Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr 125 city 4000tl neden bu kadar pahalı:(((

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok.anladım.ybr ve cbf veya japon hastasıyım,çinli motorlar beş para etmez ama japonlar da çok para diyosun anladığım kadarıyla.o yüzden bende bu motorlara pok atıp kendimi rahatlatıyorum diyosun bende diyorumki haklsın iyi yapıyosun ama boşver takma kafana
    Vallaha anlayışına hayranım dostum. Leb demeden leblebiyi anlıyosun sen...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:53 ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin 4000 tl fiyata alım satım dahil degil hatırlatayım herkes istedigi malı alabilir cbr125 seven cıbır alır ybr seven ybr alır ybr ye bınmedende bu motor hakkında konusanları kınıyorum 2800 tl veren 3000 tl de verir
    Yeni alımlarda alım-satım olmaz.. Sadece plaka ve ruhsat mastafı olur.
    Diğer bir noktada, sen ybr aldın diye biz methiyeler mi düzelim motora.. Burada farklı görüşlerden insanlarla görüşüyoruz, konuşuyoruz.. Fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sen nereden biliyorsun mesela benim ybr ye binmediğime veya diğer arkadaşların. Senin motoru mesela benim durumum olsa hiç bakmadan alırım. O kadar alıngan olmana gerek yok..Rahat ol.. Motoruna güven..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr125
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede
    İYİ GÜZEL AMA 170 LİRA ÇANTASI 50-60 DA MOT. KORUMA DEMİRİ DESEN 200 TL YAPAR.HA 3000 MOTORA 400 RUHSAT DİYORSUNUZ BEN BİLMİYORUM NEKADAR TUTTUĞUNU 200 DE APARAT VE ÇANTA TOPLAM 3600 YAPAR.
    AMA SIFIR ALINCA 4000 MOTOR+200 APARAAT VE ÇANTA+400 RUHSAT =4600 TL YAPAR.iKİNCİ EL ALIRKEN O YÜZDEN KM AZ AMA APARATI ÇOK VE SAĞLAM OLANLARADA BAKIN..

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    hayır ybr nin neden ybr oldugunu tartışmaya gerek yok saglamlıgını kanıtlayan bir motorun tartışılması neden ayrıca kelebek kafaları bende sevmem o yüzden aynı paraya gittim yuvarlak farlı aldım şehir içinde motora binsem ybr den başka motor tercih etmem,otobanda sıkıcımı sıkıcı ona bir sey demem aletin gücü belli ama ankaradan yedigöllere dip gaz gittim geldim motorum tık demedi o kadar bozuk yollarda beni yolda bırakmadı verdiğin paranın hakkını sonuna kadar çıkartan bir motor onu bilir onu sölerim.
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ybr yi bende sevmiyorum(Sağlamlığına laf yok)Antalyada nerdese 10 motordan 4ü YBR artık görmek istemiyoruz heleki hava filtresini söküp dolaşanları kesiciye sokanları.Honda CBF yi seviyorum bakıyorsun estetiklik var YBR ye bak mobilet bionikin gelişmiş versyonu
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    presto 150 scooter
    ARKADASLAR BENDE 2009 MODEL SIYAH RENK SU AN 2100 KMDE YBR VAR EGER ILGILENLER OLURSA BANA ULASSIN COK AMA COK TEMIZ GERCEKTEN ARABA ALCAM DIYE SATIYORUM PAZARLIKSIZ SON FIYAT 3250....
    CEP: 05547383321
    E MAİL: ceyogs88@hotmail.com
    ADRES: İZMİR_URLA

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    taş gibi motora oldukça uygun 0 fiyat
    git temiz 2.el al da yamaha ya kızma

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır ybr nin neden ybr oldugunu tartışmaya gerek yok saglamlıgını kanıtlayan bir motorun tartışılması neden ayrıca kelebek kafaları bende sevmem o yüzden aynı paraya gittim yuvarlak farlı aldım şehir içinde motora binsem ybr den başka motor tercih etmem,otobanda sıkıcımı sıkıcı ona bir sey demem aletin gücü belli ama ankaradan yedigöllere dip gaz gittim geldim motorum tık demedi o kadar bozuk yollarda beni yolda bırakmadı verdiğin paranın hakkını sonuna kadar çıkartan bir motor onu bilir onu sölerim.
    Sağlamlığa denecek birşey yok arkadaşım..
    Tipsiz diye görüş çıktı pekte yanlış değil.. Herkesin ağzında bir yBr lafı ona sıkıldım ama yapacak bişey yok.. Senin motora diyecek bişey yok..Dedim ya şu an durumum olsa alırım bakmadan.. Çünkü motoru biliyorum..

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    peki sıfır ybr mi ikinci el cbr125 mi?

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    peki sıfır ybr mi ikinci el cbr125 mi?
    ikisi farklı segmenlerde arkadaşım.ben ileride motora binip kazı verdiğimde 250 veya 300 leri görücem dersen cbr la başla.süratle pek işim olmaz sedece içimdeki tutkuyu yaşamak istiyorum dersen başla ybr ile.ileride de alırsın yüksek cc enduro,turıng vs bişiler
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisi farklı segmenlerde arkadaşım.ben ileride motora binip kazı verdiğimde 250 veya 300 leri görücem dersen cbr la başla.süratle pek işim olmaz sedece içimdeki tutkuyu yaşamak istiyorum dersen başla ybr ile.ileride de alırsın yüksek cc enduro,turıng vs bişiler
    görüntüsü cezbediyo beni cbr nin tabi hız tutkusuda var biraz bakalım artık hayırlısı olsun teşekkürler

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr abicim bu borumu 10 bin tl olsa gene alırım
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al işte Yamahacılar Japonlar mı yoksa çinlilermi duymasınlar valla en az 5 milyar yaparlar motor fiyatını .. Yapmayın arkadaşlar..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel bende var 8 500 satayım sana kıyak olsun hadi

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana yeni bişey söylesinler YBR YBR yeter artık kardeşim ...
    Tek bildiğiniz YBR niz...
    Neden merak ettin.?
    Çok merak ettin ise mondial marka..151 RS

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:14 ----------

.

Bende aynı düşüncedeyim.. Aslında cbf de ybr de tip yok ama alternatifsizlikten dolayı herkes saldırıyor. Motorda tipte önemli tabi ama yolda kalmamak daha önemli.. Ancak çinliler olmasa idi bu tipsiz motorları daha pahalıya alırdık...
    Cbf daha mı iyidir Yani YBR den..
    Mecburen mecburiyetten Çinli diyorum...
    Ama bu YBR 125 in de abartılmaması gerektiğini hatta cbf ninde tipsiz olduğunu
    ancak alternatif olmadığını savunuyorum. Yani çok değişkenli...mantık
    Sen hangi şehirdesin bak bi Ankarada bi İstanbulda 2 tane çok güzel ybr var.
    cbr lerin parça sıkıntısı varmış galiba...doğru mu?
    Vallaha anlayışına hayranım dostum. Leb demeden leblebiyi anlıyosun sen...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:53 ----------

Yeni alımlarda alım-satım olmaz.. Sadece plaka ve ruhsat mastafı olur.
    Diğer bir noktada, sen ybr aldın diye biz methiyeler mi düzelim motora.. Burada farklı görüşlerden insanlarla görüşüyoruz, konuşuyoruz.. Fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sen nereden biliyorsun mesela benim ybr ye binmediğime veya diğer arkadaşların. Senin motoru mesela benim durumum olsa hiç bakmadan alırım. O kadar alıngan olmana gerek yok..Rahat ol.. Motoruna güven..
    Sağlamlığa denecek birşey yok arkadaşım..
    Tipsiz diye görüş çıktı pekte yanlış değil.. Herkesin ağzında bir yBr lafı ona sıkıldım ama yapacak bişey yok.. Senin motora diyecek bişey yok..Dedim ya şu an durumum olsa alırım bakmadan.. Çünkü motoru biliyorum..
    Bu kadar mesajın arasında senin mesajların dikkatimi çekti.....

Arkadaşım hem iyi motor diyorsun hemde tipsiz diyorsun yerin dibine gömüyorsun..... Param olsa alırım diyorsun ama 5 para etmez diyorsun...

Rs nin sarsıntısımı bu hale getirdi seni?...

En son şunu yazarak kapatayım kendi adıma.... YBR dünyaca kalitesi kanıtlanmış bir commuter... Commuter lerde şekil aranmaz.... Şekil istiyorsan ya chopper lara ya da race tarzına bakıcaksın....

Bence ybr hacim bakımından sınıflandırırsak (hadi cbf yi de sokalım) en yakışıklı motor.... Ama sende antipati oluşmuş.....

YBR Antipatizanı seni...............
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    alp_tunay acıklama için sağolasın

serdarmert madem tipini begenmiyorsun almazsın biz senin motorun hakkındakı eksılerı bulmaya calısmıyoruz...altında cinli varken üstündeki japon la uğraşma...

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp_tunay acıklama için sağolasın

serdarmert madem tipini begenmiyorsun almazsın biz senin motorun hakkındakı eksılerı bulmaya calısmıyoruz...altında cinli varken üstündeki japon la uğraşma...

Bul arkadaşım eksileri artıları benim bilmediğim yönlerini biliyorsan ben memnun olurum.. Motorumun kölesi değilim...Eleştiriye neden açık değilsiniz..
    Ne olur yani gerçekçi yaklaşımlar gösterebilseniz.. Benim aldığım en iyidir yaklaşımı insanı büyütmez...

Motosikleti
    Innova 125
    senin yerinde olsam ybr değil innova 125 alırım ybryi kaç kere cebinden çıkarır.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Bul arkadaşım eksileri artıları benim bilmediğim yönlerini biliyorsan ben memnun olurum.. Motorumun kölesi değilim...Eleştiriye neden açık değilsiniz..
    Ne olur yani gerçekçi yaklaşımlar gösterebilseniz.. Benim aldığım en iyidir yaklaşımı insanı büyütmez...
    gerçekçi yaklasım derken

ben durduk yere elalemin motorunun acıgını aramam...onun motoru hakkında 4 bin lira fazla diye baslıkta açmam.

ayrıca elestırı yapmakla senın yorumların arasında cok fark var..sıcak bir konusma mizahı farklı seninki farklı...

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı yoruk86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yerinde olsam ybr değil innova 125 alırım ybryi kaç kere cebinden çıkarır.
    deneme firsatım oldu gayet güzel motor fakat ybrden iyi olduğunu düşünmüyorum ayrıca debriyajlı tercihimdir

deneme firsatım oldu gayet güzel motor fakat ybrden iyi olduğunu düşünmüyorum ayrıca debriyajlı tercihimdir
    İyidir iyidir Cbf'den de iyidir, enjeksiyonu yeter.135 basıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler