Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rx-king yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha rx-king
    arkadaşlar benim motorumun önünden giderken titreme yaptığını son günlerde farkettim bunu neden yapar acaba.hızlanınca kesiyor tabi ama 2-3 viteslerde 50-60 km gibi giderken titriyor motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    motor takozlarında olblrmi.bni arkdasında bell,i bi devrden sonra titriyordu motor takozları bitmiş ddiler.motorun kaç model kardeş kaç gördün en son
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    yamaha rx-king
    2003 model valla basmadım zaten basacak yerde yok burda bi basıym 140-150 diyor zaten yol bitiyor kavsağa giriyorum.ama yolunu bulursa ne gösteriyorsa basacağına eminim motorumun.yer ve zaman meselesi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:53 ----------

ayrıca takoz olayını araştıracağım sağol

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    rektefiye varmı.2003 demişsin sanırım 2001 yada 2002 model 20034 te tarfiğe çıkmış biliyosun. 2002 den sonra türkiyeye grişi durduruldu.
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    yamaha rx-king
    yoo basbayağı 2003 model bu türkiyede bi kaç kişide var.ayrıca motoruna anahtar değmedi daha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:00 ----------

yok rektefe falan motoru daha açılmamış.ayrıca 2003 bu

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    %70 motor takozu diyeceğim çünki benim daha önceki motorumdada öyle bir arıza vardı.ışıklarda dururken yanıma yaya olarak biri yanaştı motosikletin çok titriyo motor takozuna bi baktır derim dedi.içime bir kurt düşmüştü direk servise gittim gerçekten motor takozu arıza sebebiymiş.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

fehmiilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan 100cc
    motor titriyo derken gidon mu titriyor. ön jant nasıl veya lastik eskimişse janta tam oturmuyor ve gidon titriyor

Motosikleti
    yamaha rx-king

önerileriniz için teşekkür ederim

arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim.motor m.şanveren arkadaşımın dediği gibi rolanti halindeyken duruken onunki gibi titreme yapıyor.fakat düşük hızlarda giderkende sanki yolda ufak tümsekler varmışta onlara denk geldikçe zıplıyor gibi oluyor.ön lastik iyi şamriyel de sıfır jant tada problem yok.motorcunu birine sordum ama takoz nerde bunun dedi keçe olmasın dedi ne diyorsunuz buna ?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çok alakasız ama bir soru sormak istiyorum, memlekette bu motora binerken kask takıyormusun?
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok alakasız ama bir soru sormak istiyorum, memlekette bu motora binerken kask takıyormusun?
    +1........
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

Motosikleti
    yamaha rx-king
    doğru söylüyorsunuz alakasız
    neden r6-r1 kullananlara bu sorulmuyorda benim motoruma soruluyor.....

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı buzzard71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsunuz alakasız
    neden r6-r1 kullananlara bu sorulmuyorda benim motoruma soruluyor.....
    senin motorun onlardan daha tehlikeli eğer korumasız biniyorsan bunu bir övgü olarak kabul etme çünkü senin motorun "frenaj kalitesi mesafesi ağırlık güç oranı lastik durumu" eşit ve standart dışı olan bir motor yani kısaca; ağırlığına fren kalitesi lastik ebadına göre çok süratli bir motor bırak kaskı full korumalı binmen lazım az bile söyledim ki ben bir orta anadolu çocuğu olarak o motora kışın bere ve çeket arasına gizlenerek yazın tişörtle bindiğini biliyorum

tek amacım faydalı olmak unutma...

etrafındaki insanlar ne derse desin anadolu insanı hala ve hala inatla "racing-supersport-supertouring" tarzı motorlarda kask takılması gerektiğinis sanıyor..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    yamaha rx-king
    yok arkadaşım işin açığı yazın dediğin doğru ama kışın kask takıyorum
    ama övünçten değil yazın kısa mesafe gittiğim için 2-3 km takmıyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler