada getirtebildik çünkü.
    mekanik kısımlarını dışarda bir ustaya pazarlık ile yaptır. servis usulu çok pahalı olur . parçalarını da liste halinde eline al kendin temin et parçacıdan. 3- 5 ekleme derken tüm parçalarda en az 100 lira fark eder.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Bayiden aldık, baska bir ustaya gittik. motor şaseden ayrılmıs sağa sola sallanıyo orta kısım, onun için yeni parçası gelirse ruhsata felan yazılma işi uzun sürermiş, kaynak yapalım dedi. Bi sorun cıkarmaz dedi. Bende kabul ettim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)