Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Motorsiklet akaryakıt kampanyaları istiyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    hadi arkadaşlar lütfen bu kadarmıyız bugün akşama faxlıyoruz dilekçemizi hadii.......

isim soyisim plaka

1-Okay ŞEN 20 u 0600
    2-Gökhan TAŞ 20 R 5956
    3-Tugba Aykan 07 GP 486
    4-Savaş KAYAN 59 YN 650, 59 FA 897
    5-halis demir 34 hd 684/34 hd 808/34 hd 377
    6-ümmet perkitan
    7-sinan balkan
    8-sınan balkan 34 zy 1270
    9-Mehmet Ay - 34 YP 2899 - 34 YN 9661
    10-Önder Barutcu -20 D 4093
    11-Erhan HÜRYAŞAR 35 RCP 86
    12- Sedat Özsan 34 en 7491
    13- ilker şahinoğlu 45 ru 550
    14-Cengizhan DİNÇ 10 YN 217
    15-bülent gülderen 34 dj 0261
    16-levent gülderen 41 ug 485
    17- reşit elbir 34 EB 2451
    18-Hakan Yurdakul 54 ZN 187
    19-ugur volkan 34 EB 2654
    20-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    köylü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR DD 250-D9
    [QUOTE=BLACK_ICE;1787058]hadi arkadaşlar lütfen bu kadarmıyız bugün akşama faxlıyoruz dilekçemizi hadii.......

isim soyisim plaka

1-Okay ŞEN 20 u 0600
    2-Gökhan TAŞ 20 R 5956
    3-Tugba Aykan 07 GP 486
    6-ümmet perkitan
    7-sinan balkan
    20-cevdet çelik 01 ZJ 253,01 HB 192,01 ZH 364

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    QUOTE=BLACK_ICE;1787058]hadi arkadaşlar lütfen bu kadarmıyız bugün akşama faxlıyoruz dilekçemizi hadii.......

isim soyisim plaka

1-Okay ŞEN 20 u 0600
    2-Gökhan TAŞ 20 R 5956
    3-Tugba Aykan 07 GP 486
    6-ümmet perkitan
    7-sinan balkan
    21-

Motosikleti
    massey ferguson
    20 kişimi beyler hadi milyonlarca 2 teker sevdalısı var hadi adana mt sizide bekliyoruz
    [COLOR="Black"][B]Kimileri için forum ama benim için bir aile.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 kişimi beyler hadi milyonlarca 2 teker sevdalısı var hadi adana mt sizide bekliyoruz

hadi arkadaşlar lütfen bu kadarmıyız bugün akşama faxlıyoruz dilekçemizi hadii.......

isim soyisim plaka

1-Okay ŞEN 20 u 0600
    2-Gökhan TAŞ 20 R 5956
    3-Tugba Aykan 07 GP 486
    6-ümmet perkitan
    7-sinan balkan
    21-

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Arkadaşlar selam...

Bazılarınızın bildiği gibi, ben bir reklamcıyım ve ülkemizdeki en büyük petrol şirketlerinin birinin reklamlarını hazırlayan ajansta görev yapıyorum. Dün, bu başlık altında birçoğunuzun sıkıntı yaşadığını gördüm ve çalıştığım marka adına motorcuları sahiplenecek bir müşteri programı tasarlamanın yerinde olacağını düşündüm. Şu anda ajansta, departman olarak böyle bir proje üzerinde çalışıyoruz.

Ancak bu noktada, yardımlarınıza ihtiyacım var. Aşağıda, ihtiyaçlarınızı anlamak için birkaç sorum var. Soruları ister buraya cevaplayın, ister brsbkr@yahoo.com adresine mail olarak yollayın. Teşekkürler..

Hangi marka ve model motosiklet kullanıyorsunuz?

Ayda, ortalama kaç litre benzin alıyorsunuz?

Hangi benzin istasyonunu tercih ediyorsunuz? Neden?

Otomobiliniz var mı? Otomobiliniz varsa, hangi istasyonu tercih ediyorsunuz?

Herhangi bir müşteri sadakat kartına sahip misiniz (opet card, bp card vs. gibi) üyeyseniz neden bu kartı tercih ettiniz?

Motosikletinizin bakımını yaparken en çok ihtiyaç duyduğunuz malzemeler hangileri? (yağ, temzlik sıvıları, zincir yağları vs)

Bunlar dışında, sizce motorcuları hedefleyen bir kart, ne gibi avantajlara sahip olmalı?
    http://www.motorla.co

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    marka ve model bilgisini benzinci ile paylaşmak istemiyorum

ayda ortalama 800 tl civarında mazot alıyorum (iş dolayısıyla)
    şirket araçlarını da hesaplarsa bu rakam biraz daha artar
    200 tl civarında da benzin alıyorum

opet, yakıt güvencesindne dolayı + opet kart imkanları

var, opet

Herhangi bir müşteri sadakat kartına sahip misiniz (opet card, bp card vs. gibi) üyeyseniz neden bu kartı tercih ettiniz?
    opet, paro kart avantajlarıyla beraber kullanabilme imkanı

Motosikletinizin bakımını yaparken en çok ihtiyaç duyduğunuz malzemeler hangileri? (yağ, temzlik sıvıları, zincir yağları vs)
    yağ + zincir temizleme ve yağlama

Bunlar dışında, sizce motorcuları hedefleyen bir kart, ne gibi avantajlara sahip olmalı?
    motorculara özel tşört + şapka + buff + bandana + balaklava + anahtarlık + reflektör + ledli ışıldaklar vs vs

teşekkürler
    ve kolay gelsinnnnn
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı songiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam...

Bazılarınızın bildiği gibi, ben bir reklamcıyım ve ülkemizdeki en büyük petrol şirketlerinin birinin reklamlarını hazırlayan ajansta görev yapıyorum. Dün, bu başlık altında birçoğunuzun sıkıntı yaşadığını gördüm ve çalıştığım marka adına motorcuları sahiplenecek bir müşteri programı tasarlamanın yerinde olacağını düşündüm. Şu anda ajansta, departman olarak böyle bir proje üzerinde çalışıyoruz.

Ancak bu noktada, yardımlarınıza ihtiyacım var. Aşağıda, ihtiyaçlarınızı anlamak için birkaç sorum var. Soruları ister buraya cevaplayın, ister brsbkr@yahoo.com adresine mail olarak yollayın. Teşekkürler..

biz konuya el attık opet ,petrol ofisi,bp kısacası istemiolar biz halledicez ilginiz içinteşekkürler konuyla biz ilgileniyoruz

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    girişimlerinizi sonuna dek bir mootrcu olarak destekliyorum. ancak bir yandan da böyle bir projeyi, sadece motorcu kişiliğimle değil, reklamcı kişiliğimle müşterime sunmayı planlıyorum.

şunu da çok iyi biliyorum ki, en azından benim müşterimde, karşımızdaki muhattap olduğumuz kişiler, hayatları boyunca seleye oturmamış kişiler. motorcuların bazı markalarla kurabilecekleri bağların, otomobil sürücülerinden ne kadar güçlü olabileceğini bilmiyorlar. bilemezler de...

bu aşamada benim görevim, onlara bir iş planı sunup; motorcuların markamızı sahiplenmeleri için bir iş planı hazırlamam gerekiyor. şu kadar motorcu var, bu kadar benzin kullanıyorlar, bu kadar motosiklet harici araçlarında benzin kullanıyorlar, onlara böyle faydalar sunmalıyız ve sunduğumuz bu faydaların karşılığında markamıza böyle bir geri dönüş alırız üzerine bir proje hazırlamam gerekiyor. bu arada söylemem gerek, ben reklamları hazırlayan kişi değil, bu şekilde projeler üretip stratejik planlar yapan kişiyim. sizin tarafınızdaki, benim müşterim kanadında başarılı olursa, projeyi şekillendirmeye gelecekleri kişilerden biri de benim.

bu aşamada, girşimlerimizin bir sinerji yaratması açısından, ajans tarafından da böyle bir öneri gelmesi, müşterinin bu projeyi daha ciddi düşünmesine neden olacaktır.

bu projeyi oluşturabilmek için de, bazı verilere ihtiyacım var. bu veriler ışığında rakamlara ve mekaniklere oturmuş projenin gerçekleşme olasılığı daha yüksek...

cevaplarınızı bekliyor olacağım..
    sevgiler
    http://www.motorla.co

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı songiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    girişimlerinizi sonuna dek bir mootrcu olarak destekliyorum. ancak bir yandan da böyle bir projeyi, sadece motorcu kişiliğimle değil, reklamcı kişiliğimle müşterime sunmayı planlıyorum.

şunu da çok iyi biliyorum ki, en azından benim müşterimde, karşımızdaki muhattap olduğumuz kişiler, hayatları boyunca seleye oturmamış kişiler. motorcuların bazı markalarla kurabilecekleri bağların, otomobil sürücülerinden ne kadar güçlü olabileceğini bilmiyorlar. bilemezler de...

bu aşamada benim görevim, onlara bir iş planı sunup; motorcuların markamızı sahiplenmeleri için bir iş planı hazırlamam gerekiyor. şu kadar motorcu var, bu kadar benzin kullanıyorlar, bu kadar motosiklet harici araçlarında benzin kullanıyorlar, onlara böyle faydalar sunmalıyız ve sunduğumuz bu faydaların karşılığında markamıza böyle bir geri dönüş alırız üzerine bir proje hazırlamam gerekiyor. bu arada söylemem gerek, ben reklamları hazırlayan kişi değil, bu şekilde projeler üretip stratejik planlar yapan kişiyim. sizin tarafınızdaki, benim müşterim kanadında başarılı olursa, projeyi şekillendirmeye gelecekleri kişilerden biri de benim.

bu aşamada, girşimlerimizin bir sinerji yaratması açısından, ajans tarafından da böyle bir öneri gelmesi, müşterinin bu projeyi daha ciddi düşünmesine neden olacaktır.

bu projeyi oluşturabilmek için de, bazı verilere ihtiyacım var. bu veriler ışığında rakamlara ve mekaniklere oturmuş projenin gerçekleşme olasılığı daha yüksek...

cevaplarınızı bekliyor olacağım..
    sevgiler

reklamcı dediğin çaşmaz proje benim projem

Motosikleti
    -
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reklamcı dediğin çaşmaz proje benim projem

işte bu yüzden kaybediyoruz
    sana projende başarılar

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu yüzden kaybediyoruz
    sana projende başarılar
    şimdi konuuyu şöle değerlendirelim ben girne amerikanda işletme öğrencisiyim bu projeyi zaten ders geme projem olarak hazırlamıştım ve projem içinde proje açılması ve bu projenin sahiplenilmesi açıkcası etik değil biz bu yüzden kaybetmeyiyoruz bizler başkaları buluncaya kadar oturan biri bir işie başladığı zaman onu kopy paste yapıp belli bi yere gelemeye çalışan insanlarız yani olayın kısacası şu ben motosikletciler için ne ne ne yapabilirim dedim ve buldum gayetde haklıyım bulduğumda biz şirketlerle irtibata geçtik ve biri çıkıo ki böle böle ben reklamcıyım ben sunucam bunu yanlış anlamayın ama ben buna kızarım

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Eee nasıl gidiyo
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee nasıl gidiyo
    güzel gidio tubis benzin şirketleri iletişim halindeyim bir üye 77 mesajı olan bir üyemiz reklamcıymış ben sunucam onu diyip proje'yi kopyaladı yapıştırdı azcıkda değiştirdi :D proje benim dio :D olay bu

songiden diyorki;

delikalnlılığa motorculuğa sığmaz

Motosikleti
    massey ferguson
    saygıdeğer reklamcı arkdaslar çalıntı projlerle bi yere gelinmez eğer para kazanmak istiyorsanız oturun düşünün mutlaka bi proje bulursunuz ama böle sağdan soldan bişiler kopyalamakla olmaz bu işler.biz motora ciddi bi anlamda gönül vermiş insanlarız biz menfaat için yapmıyoruz bunu.daha bu ilk projemiz sırada bekliyen bi çok projemiz var.eğer bişeyler yapmak istiyorsanız oturun düşünün sadece.
    [COLOR="Black"][B]Kimileri için forum ama benim için bir aile.[/B][/COLOR]

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    yahu adamın işi bu işi .. biz olayın SONUÇ boyutuna bakıyoruz.hani sen demedin mi ? yok ben bizide görsünler istiyorum diye.e abicim döndün şimdide diyorsun ki bu proje yok okul mokul.

böyle olur mu yahu.adam yapacağım bu işi diyor.sen proje çaldı diyorsun.forum zaten paylaşım ortamıdır.bir şey ortaya atılır geliştirilir.ama sen gelişmesine izin vermeyerek sadece fantezi olmasını istiyorsun.of of :(

Sürekli tvlerde dönen webde gördüğümüz reklamlarda hep 4 tekerlek ve üstüne kampanyalar yapıldığı ,indirimlerin olduğugunu görmekteyiz fakat bizim depomuz 100 ytl almıosa 2 tekerleğimiz eksik die clubsmart kartlarında hep diğer kısımlarını işaretlemek mi zorundayız BİZDE KAMPANYA BİZDE DEPOMUZ KADAR HEDİYE İSTİYORUZ TEK SEFERDE 100 TL LİK BENZİN ALAMAYIZ BİZDE BİLİYORUZ AMA BİZDE KASIP SİZDEN PLAZMA İSTEMİYORUZ
    sen böyle yazmışsın .. okul projem var el atın yazsaydın ya ?
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    cengizhan bak abicim olayı neresinden okumaya başladıysan artık ben bunu daha önce proje haline getirmiştim sonra isyan ettim aklıma geldi zaten bunu bende projesi var ve hemen icraata başladık görüşmeler başladı sen sonundan bi ortasından bi başından okursan bişi anlayamazsın

ortak paylaşım sayfalarında bilgi paylaşılar biz b iproje başlattık 4 kişi tamam mmı sonra dan biri gelipde kusura bakmayın ben reklamcıyım ben müşterime sunucam derse öperim çiçek veririm ve saygılarımı iletirim tamamen dosluk çerçevesinde

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    cengizhan bak abicim olayı neresinden okumaya başladıysan artık ben bunu daha önce proje haline getirmiştim sonra isyan ettim aklıma geldi zaten bunu bende projesi var ve hemen icraata başladık görüşmeler başladı sen sonundan bi ortasından bi başından okursan bişi anlayamazsın

ortak paylaşım sayfalarında bilgi paylaşılar biz b iproje başlattık 4 kişi tamam mmı sonra dan biri gelipde kusura bakmayın ben reklamcıyım ben müşterime sunucam derse öperim çiçek veririm ve saygılarımı iletirim tamamen dosluk çerçevesinde
    tamamda abi müşteriye sunup geri dönüşünü alacak.kime yarıyacak ? bize...

ama biz toplasan 50 kişi olamadık daha nasıl olacak peki bu iş ?
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    biz boşuna işletme okumuyoruz dimi biz zaten başladık projeye belirli bir seviyeyi geçtik şirketleri tam birbirine düşürmeyi başardık armut dalldan düştü hadi bakalım sinir olma

Motosikleti
    -
    biz boşuna işletme okumuyoruz dimi biz zaten başladık projeye belirli bir seviyeyi geçtik şirketleri tam birbirine düşürmeyi başardık armut dalldan düştü hadi bakalım sinir olma
    hadi bakalım
    işletme işinde kolay gelsin san
    sonucunu merakla bekliyoruz
    umarım başarılı olur da bahaneyle herkes sebeplenir

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler