Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Naked makine için düz gidon nereden bulurum?

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Evet arkadaşlar soft görsel modifiye yapmak istiyorum.
    street fighter düz gidon ihtiyacım var bulamadım internette.

bilgisi olan varsa sevinirim. ayrıca başka uygun modifiye parçalar bulunan site adresi verirseniz de sevinirim belki gözümden kaçan olmuştur.

Selamlar...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    600 f için mi ?
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 f için mi ?
    yok 600f i sattım suzuki gs500 aldım onu biraz gözüme hoş hale getiricem inşallah.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    R1
    Motosikleti kısmında f i görünce sordum. Öncelikle tabi ebay den bakmalısın, gs 500 için türkiyede çok fazla modifiye parçası bulabileceğini sanmıyorum .
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti kısmında f i görünce sordum. Öncelikle tabi ebay den bakmalısın, gs 500 için türkiyede çok fazla modifiye parçası bulabileceğini sanmıyorum .
    doğru söylüyosun, gerçi ebay e biraz uzağım ama olmazsa oraya da yönelicem
    ama aslında çok spesifik ya da mgs500'e yönelik ğretilmiş spesifik malzeme aramıyorum, daha çok universal malzemeler işimi görecek.
    mesela aradığım gidon sadece açısı işimi görse yeter sonuçta tüm kumanda elemanları her tür gidon borusu üzerine yerleştirilebiliyor.
    hiç bulamazsam cross gidonu denemeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    R1
    İstanbulda olsan sana yaptırabileceğin bikaç yer önerebilirdim.
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    üniversal parça olarak katlanır plakalık
    http://www.sahibinden.com/honda_cb_5...QQdisplayitem?
    Gidon amortisörü Tek yaparmısın bilmem ama en azından görüntü istiyorsan hoş olur
    http://www.sahibinden.com/gidon_amor...QQdisplayitem?
    Naked modifiye olmazsa olmazlardan acerbis far
    http://www.sahibinden.com/acerbis_fa...QQdisplayitem?
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    aslında haklısın , orjinal gidonu söküp aynı kalınlıkta boru büktürmek sorunu kökten ve de en ucuz şekilde çözer herhalde. bi de mat siyaha boyattık mı tamam olur herhalde. olmazsa Ankara'da sanayide bi dolaşayım haftasonu, boru büktürebileceğim bi yer bulursam denerim şansımı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:03 ----------

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üniversal parça olarak katlanır plakalık
    http://www.sahibinden.com/honda_cb_5...QQdisplayitem?
    Gidon amortisörü Tek yaparmısın bilmem ama en azından görüntü istiyorsan hoş olur
    http://www.sahibinden.com/gidon_amor...QQdisplayitem?
    Naked modifiye olmazsa olmazlardan acerbis far
    http://www.sahibinden.com/acerbis_fa...QQdisplayitem?
    teşekkür ederim.
    katlanır plakalığa karar verip hallettim bile, gidon amortisörü aslında bu makine için gereksiz olur ama dediğin gibi görsel olarak hoş olabilir, herşey bittikten sonra param kalırsa düşünürüm.
    acerbis far istiyorum aslında dediğin gibi naked modunda ilk akla gelen o. eğer triumph tarzı 2 li bi far ayarlayamazsam bunlardan alıcam ama biraz daha uygun fiyatlı modelinden.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Merhabalar. Öncelikle gs500ünüz hayırlı olsun. Eskidende gs500 sahibiydiniz diye hatırlıyorum. Sanırım tarzlarımız uyuşuyor. Bende street fighter hayranıyım. Street fighter tarzı motosikletlerde kullanılabilecek birkaç ekipman favorilerimde mevcuttu. Tekrar bakıp birazdan buraya eklerim. Aha direk ekliyorum

http://www.sahibinden.com/led_sinyal...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/modifiye_a...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/gs500_ekso...XQQdisplayitem -->Açık egzoz yapmak isterseniz diye..

http://www.sahibinden.com/2005_yamah...XQQdisplayitem --> uydurabilirim diyorsanız yeni kasanın kuyruğu. Bu arada 2000li yıllardaki r1-r6 ların kuyruğu çok ufak birkaç işlemle oturtulabiliyor.

Street fighter yapacaksanız uzun arka çamurluktan kurtulmanızı tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/nekat_far_...XQQdisplayitem

Makinede yaptığınız işlemleri görmek isterim.

Keyifli sürüşler

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    gnusher,
    merhaba. evet daha önce 2001 gs500 üm vardı. şimdi 2005 modele geri dönüş yaptım.
    street fighter tadında bi motor yapmak istiyorum ancak kuyruk grenajını dönüştürmek fazla zor ve maliyetli bir iş. çünkü yolcu selesinden fedakarlık yapmak istemiyorum. iki kişi de motora binme durumum oluyor, kaldı ki önceki motorumda onu düşünmüştük ama kuyruk şasesi, iki parçalı sele uydurmak baya kesip biçme işlemi gerektiriyo. böyle bi işe girdikten sonra da motorun son sahibi olmak kaçınılmaz.

o yüzden daha soft ve geri dönülebilir değişiklikler düşünüyorum.
    verdiğin linkler için teşekkür ederim ben de favorilerime ekledim, far ve sinyal alırken bunları da değelendireceğim.
    bu arada operasyona başladıktan sonra gs500 topiğinde fotoğraflarla paylaşmayı düşünüyorum yapım aşamalarını.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Selamlar zamaninda 2000 model GS500 olarak bende hayli modifiyesi icin ugrasmistim.

Gidon icin sana tavsiyem KTM gidonu. Birde Hyosung gidonlarina bak cunku onlar hep suzuki kaliplari kullaniyorlar. Uyabilir.

Ozelikle Amerika ve UK de GS500 ciddi fan siteleri var. Bunlari arastir. Cok malzeme bulacaksin. Kesinlikle E-bay dan malzeme al. Turkiye ile yurt disi arasinda x3 fiyat farki var. Parana yazik.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar zamaninda 2000 model GS500 olarak bende hayli modifiyesi icin ugrasmistim.

Gidon icin sana tavsiyem KTM gidonu. Birde Hyosung gidonlarina bak cunku onlar hep suzuki kaliplari kullaniyorlar. Uyabilir.

Ozelikle Amerika ve UK de GS500 ciddi fan siteleri var. Bunlari arastir. Cok malzeme bulacaksin. Kesinlikle E-bay dan malzeme al. Turkiye ile yurt disi arasinda x3 fiyat farki var. Parana yazik.

yurt dışı siteleri araştırmaya başladım hocam olmazsa pay pal ve ebay kervanına ben de katılacak gibi gözüküyorum. ktm gidonlarını araştırcam ama hyosung gidonu aynı suzuki ya da kawa gibi touring tadında gidonlar. bana daha çok ducati monster havası verecek düz ve alçak ve geniş bi gidon lazım.
    inşallah kafamdaki imajı yakalayabilirim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    http://img638.imageshack.us/img638/8...gt650x1800.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:13 ----------

KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img638.imageshack.us/img638/8...gt650x1800.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:13 ----------

Sencer abi sen bu gidişle hyosung'u alıcaksın gibime geliyor
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:18 ----------

emircim ben de yeni yapım aşamasındaki makina için aynı direksiyon boru çapında ( kütüklük uyması için ) çelik boru kestireceğim. sanayide krom, çelik, aliminyum bulabilirsin.

sana söylediğim sterretfigter tasarımı gerçekleşecek galiba...

hem istediğim olacak, hem de benim olacak...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    ebayde çeşit var gümrük sorunu olmuyor paypal hesabı ile alışveriş yapmanı öneririm birde kargosu ucuk ama ürün fiyatı düsük olanlara aldan ma bazı satıcılar ürünün parasını kargo ile esitliyor rizoma gidonları güzel
    [I]suzuki gsr 600...2009[/I]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Simdi Ducati havasi diyor isen is degisir Taklitleri asillarini yasatir , saka saka....

Ducatideki tum parcalar hakkinda cekinmeden soru sor. Bende sana ne kullanilmis soylerim.

Sirf ducatiye parca ureten firmalar ve siteleri zaten bende var.

Bence motoruda modifiye edebilirsin. Amerikada birinin 555cc yaptigini gormustum motorunu.
    Cift egzoz yapman da super olur.

soyle bir sey yapalim sana
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Simdi Ducati havasi diyor isen is degisir Taklitleri asillarini yasatir , saka saka....

Ducatideki tum parcalar hakkinda cekinmeden soru sor. Bende sana ne kullanilmis soylerim.

Sirf ducatiye parca ureten firmalar ve siteleri zaten bende var.

Bence motoruda modifiye edebilirsin. Amerikada birinin 555cc yaptigini gormustum motorunu.
    Cift egzoz yapman da super olur.

soyle bir sey yapalim sana
    yok yok o kadar ileri boyuta gitmeyelim zira çok uzun süre kullanmayı düşünmüyorum bu motoru. ilk fırsatta daha güçlü bişeyler bakıcam (alternatifler arasında monster da var ) o yüzden mekanik bi modifiyeye girmek gereksiz olur benim için. far, sinyal, ayna, gidon, plakalık yeter diye düşünüyorum.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Bu işi yapsa yapsa kağıthane'de Arslan usta yapar. Hatta gidon'un üzerine ismini bile yazar..

Tel:0212 219 88 24

Gsm:0536 521 49 92 (Arslan usta)
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    gstwins.com da ve pablos gs500 site da yapılabilecek ve denenmiş mofikasyonları bulaiblirsiniz. r6 ve r1 kuyrukları şasiyi biçmeden uyar. Kolay gelsin topiği takipteyim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler