Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2010 Yeni kasa HYOSUNG GTR Serisi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    o top gibi depoyu değiştirmedikleri sürece vasattan kurtulamayacak bu motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mystan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125R (repsol)
    güzel makine ama kayda değer bi değişme yok.ön tarafı aynı egzostuda değiştirmeleri lazımdı bence.aynı tas aynı hamam....
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu; Mola vermektir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Oynayın oynayın , kasayla oynayın.Motor aksamıyla oynuyacağınıza kasayla oynayın.Battıkça batıyosunuz.Bırakın bu işi japonlara artık.Beceremiyosunuz.Yakında bir zamanlar hyosung diye bir motor vardı diye anılarımızda kalacak.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ahhh ahhh şu motor...

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    vallahi on numara bi motor ama bu motorlar nasıl yani konfor,sürüş,hız,performans açısından nasıl sizce ve cbr 125 rla karşılaştırıldığında aralarında dağlar kadar fark var diyen arkadaşlar var ben cbr 125i biliyorum ama bu motor hakkında bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum bi yardımcı olur musunuz? nasipse seneye almak istiyorum bu keratalardan ama cbr 125mi yoksa bu mu?
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    farların üst üste olmasından nefret ediyorum.
    önden bakmayı kabul edemiyceğim tek motor türü
    onun harcinde kuyruk tasarımı güzel olmuş.biraz keskin çizmişler koltuğu ve kuyruğu

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bi laf var ya nekadar para okadar köfte....

yoksa kim istemez r6 r1 600rr gsx_f dimi...arasında dağlar var ondan....

yoksa çok harika bi motor demiyo zaten kimse...ama parasına göre bence harika...olay sadece bu......
    Paranmı yok olm alsana bir tane 600 lük yada 1000 lik makina buraya yazıpta milletin kafasını karıştırma
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Alıntı OnurM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda genelde okuyarak dolaşıyordum ama bu konuya yazmadan geçemeyeceğim. Genelde bir tasarım yapılıp piyasaya sürüldükten sonra;o kasa beğeni kazanırsa ve piyasada tutulursa o kasa üzerinde radikal değişikliklere gitmek tasarımcıyı ve üretici firmayı korkutan etkenlerden birisidir. Hiç bir firma ürettiği ürünün yenisini eskisinin gölgesinde bırakmak istemez. Bu gün otomotiv sanayisinde bile arçaların çizgileri yavaş yavaş alıştıra alıştıra değiştirilir ki biz buna makyajlı kasalar diyoruz. Hyosung burada yeni bir tasarımla karşımıza çıkmayıp makyajlı bir kasa ile gayette başarılı bir kuyruk ile karşımıza çıkmış. Yapılan eleştirilerin çok düşüncesizce ve yüzeysel düşünülerek sadece beğeni üzerinden değerlendirilerek yapıldığını düşünüyorum. Bu gün vw bile en çok tutulan golf modelini bilmem kaç nesildir yavaş hızlarla değiştiriyor insanları ince makyajlar ile o çizgiye alıştırdıktan sonra yeni kasaya geçiriyor. Şimdi hyosung doğru bir iş yapmıştır benim gözümde. Bir de başlık insanları yanıltıyor "Yeni kasa" değilde "Makyajlı kasa" diye bir diyeyazılırsa insanlar bariz farklar aramayacaklardır. İyi forumlar diliyorum herkese.

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    önü cok gıcık

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    görüntüye bakıp konuşmayın derim ben. tamam şimdi kanuni aldı ve işin içine etti ama nyo gerçekten iyidir arkadaşlar. hyo yıllardır 29hp 250cc sınıfında boy gösterirken honda efendi cbf250 yi ortadan kaldırıp, üstüne cbf 500 ü getirmeyip direk 16.000tl lik hornete mecbur bırakma politikası sunarken yarı fiyatına ve çok da kötü olmayan işçilikle ( ben 1 sene kullandım, anasınıa ğlattım makinanaın ama sadece yağ, buji değiştirdim de tık demedi ) bence türkiye için önemli bir fiyat çitası düşürücü etken. düşünün ki, hyo olmasa idi, çinliler olamsa idi şu an ninja 250 ülkemize gelirmiydi, ya da şu an kaç tl ye satılırdı???
    valla arkadaşlar, bir de şu var ki, ben artık tipe filan bakıp almıyorum motoru, boyuma uysun, gücü olsun ve yolda koymasın yeter.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı hao_asakura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görünüşü çok kötü bence uğraştıkça batıyo bide kanunii olunca işin içinde vahim.

güccü de pek yok. bence bu motoru almak gereksiz. bunun yerine para biriktirip 2 el bi ninja alınabilir. tipi çok kötü ön far iğrenç oturakları emanet gibi. deposu düdüklü tencere gibi
    Sadece motoru kotulemek icin yorum yazmissin. Kullanmis olsun boyle seyler yazmazdin. Ayrica oncelikle kendi motoruna bak derim, bizim arkadasta var senin motordan, mahallede cocuklar " Abi sen PIZZACI mısın " diyorlarmis bilmem anlatabildim mi. Bizim motor 250cc icin alinabilecek, şu 3 özelliği barındıran tek motordur; fiyat+kalıp ve görunus+performans.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay, koreli dostumuz Siyah-Beyaz kombinasyonunada girmiş!
    Poposuda çok güzel olmuş.. Hadi bakalım; Kanuni getirirse ne ala.. Ama metehan'nın dediği gibi; yaş iş..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Bi kuyruğuyla deposunu beğenmediğim bi motordu.Kuyruk süper olmuş depoyuda değiştirdiler mi.Bi tane sipariş vericem
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    as t1
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kuyruğuyla deposunu beğenmediğim bi motordu.Kuyruk süper olmuş depoyuda değiştirdiler mi.Bi tane sipariş vericem
    2011 yılını bekle ozaman bak bana 2012 de alıcam neden 2010 kuyruk değişti 2011 de depo değişir 2012 de motor ucuzlar bende alırım
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    egzost ve arka lastik de makyaj istiyor kanımca
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 yılını bekle ozaman bak bana 2012 de alıcam neden 2010 kuyruk değişti 2011 de depo değişir 2012 de motor ucuzlar bende alırım
    2011 de askerde olucam
    2012 banada mantıklı geldi
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

ARKADAŞLAR JAPON VE ALMANDAN ŞAŞMAYALIM.KALİTE İSPATLANMIŞTIR.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı CAPANORD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR JAPON VE ALMANDAN ŞAŞMAYALIM.KALİTE İSPATLANMIŞTIR.
    zevkler ve renkler tartışılmaz
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyo'nun da kalitesi ispatlandı bence.
    2005'ten beri yollarda ve birçok kişiyi motosiklet kullanıcısı yapan, aynı zamanda parasının hakkını sonuna kadar veren kalitede bir makine.
    Kategorisinde bir misyon edinen ve başarıya ulaşan bir motor; Hyo sayesinde birçok insan SS motosikletler kullanmaya başladı. Onun açtığı yolda diğer 250'likler de Türkiye'ye ithal edinmeye başlandı, ayrıca rekabet edebilmesi amacıyla fiyatları da makul tutulmaya çalışıldı. Yani bugün bir Ninja 250'yi bu fiyattan alabiliyorsanız, bu konuda Hyo'ya çok şey borçlusunuz diye düşünüyorum. 250'lik Kawa'yı ilk getiren Z-Moto olsaydı kimbilir ne kadardan satışa sunardı?

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo'nun da kalitesi ispatlandı bence.
    2005'ten beri yollarda ve birçok kişiyi motosiklet kullanıcısı yapan, aynı zamanda parasının hakkını sonuna kadar veren kalitede bir makine.
    Kategorisinde bir misyon edinen ve başarıya ulaşan bir motor; Hyo sayesinde birçok insan SS motosikletler kullanmaya başladı. Onun açtığı yolda diğer 250'likler de Türkiye'ye ithal edinmeye başlandı, ayrıca rekabet edebilmesi amacıyla fiyatları da makul tutulmaya çalışıldı. Yani bugün bir Ninja 250'yi bu fiyattan alabiliyorsanız, bu konuda Hyo'ya çok şey borçlusunuz diye düşünüyorum. 250'lik Kawa'yı ilk getiren Z-Moto olsaydı kimbilir ne kadardan satışa sunardı?
    negüzel yazmışsın be emre abi katılıyorum valla şahsen şöyle yakşaık 1-2 ay içinde hyo dan başkasını düşünemiyorum bile 10 000 den aşşağı güzel motor yok piyasada 5-6000 liraya da anca hyo yani başka ss seçeneği yok
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler