Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ölüm Anı Kamerada(Gaziantep)

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Feci görüntüler içermemektedir konu.

http://media.samanyoluhaber.com/medi...9/11/12/3.html

Edinilen bilgiye göre olay, İstasyon Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre İstasyon Caddesi üzerinde İstasyon Kavşağından Hürriyet Caddesi istikametine gitmekte olan Y.T. yönetimindeki 27 TN 580 plakalı yarış motosikleti, müze önünde bulunan yaya geçidinden karşıya geçmeye çalışan Zeynep K. ve çocuklarına çarptı. Kaza anı mobese kamerası tarafından görüntülendi.

Kazadan hemen sonra yaralıların yanına koşan çevredeki vatandaşlar, kanlar içinde yerde hareketsiz yatan annelerine ağlayan çocukları kucakladı. Ağzı kan dolan 3 yaşlarındaki Behsat K. annesini isteyerek gözyaşlarına boğuldu. Çocukları teselli etmeye çalışan vatandaşlar zor anlar yaşarken, ambulansın gelmesini bekledi. Çocuklar olay yerine gelen ambulansa bindirilirken sağlık ekipleri ağır yaralanan anneyi alarak hastaneye götürdü. Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne kaldırılan anne Zeynep K. yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Yaralı çocuklar Behsat ve 5 yaşlarındaki Meryem ise tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

Görgü tanıkları kazaya karışan motosikletin aşırı hız yaptığını ileri sürerek, "Biz caddenin başındaki okulun oradaydık. Motosiklet yanımızdan çok hızlı geçti. Sesini duyduk ama kendisini göremedik. 3 dakika sonra bizde olay yerine vardığımızda bu motorun kazaya karıştığını gördük" dedi.

Başka bir görgü tanığı ise yine motosikletin aşırı hız yaptığını iddia ederek, "Yayaların arasına girdi ve bir anneye ile birlikte çocuklarına çarptı. Çarpmanın şiddeti ile çocuk havaya fırladı. Daha sonra yol kenarına düştüler. Kadının durumu çok ağırdı. Ambulansla hastaneye götürdüler" dedi.

Bu sırada kazanın hemen ardından olay yerine gelen polis ekipleri yaya geçidinde meydana gelen kazayla ilgili inceleme başlattı. Kazaya karışan motosiklet sürücüsünü gözaltına alan polis, ifadesini almak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü.

Öte yandan kazada hayatını kaybeden 6 çocuk annesi Zeynep K.'nin komşuları ile birlikte çarşıya çıktıkları ve yaya geçidinden karşıya geçmek isterken kazanın meydana geldiği öğrenildi.

İHA
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    video açılmıyor ...
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Problem yok. Açılıyor..

çok acı bir tablo gerçekten motorun çok süratli ve tedbirsiz geldiği aşikar ..yazık

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    yayalar kırmızı ışıkta geçmiş olabilirler mi?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    ben bu haberi başka bir sitede de okumuştum aynı ajanstan aldıkları için yazılar aynıydı fakat videoyu izleyince direkt abartıldığını gördüm.hızlı giden bir motor gördünüzya vurun abalıya mantığı...yok yayaların arasına dalmış falan zaten orada bi anne kız geçiyo karşıya başka geçen yok ama motor sürücüsünün hızlı olduğu belli...ölenlere allah rahmet eylesin...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Allah kimseye göstermesin.

Yanlız rahmetli kadıncağız sanırım çok da sağına soluna bakmadan geçiyor.

Malesef çoğu yaya dalgın bir şekilde yola çıkıyor. (motora binmekten çok yürürüm)

otobanmı orası ? Görmüyormusunuz fişek gibi geliyor adam neyi tartışıyorsunuz ?

Al altına motoru sık hayasızca ,o yolun hakkımı o sürat ?

bomboş yol insan sağa kaçar sola kaçar , ama limitlerin üstünde olduğu için bunu yapamıyor ,

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    motor çok ta hızlı gidiyormuşa benzemiyor ama 40 la çarpsa yine ölümcül olabilir.Allah rahmet eylesin.
    Drift Religion

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    bir anlık dalgınlık ve sonuç. burada kim suçlu kimsuçsuz bunu konuşmamak gerekli. çogu ışıklı kavşaklarda yayalar genellikle trafik ışıklarına uymazlar. bazen bende uymam ancak kırmızı yanarken geçmem gerekirse etrafımı iyicekontrol ederim. yazık olmuş hem genç yaşta hayatını kaybeden anneye ondan daha kötüsü küçücük çocuklar annesiz kaldı.

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    aşırı hız yok gibi ama olan olmuş... hatayı keselim motosiklete ( zaten en kestirme yol budur ) aşırı hızlı diye ifade veren şahitlerin elinde hız tespit cihazı vardı diyelim !!!!

ben başka bir yönden olayı ele almak istiyorum ... yayaların %99 u karşıdan karşıya geçtiklerinde (yeşil ışık yanarken bile) gözleriyle araçlar ( otomobil , otobüs , kamyon ) geliyormu diye kıçın kıçın takip ederken ??? bu videoda bir tin tin yaya geçişi var !!!! diğer araçlara kırmızı yandığında ve o araçlar kırmızıda geçtiğinde bile canlarını koruyan yayalar, motor gördüklerinde iplemiyorlar ( benim önüme bana yeşil yanarken en az 750 öküz yaya olarak atlıyor mesela ) .... yahu sayın yaya koru kendini .... oradan bir cisim geliyor kaç km/s ile geliyor bilemezsin , bırak mekanik bir sıkıntıyı .... belki deli... belki sarhoş ... belki katil ..... yaya önce kendini koruyacak ( ki sesi duymaman olanaksız ) !!!

1) yaya mal gibi geçiyor ( yaya geçidi ama ışık yok )
    2) motorcu kıvırmaca diye bir teknikten habersiz
    3) Allah kimsenin başına vermesin

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yazık.............
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşırı hız yok gibi ama olan olmuş... hatayı keselim motosiklete ( zaten en kestirme yol budur ) aşırı hızlı diye ifade veren şahitlerin elinde hız tespit cihazı vardı diyelim !!!!

ben başka bir yönden olayı ele almak istiyorum ... yayaların %99 u karşıdan karşıya geçtiklerinde (yeşil ışık yanarken bile) gözleriyle araçlar ( otomobil , otobüs , kamyon ) geliyormu diye kıçın kıçın takip ederken ??? bu videoda bir tin tin yaya geçişi var !!!! diğer araçlara kırmızı yandığında ve o araçlar kırmızıda geçtiğinde bile canlarını koruyan yayalar, motor gördüklerinde iplemiyorlar ( benim önüme bana yeşil yanarken en az 750 öküz yaya olarak atlıyor mesela ) .... yahu sayın yaya koru kendini .... oradan bir cisim geliyor kaç km/s ile geliyor bilemezsin , bırak mekanik bir sıkıntıyı .... belki deli... belki sarhoş ... belki katil ..... yaya önce kendini koruyacak ( ki sesi duymaman olanaksız ) !!!

+ olarak, motor çok hızlı olsaydı 7-8 metre sürüklenip durmazdı. benim motor 85 metre kaymıştı ve hemen yanıbaşımda durdu... sağolsun beni kayarken bile yalnız bırakmamıştı eski motorum :D
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    + olarak, motor çok hızlı olsaydı 7-8 metre sürüklenip durmazdı. benim motor 85 metre kaymıştı ve hemen yanıbaşımda durdu... sağolsun beni kayarken bile yalnız bırakmamıştı eski motorum :D

kanka onu + argümanlarım arasında saklıyordum .. çok hızlı diye iddialar gelmeye devam etseydi , o zaman kullanacaktım , motosikletin kayma mesafesini söyleyecektim .... madem konuya devam edecez ;

* yayaların geliş yönünde araçlar park halinde, motorcunun yayayı farketme mesafesi azalıyor ...
    * motorcu büyük ihtimal kornaya ve frene abandı ama yaya hala tin tin gitmeye devam ediyor ... ( 2 adım geri çekilse , azcık beklese , yada hızlansa ) zaten kaza olmayacak

yinede çok üzücü çok istenmeyen bir durum Allah kimsenin başına vermesin

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazık yav üzüldüm :(

kaza haberinin buraya konduğunda bu yayanın öldüğü haberine rağmen ''yaya mal gibi geçiyor'' demek seninle hiç bir konuda tartışılmayacak kadar basit bir düşünceye sahip olduğunu gösteriyor..

Kaldıki yaya hemen hemen hızlı adımlarla geçmeye çalışırken ve yanında çocukları var ,motorlunun ağaçların arasından çıkması ile vurması bir oluyor sen motor kullanırken ilerde tehlike arz eden bir nesneyi gördüğünde ,duramıyorsan kabahatli değilsinde nesin ?yaya karşıdan karşıya geçerken bir aracın önündenmi fırlıyor ?motorcuyuz diye yanlımı davranıcaz ?Motor süratli olsaydı daha fazla kayardı diyenlerede ,bu motor kağıda çarpmıyor etten kemikten var olmuş 60-70 kilo civarında bir insana çarpıyor ve kaç metre öteye fırlatıyor ,en az 150-200 kg ağırlığındaki bir motor süratli olmasa çarpma anında olduğu yere düşerdi ,vurmanın etkisi ile sağa dönerek düşen motor süratli değilde nedir yoksa betonamı çarpmıştır ?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kanka onu + argümanlarım arasında saklıyordum .. çok hızlı diye iddialar gelmeye devam etseydi , o zaman kullanacaktım , motosikletin kayma mesafesini söyleyecektim .... madem konuya devam edecez ;

* yayaların geliş yönünde araçlar park halinde, motorcunun yayayı farketme mesafesi azalıyor ...
    * motorcu büyük ihtimal kornaya ve frene abandı ama yaya hala tin tin gitmeye devam ediyor ... ( 2 adım geri çekilse , azcık beklese , yada hızlansa ) zaten kaza olmayacak

yinede çok üzücü çok istenmeyen bir durum Allah kimsenin başına vermesin
    ve hepsinden daha önemlisi, ÇOCUKLARININ canı kendisine emanet ama o hiçbirisini önemsemeden yola atıyor kendini...motorcuya üzüldüm vallhi. bir de anasız kalan çocuklar 3 gün sonra analık kucağına teslim olacak

Allah herkese vicdan versin
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza haberinin buraya konduğunda bu yayanın öldüğü haberine rağmen ''yaya mal gibi geçiyor'' demek seninle hiç bir konuda tartışılmayacak kadar basit bir düşünceye sahip olduğunu gösteriyor..

Kaldıki yaya hemen hemen hızlı adımlarla geçmeye çalışırken ve yanında çocukları var ,motorlunun ağaçların arasından çıkması ile vurması bir oluyor sen motor kullanırken ilerde tehlike arz eden bir nesneyi gördüğünde ,duramıyorsan kabahatli değilsinde nesin ?yaya karşıdan karşıya geçerken bir aracın önündenmi fırlıyor ?motorcuyuz diye yanlımı davranıcaz ?

alıntı yapma kendi fikrini yaz ... analizlerden kimin ne kadar basit düşündüğü belli oluyor !!!

ben motora, otomobile bindiğimde kendime geride bıraktığım çocuklarım var mal gibi kullanmamam lazım derim ....... sonuçta o kadının orada yaptığı yolunda giden motorcuyu katil , kendisini ölü ve çocuklarını yetim yaptı .... görüntüleri ve yorumları anlamadan kimseye alıntı yaparak yorum yapma ve zaten benimle hiçbir konuda tartışma

alıntı yapma kendi fikrini yaz ... analizlerden kimin ne kadar basit düşündüğü belli oluyor !!!

ben motora, otomobile bindiğimde kendime geride bıraktığım çocuklarım var mal gibi kullanmamam lazım derim ....... sonuçta o kadının orada yaptığı yolunda giden motorcuyu katil , kendisini ölü ve çocuklarını yetim yaptı .... görüntüleri ve yorumları anlamadan kimseye alıntı yaparak yorum yapma ve zaten benimle hiçbir konuda tartışma
    haklısın ne yazdığın bile anlaşılmıyor seninle tartışılmaz ....

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    İnsan ,motosiklete binince kendisinin düştüğü zor durumları hatırlayınca sinirleniyor belki.

Bir yaya öldüğünde ise kendi ailesinden biri de bu durumda olabilir diye düşünüyor belki.

Lütfen bu hususta birbirinize karşı kırıcı olmayınız.

Aman biz yanlış yorumlayalım da Allah başa vermesin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler