Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Uyariyorum...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Amin hepinize ayri ayri tesekkurler ederim.Ancak iyi kask demenin desen olmadigini ve motosiklet parasindan gerekirse kisip daha iyi kask alaip bi dusuk model motosikletlede yola devam edebilecegimizi.Hayatin ne denli onemli oldugunu....
    Ve hastanede gecen surenin sadece kendinizi degil bircok insaninda vaktinden caldigini unutmayalim.İnsan hayati gercekden degerli.heyecanimizi lutfen mantikla yoguralim.iyi kask iyi hava atmak degil sonucda iyi kask hayati ne denli onemsedigindir....
    sorumlulukdur...
    bilincdir...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Murat senin kask neydi?
    Bir fotoğrafınızdan baktım ama tanıyamadım, Cox ya da Nolan'a benzettim ama?
    Bir de aynı fotoğrafta sanırım eşinin kaskının ucuz wiwi Çin türevi kasklardan olduğunu gördüm, yanılıyor muyum

Umarım kazada bu kask yoktu eşinde?

Motosikleti
    Alıntı Gyradel. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deli_Mavi kardeşim çok geçmiş olsun...Acil Şifalar...

Kazayı yaşayan biri olarak üzerinde kask+sırtlık+eldiven+bot+mont+pantolon olsaydı bu kazanın sonucu nasıl olurdu yorumlaman mumkunmu ???Bunu full korumalı gezmenin ne denli önemli olduğunu arkadaşlarımız anlasın diye söylüyorum...

Tekrardan geçmiş olsun...
    Eldiven vardi,mont ve kask vardi dizlik yokdu ama diz bolgemden yaralanmadim.ancak oda olsaydi keske bende... ancak kirik bolgem dizlik seviyesininde uzerinde...ama full koruma her daim olmali...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:52 PM ----------

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat senin kask neydi?
    Bir fotoğrafınızdan baktım ama tanıyamadım, Cox ya da Nolan'a benzettim ama?
    Bir de aynı fotoğrafta sanırım eşinin kaskının ucuz wiwi Çin türevi kasklardan olduğunu gördüm, yanılıyor muyum Umarım kazada bu kask yoktu eşinde
    nolan n102 dogrudur

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    off çok fena çok geçmişolsun benimde ayak bileğim ve tarak kemikleri kırılmıştı kalca kemiği kırığı çok kötü olur ya ne tuvalete gidebilirsin nede yatabilirsin ceken bilir ist. isen ziyaretine gelmek isterim arkadaşım
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Alıntı yunuskocak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun deli mavi. Kaza sonrası ameliyat ve iyileşme sürecinizi forumdan takip ettim. Kask ve giyisden başka dizlik, bellik var mıydı? Tekrar motosiklete binmeyi düşünüyor musunuz?
    Ailevi baskilardan dolayi motosikleti biraktim.zaten motosiklette pert durumdaymis.ama sevgisi halen icimde...
    Zamana birakiyorum....zaman ne gosterir bilmiyorum.hele su iyilesme surecim tamamlansinda.hali hazirda 2,5 ayim var ayagimi basmayacagim sure.bu tamamlandikdan sonra fizik tedavi sureci baslicak.ayak basma egzersizleri vs....

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar aramızda olman sevindirici,büyük geçmiş olsun, uyarınada aynen katılıyorum ama malesef sırf polisden ceza yememek için 25 tl lik adi kask alıyorlar genelde 18-25 yaş arası gençler onlar kendilerini F1 pilotu olarak gördükleri için kaza yapma şanslarını kendilerinde görmüyorlar, ama bilmiyorlarki trafikte ne kadar denyo araç sürücüsü var,kırmızıda geçen,sinyalsiz şerit ihlali,bilinçli olarak motosikletli sıkıştırma, aniden durma daha neler neler inşallah uyarını dikkate alırlar
    +1 bende iyileşmenize sevindim.ADANA'dan sevgilerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off çok fena çok geçmişolsun benimde ayak bileğim ve tarak kemikleri kırılmıştı kalca kemiği kırığı çok kötü olur ya ne tuvalete gidebilirsin nede yatabilirsin ceken bilir ist. isen ziyaretine gelmek isterim arkadaşım
    sagolasin iyi durumdayim.her ihtiyacimi gorur hale geldim cok sukur evede koltuk degnekleri ile...kocaelideyim.gelmis kadar oldun yinede sagol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:04 PM ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 bende iyileşmenize sevindim.ADANA'dan sevgilerimle.
    cok tesekkur ederim arani,zda oldugumu hissetmek cok muthis bi sey.bu konuyuda yasayan bilir felsefesinden yola cikarak actim....Bazi kardeslerimiz okusunda bilsinler hayat ne denli kiymetli.
    olmek cok kolay ya geride kalanlar?

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    komple sırtlık olsaydı belkı kuyruk sokumundan yara almazdınız ayrıca omurlarınızı sıkı takıpe alın ılerde 40 50 yasında orda sorunlar cıkabılıyor cok gecmıs olsun cok kotu dusmussunuz yere :(
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagolasin iyi durumdayim.her ihtiyacimi gorur hale geldim cok sukur evede koltuk degnekleri ile...kocaelideyim.gelmis kadar oldun yinede sagol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:04 PM ----------

cok tesekkur ederim arani,zda oldugumu hissetmek cok muthis bi sey.bu konuyuda yasayan bilir felsefesinden yola cikarak actim....Bazi kardeslerimiz okusunda bilsinler hayat ne denli kiymetli.
    olmek cok kolay ya geride kalanlar?
    evet insan hep geride kalanları düşünüyo bende motoru bırakmıştım ama dayanamadım gene başladım inşallah eski sağlığına kavuşursun iyiki ayaklarında kırık yok, insanı heryönden etkiliyo böyle kazalar ben dükkanı kapatmak zorunda kalmıştım iyileşince tekrar açtım zor abi zor eski sağlığım yok gitti inşallah eskisi kadar sağlıklı olursun
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Tekrardan çok geçmiş olsun biran önce eski sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum...
    :cherry: :cherry: :cherry:

Motosikleti
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komple sırtlık olsaydı belkı kuyruk sokumundan yara almazdınız ayrıca omurlarınızı sıkı takıpe alın ılerde 40 50 yasında orda sorunlar cıkabılıyor cok gecmıs olsun cok kotu dusmussunuz yere :(
    yok sirtlik degil dusmem cok ilgin oldu oturur gibi carptim yere yani kuyruk sokumunda herhangi biseyim yok sadece kalca kemigi kucuk catlaklar mevcutmus.bu catlaklarida 2 kere MR cektikden sonra zar zor anladilar.kucuk dereceli catlaklarmis.bende anlamadim zaten kalcada kirik veya catlak oldugunu.profesor suphelendi onun uzerine ince detay girildi MR degeri.oyle cikti catlaklar meydana...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    yeniden konu açıp aramızda olmanız güzel abi, geçmiş olsun

kask uyarısıda gayet yerinde, inşallah kask kullanmayan vatan evlatları başına bi iş gelmeden doğru seçimi yapar
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet insan hep geride kalanları düşünüyo bende motoru bırakmıştım ama dayanamadım gene başladım inşallah eski sağlığına kavuşursun iyiki ayaklarında kırık yok, insanı heryönden etkiliyo böyle kazalar ben dükkanı kapatmak zorunda kalmıştım iyileşince tekrar açtım zor abi zor eski sağlığım yok gitti inşallah eskisi kadar sağlıklı olursun
    Amin sagolda bacakda platin var kismini atlamadin dimi bana bunu yazarken....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:15 PM ----------

yeme icme iyi kask al derim ben........gerekirse ac kal eger deli gibi sevdaliysan motosiklete...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Seni tekrar aramizda gormek çok guzel.
    Buyuk geçmis olsun.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni tekrar aramizda gormek çok guzel.
    Buyuk geçmis olsun.
    Cok sagolun.ama icimdeki motosiklet aski ben kendimi toparladikca cosmaya basladi buda beni korkutuyor.acikcasi...sifirdan mont,kask,motosiklet ve korumalar almam gerekecek eger yeniden baslarsam cunku eskileri pert.....acil servisinde kazada montumu acmayi bilmediklerinden ve gogusumde kirik yok dememe ragmen o orijinal celigi bile kesecek nitelikde makaslari ile darma duman ederek uzerimden aldilar montumu

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Amin sagolda bacakda platin var kismini atlamadin dimi bana bunu yazarken....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:15 PM ----------

yeme icme iyi kask al derim ben........gerekirse ac kal eger deli gibi sevdaliysan motosiklete...
    bacagında platindemi var dicek bişey bulamıyorum...benim kaskım airoh sağlamlığını testetme imkanım oldu camı bi ton cizik olmasına rağmen ondan vazgecemiyorum.kask konusuna değinmen güzel.
    Motosiklet mucidi

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    tekrar büyük geçmiş olsun inşallah birdaha tekrarı olmaz...
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar hoşgeldin, Allah başka kaza vermesin.
    Otomobile yandan çarpmışsın, benzer bir kazayı bir sene önce Ağustos ayında bende yaşadım. Aniden sağa kıran birene 40-50 km/saat ile yan çamurluktan girdim. Üstten uçtum, kaldırıma çarpıp, yerlerde takla attım. Ezilmedik tarafım kalmadı, sağ omuzum çıktı, sol elimi uzun süre kullanamadım. Ziyaretime gelen herkes ucuz atlattın diyordu. Omuzum 4 ayda iyileşti fakat elimin ağrıları daha yeni geçti. Kaskın her yanı darbe izleriyle doluydu. Her zaman söylüyorum Nolan N62 hayatımı kurtardı diye, daha ne diyeyim umarım bu konuyu okuyan herkese ders olur anlattıklarımız.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hoşgeldin, Allah başka kaza vermesin.
    Otomobile yandan çarpmışsın, benzer bir kazayı bir sene önce Ağustos ayında bende yaşadım. Aniden sağa kıran birene 40-50 km/saat ile yan çamurluktan girdim. Üstten uçtum, kaldırıma çarpıp, yerlerde takla attım. Ezilmedik tarafım kalmadı, sağ omuzum çıktı, sol elimi uzun süre kullanamadım. Ziyaretime gelen herkes ucuz atlattın diyordu. Omuzum 4 ayda iyileşti fakat elimin ağrıları daha yeni geçti. Kaskın her yanı darbe izleriyle doluydu. Her zaman söylüyorum Nolan N62 hayatımı kurtardı diye, daha ne diyeyim umarım bu konuyu okuyan herkese ders olur anlattıklarımız.
    Tesekkurler nolan diyorsun yani...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Cok sagolun.ama icimdeki motosiklet aski ben kendimi toparladikca cosmaya basladi buda beni korkutuyor.acikcasi...sifirdan mont,kask,motosiklet ve korumalar almam gerekecek eger yeniden baslarsam cunku eskileri pert.....acil servisinde kazada montumu acmayi bilmediklerinden ve gogusumde kirik yok dememe ragmen o orijinal celigi bile kesecek nitelikde makaslari ile darma duman ederek uzerimden aldilar montumu
    Bizler hasta insanlariz.
    Yani kurtlanman normal.
    Her seyi zamana birak.
    Acilar bitiyor bir gun.
    Sonra bir bakiyorsun ki hayat hiç bir sey olmamis gibi devam ediyor.
    Bir gun tekrar motosikletin uzerine oturmak isteyeceksin.
    Bu tarifi imkansiz, manyakça ama oldukça enteresan bir sevgi.
    Atalarimiz çeken bilir demis ya hani.
    Ne yazsak bos.
    Umudunu kaybetme yeter.
    Her sey çok guzel olacak.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler