Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kanuni 2010 yeni modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI

aman Kanuniden uzak durun. eski bir kullanıcısı olarak malzeme kalitesinin ve satış sonrası hizmetinin kötü olduğunu söyleyebilirim. aynı Çin fabrikalarına üretim yaptıran diğer firmalar çok daha ucuza satışlar yapıyor.
    Kymco , yamaha gibi orjinal markaları tercih edin derim.
    Kanuni gibi Çin'e fason üretim yaptıran firmadan iyi bir beklentiniz olmasın.
    yersiz bir isim yaptı. bunuda fiyatlara fazlaca yansıtıyor zaten. benim sütten ağzım yandı bir kere...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kuralkan bence bir sure yeni model uretmeyi bir kenara bıraksın da nasıl kurumsal, buyume potansiyeli olan bir sirket olunacagına kafa yorsun. Musteri memnuniyeti, satıs sonrası hizmet olmadan istedigi kadar yeni model cıkarsın urunleri istedigi kadar gelistirsin hicbir anlamı yok. Benim 1,5 aylık kanuni motorum uretim hatası yuzunden arıza verdi ve tek duyabildigim 1 gunluk motor da olsa farketmez biz parcaları peyder pey gondeririz nasıl olsa yasal suremiz 30 gun bekleyin.

Selam.Allah rızası için portatip de olsa kendi çizgileriniz ve mevcut ülke teknolojisi ile üretilmiş yüzde yüz bir Türk ürünü mevcdut edin.Siz ekliyorsunuz reklamlarınıza fakt herkes farkında(hiç okuma yazması olmayan karacahiller belki inanıyor,dünyadan bihaber olanlar yani.)İnsanımız rencide etmekten utanan bir yapıda olduğundan birşey diyemiyor fakat yüzde yüz yerli derken çok komik durumlara düşüyorsunuz.Mevcut modellerinizin hepsini fason üreten yurt dışı firmaları var.Sizin üreteceğinizden daha ucuza ,size istediginiz marka adında kapı teslim yaptıklarını da herkes biliyor.İthal ettginiz üründe bir vida sıkmak malın menşeini size ait yapıyorsa veya bunu böyle uyguluyorsanız veya böyle biliyorsanız bu böyleyse hiç ahlaki ticari veya etik degil.Bu yalnışı düzeltmek için birşeyler yapmalıyız yapılmalı.Zira birçok motosiklet forumunda kullanıcılardan durumun farkında olanlar olmayanları uyarmakta bilgilendirmekte hatta kanıtlarla pekiştirmekte.
    Ben bu duruma sonradan inanalar dan değil hep farkında olanlardanım.Ve ülkem adına üzülmekte, bayragım olsada bagımsız degil bir sömürü düzenine esir süregitmekte memleketim diye, endişelerimin hergün kanıtlarıyla cebelleşmekteyim.Bağımsız degiliz.Ve siz ve sizin gibiler bu işe çanak tutmakta.Sağılacakla kalın zira ecnebiler bizleri ve sizleri hep sağmakta. Ricam bir daha bana kanuni olarak mesaj atmayın.

----- Özgün İleti -----
    Kimden : kanuni@kuralkan.com.tr
    Kime : piranha4@mynet.com
    Gönderme tarihi : 24/07/2010 10:23
    Konu : Kanuni Haber Temmuz 2010

Kanununin otomatik mesajlarından birine bugün bu cevabı attım artık,dayanamıyorum.Dürüst olmak lazım.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bu motorun aktif kullanıcıları şehir içinde nekadar yakıt harcadğını paylaşabilirler mi acaba?
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Kanuni var dediler geldik Ama bişey yokmuş

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler