Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor deyince kalbim cız ediyor ya ben asık oldum galiba

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba yıne tum abılerım arkadaslarım kardeslerım bı cınlı alıcaktım hesapta bu sıralar maddıyat el vermedı ama tarzımı bıle daha bulamadım ılerıde gusel bı motor alacığım ama ben ozel guvelığım bakırkoy omur'de temden bı motor gecer ya gece arasıra on kaldırırlar bıde ıcım erıo bı sesıne bı kendıne baka kalıyorum arasırada burger kınge starbucksa kahve ıcmeye gelen motorcu arkadasları gorup ımrenıyorum ınsallah bende bı gun bı motor sahıbı olucağim bu duygu ve dusuncelerımı sızlerle paylasmak ıstedım mazur gorun sızleri sevıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağ ol Mahir, İçini dökmüşsün. İnşallah istediğin gibi bir motor alırsın.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    İnşallah sende en kısa sürede bi motor sahibi olursun mahir.. Yalnız tek teker yapanlara için erimesin, sen onlara özenme
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    RED HONDA CBF 150
    İnşallah istediğin gibi bir motorun olur Mahir..bende uzun süredir beklediğim motoruma bugün kavuştum..kırmızı renk Honda CBF 150..darısı senin başına kardeşim..

Alıntı RED ANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah istediğin gibi bir motorun olur Mahir..bende uzun süredir beklediğim motoruma bugün kavuştum..kırmızı renk Honda CBF 150..darısı senin başına kardeşim..
    hayırlı olsun senın adına sevindim

Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera , Yamaha
    Hayırlı olsun RED ANGEL kırmızı meleğin

mahir212,herşeyin zamanı var dert etme bu kadar ..bu zamanların da değerini bilip motosikletine kavuşunca iyi bak ona.ayrıca emin ol bu şekilde hasret kalıp daha da bağlanırsın iki lastikli hayata.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Aşk ki ne aşk hiç sorma Mahir Hepmiz aynı durumdaydık emin ol sok elini taşın altına biraz peşin biraz k.kartı borç olmadan olmuyo...
    Umarım sende en yakın zamanda starbucks da kahveni yudumlarken aşkına bakıp içinden güleceğin zamanlar yakındadır....
    Şimdiden hayırlı olsun..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler