Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

osmanlı motor

Motovento
    REKLAM ALANI

www.osmanlımotor.com burada yeni türk motor markası var adamlar padişah adını yetersiz bulmuş imparatorluk adında çin satıyolar http://www.kinroad.net/index.htm buda elemanların kendi sitesi kayda değer modeller var ama bize getirilenler biraz daha basit olanlar bakalım beğenecekmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    açılmıyo sayfa?

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlginç Shangai yakınlarında bi fabrika olayı.Motorlar tırışka.Ama sloganlar çok iddialı.Tuhaf geldi bana.Adamlar Tüketici haklarını koruyacaklarına yemin falan etmişler sitede

Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı
    açılmıyo sayfa?
    http://www.osmanlimotor.com
    Bunu yaz dostum.Arkadaş türkçe karakter kullanmış

yilmazozaktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav bu scooterlar her markada birbirine benziyor. bence Türkiyede bunlar iş yapamaz özellikle UĞUR MONDIAL varken. motorlar hemen hemen aynı fakat mondialin servis ve garantisi daha iyi. FMC E-CHARM-150 modeli hoşuma gitti sadece 13hp en azından değişik bi tip yapmışlar

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    site hack lenmis o yuzden kapali simdi girdim , fabrika sitesi ise calisiyor yine ayni modeller kusacam artik.Bir tek cross lari biraz gusel.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herhangi bir model hakkında bilgi içermediği için başlığı moto sohbet bölümüne taşıyorum
    bu bölüme açılacak başlıklarda modele yönelik bilgi olmalıdır........
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125

osmanlı motor

osmanlı motor( banhe 125cc) buda resmi kendi motorum 2500 km de ufak defek sorunlar oldu ama hiç yolda koymadı verdigin paranın hakkını veriyor daha ne olsunverdigin paraya göre hizmet iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler