Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Özledim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Hepimizin sevdası, hepimizin tutkusu aynı! Motosikletlerimiz. İlk aldığımda 6aya sığdırğım 10.000 km ve yazın 2 aya sığdırdığım 3bin km nin beni ona ne kadar bağladığını şimdi daha iyi anlıyorum... Yaklaşık 1 aydır, motorumla ne ilgilendim ne de üstüne binip keyif aldığım ve alacağım o kmlere yenisini ekleyebildim. Evet; hergün biryerlere gitmek için üstündeyim ama ruhsuz biner olmuşum. Montumu, kaskımı,eldivenlerimi eskisi gibi heyecanla kuşanmadığımı farkettim az önce... Şu sıralar devam eden ve 3 hafta devam edicek olan vizelerde bu aranın uzaması için sanırım en sinir bozucu şey... Yaptığım her kmnin okadar önemi vardı ki hepsi dün gibi aklımda, şu son ay hariç...Dün kendimi yakaladım az daha normal kurşunsuz koyuyodu adam, son anda 97 diyebildim. Evet o skutır, o tam bir dağ keçisi, tam bir sokak savaşçısı ama son bir ayda benimle birlikte sanki oda ruhunu kaybetti...

özür dilerim keçim...

ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    http://www.youtube.com/watch?v=N2UetkHtg5g

bu sana iyi gelicektir.içimizdeki duygular hevesse motordan soğuya biliriz,çünki adı üstünde heves.onun için heves değil,tutku olmalı
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    97 oktan mı? Scooter'a? Bir terslik olmasın?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler