Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Kayıp Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI

Osmaniyeli isimli arkadaşımız 45 gündür siteye uğramıyor.
    Özel mesaja ve maillere de cevap vermiyor.
    Telefon numarasını bilen bir arkadaş varsa bana özel mesajla gönderebilirmi?
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu Topigi acan kizani gören varmi arkadaslar???
    Kendisi kayip son zamanda...
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Coq abi nerelerdesin ses ver.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..

Zenon.. (Sabit AKSU)

Korkmayin..

Kötü bisey yok.

zenon (sabit)'u uzun zamandir forumda göremiyorum.

Hergün online olan adam günlerdir piyasada yok.

Telefonunu ariyorum ama ulaşamiyorum.

zenon'a çeşitli yollardan ulaşabilecek kimse varmı aramızda?

İşyerinin, evinin numarasını bilen varmı?

Forum kurallari geregince kişisel başlık açmak yasak biliyorum.
    Fakat bu durum çok dikkatimi çekti, ve her saat başi online olan adam günlerdir ortalıkta gözükmeyince rahatsız oldum.

Kendisiyle herhangi bir şekilde iletişim kuran varmı?
    Ben ne yapsam ulaşamadım...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    abi başlığı görünce dedim ne oluyosabit abinin foruma girememesinin sebebi büyük ihtimal nizamiyde internete vs izin vermiyolardıro sebeple

o şimdi asker yani

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    osmaniyeli arkdaşa bende baktım yok en son antep'e gelim motra bak fılan demişti noldu acaba ya
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemde nasıl apaçi oldu abi, öyle böyle değil, bir yanlaması var, arka tekerle mangal yelliyor sanki

Hem benim 9 canın 8'i gitti kaldı 1, bol parada bitti bol borcu var de bundan sonra.
    Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi başlığı görünce dedim ne oluyosabit abinin foruma girememesinin sebebi büyük ihtimal nizamiyde internete vs izin vermiyolardıro sebeple

o şimdi asker yani
    Ha sabit askermi?
    Tamam o zaman sorun yok
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Deli_Çerkes ' in açıklamaları , bilgilendirmeleri harikaydı , üyeliği kendi isteğiyle silindi diyor ama gitmese güzel olurdu .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Panda yı da goremiyoruz
    cool takılıyor ayu

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panda yı da goremiyoruz
    cool takılıyor ayu
    Yinemi ceza aldı biri benden önce davrandı galiba
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panda yı da goremiyoruz
    cool takılıyor ayu
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yinemi ceza aldı biri benden önce davrandı galiba
    oh yapın bakalım dedikodu... bi kısırınız böreğiniz çayınız eksik...

demezsiniz ki bu şofer gardaşınız neler çeker...dün akşam 21 civarı Vaniköye aracı bıraktıktan sonra evine nasıl döner nerden bileceksiniz dabi... tırmala tırmala eve geçtim...motör şirkette kaldı bende ortada kaldım... anası terk etmiş yavru kedi gibin yağmuru yiye yiye bir şekilde döndüm ve MT ye girmeye bazen vakit bile kalmıyor...

biliyorum ki özlediniz...alıştınız kitlemelerime kapak gibi kelamlarıma bir bağımlılık yaratıyor ister istemez...özellikle Halis abi beni çok özler forumda bensiz yapamaz... şirkette pc var bizim şofer tayfasında yok bakınamıyorum gün içinde...Suadiye tarafına geçiyorum ve akşama kadar arabadayım...işimiz olsunda çalışalım agalar...gayrısı yalan...

saat 07:40...hermen çıkmam metroya binmem lazım...8.30 da şirkette olmam lazım Şişli Bomonti de...

sizin tuzunuz kuru çünkü tükan sizin ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh yapın bakalım dedikodu... bi kısırınız böreğiniz çayınız eksik...

demezsiniz ki bu şofer gardaşınız neler çeker...dün akşam 21 civarı Vaniköye aracı bıraktıktan sonra evine nasıl döner nerden bileceksiniz dabi... tırmala tırmala eve geçtim...motör şirkette kaldı bende ortada kaldım... anası terk etmiş yavru kedi gibin yağmuru yiye yiye bir şekilde döndüm ve MT ye girmeye bazen vakit bile kalmıyor...

biliyorum ki özlediniz...alıştınız kitlemelerime kapak gibi kelamlarıma bir bağımlılık yaratıyor ister istemez...özellikle Halis abi beni çok özler forumda bensiz yapamaz... şirkette pc var bizim şofer tayfasında yok bakınamıyorum gün içinde...Suadiye tarafına geçiyorum ve akşama kadar arabadayım...işimiz olsunda çalışalım agalar...gayrısı yalan...

saat 07:40...hermen çıkmam metroya binmem lazım...8.30 da şirkette olmam lazım Şişli Bomonti de...

sizin tuzunuz kuru çünkü tükan sizin ...
    bizim tuz kaya tuzu mete ögütütüp duruyoruz merak etme.birde senin bana kitlemen degilde seni muratla rahmetli ile bir olup atırmayı özledim ne gaza gelir kükrerdin rahmetlide laf ebesiydi iki kelamda seni tufaya düşürürdü ....
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    bizim tuz kaya tuzu mete ögütütüp duruyoruz merak etme.birde senin bana kitlemen degilde seni muratla rahmetli ile bir olup atırmayı özledim ne gaza gelir kükrerdin rahmetlide laf ebesiydi iki kelamda seni tufaya düşürürdü ....
    asıl ben onu gazlardım ...o gaza gelirdi...seni zaten fişeklemek çok kolay...bi çayna muhabbeti açtım mı tamamdır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asıl ben onu gazlardım ...o gaza gelirdi...seni zaten fişeklemek çok kolay...bi çayna muhabbeti açtım mı tamamdır...
    yok artık ben kolay kolay kimseye aşırı kacmam tat vermiyor hiç birşey cayna muabeti beni kızdırmaz kolay kolay bizim artık %80 turk malı burda üretiliyor

Motosikleti
    yok artık ben kolay kolay kimseye aşırı kacmam tat vermiyor hiç birşey cayna muabeti beni kızdırmaz kolay kolay bizim artık %80 turk malı burda üretiliyor
    abi yaş ilerledikce artık sen iyilik meleği oldun çıktın...bi zamanlar neydin be...lafı bi koyardın feleğimi şaşardım...taktığın kulpların halen izlerini taşıyorum... yok abi sana bişeyler oldu...yaşın ilerledikce melek olucan başımıza...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Hiç merak etme fırsatını elime geçirirsem affetmem seni hemde hiç

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 sene olacak neredeyse motoru ELINT'e verdik, sektör değiştirdik giremedik MT'ye.
    Gerçi İlkay sağolsun her bayram geldi Yalova'ya ama pek görüşemedik, zira bayramlarda daha fazla yoğun oluyorum. Panda arada arayıp soruyor sağolsun hatta topik'in ismini söyledi forumda arattırıp öyle buldum. KUVVETMIRA özledim kız seni, Ankara'ya yakın zamanda gelebilirim, telefonunu pm'den yolla, ararım gelince.
    İsmini sayamayacağım kadar cok insan var ki özlediğim, muhabbetini özlediğim, hayat insanı hep biryerlere sürüklüyor, koşturmaca sürekli...

Ayrıca belki duymuşsunuzdur, geçen ayın 22'sinde Yalova'daki motosiklet kazasını. Kardeşimi ve kız arkadaşını kaybettik katil bir kamyon sürücüsü yüzünden. Anamız babamız aynı olmasada, kan bağımız olmasada kardeşimdi o benim. Yeni tanışmışlardı daha, yılbaşında süpriz yapıp evlenme teklif edecekti, hep birlikte daha çok gezecek, eğlenecektik.Benim yeniden motor almamı benden daha çok istiyordu. Babasından bulaşmıştı motor tutkusu, 13'ünden beri motor kullanıyordu, çoğumuzdan tecrübeliydi, ama kamyonu kullanan onun kadar tecrübeli değildi, ona kaçacak fırsatı bile vermedi, son 1 saniyeye kadar anlamadı bile eceline gittiğini. Evine varmak için 2 km yolu kalmıştı. Kardeşim ve kız arkadaşı feci şekilde göç ettiler işte hepimizin birgün gideceği mekanlarına. Bu konu başlığına neden bunları yazdığımı yazmamın doğru olup olmadığını da bilmiyorum. Sadece bildiğiniz yolda bile çok dikkatli olun. Burada tanıdığımız çok arkadaşımızı kaybettik, üzüldük. Ama gerçekten insanın kendi başına gelince anlamıyormuş o acıyı. Burada kaza haberi okumak gibi değilmiş yaşananlar. Sürekli gözünün önüne gelmesiymiş, sürekli onu hatırlamakmış, evinizin her köşesinde onun hatıralarını görmekmiş. Anasına babasına sarılıp onun kokusunu duymakmış, annesinin size sarılıp oğlumun kokusu var üzerinde demesiymiş, doğurmadığı bi insanı sırf oğlunun samimi arkadaşı olduğu için oğlu bilmesiymiş. Lütfen çok dikkat edin, sevdiklerinize bu acıyı yaşatmayın..

Baydığım için kusura da bakmayın, gerçekten hepinizi çok özledim. Siz bana çok şey öğrettiniz, birbirimizden çok şey öğrendik. Kardeşim derdi daha ölmedik diye, bizde daha ölmedik. İnşallah güzel günlerde yine görüşürüz. Arada girmeye takip etmeye çalışacağım. Hepinize sevgiler saygılar efem
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sene olacak neredeyse motoru ELINT'e verdik, sektör değiştirdik giremedik MT'ye.
    Gerçi İlkay sağolsun her bayram geldi Yalova'ya ama pek görüşemedik, zira bayramlarda daha fazla yoğun oluyorum. Panda arada arayıp soruyor sağolsun hatta topik'in ismini söyledi forumda arattırıp öyle buldum. KUVVETMIRA özledim kız seni, Ankara'ya yakın zamanda gelebilirim, telefonunu pm'den yolla, ararım gelince.
    İsmini sayamayacağım kadar cok insan var ki özlediğim, muhabbetini özlediğim, hayat insanı hep biryerlere sürüklüyor, koşturmaca sürekli...

Ayrıca belki duymuşsunuzdur, geçen ayın 22'sinde Yalova'daki motosiklet kazasını. Kardeşimi ve kız arkadaşını kaybettik katil bir kamyon sürücüsü yüzünden. Anamız babamız aynı olmasada, kan bağımız olmasada kardeşimdi o benim. Yeni tanışmışlardı daha, yılbaşında süpriz yapıp evlenme teklif edecekti, hep birlikte daha çok gezecek, eğlenecektik.Benim yeniden motor almamı benden daha çok istiyordu. Babasından bulaşmıştı motor tutkusu, 13'ünden beri motor kullanıyordu, çoğumuzdan tecrübeliydi, ama kamyonu kullanan onun kadar tecrübeli değildi, ona kaçacak fırsatı bile vermedi, son 1 saniyeye kadar anlamadı bile eceline gittiğini. Evine varmak için 2 km yolu kalmıştı. Kardeşim ve kız arkadaşı feci şekilde göç ettiler işte hepimizin birgün gideceği mekanlarına. Bu konu başlığına neden bunları yazdığımı yazmamın doğru olup olmadığını da bilmiyorum. Sadece bildiğiniz yolda bile çok dikkatli olun. Burada tanıdığımız çok arkadaşımızı kaybettik, üzüldük. Ama gerçekten insanın kendi başına gelince anlamıyormuş o acıyı. Burada kaza haberi okumak gibi değilmiş yaşananlar. Sürekli gözünün önüne gelmesiymiş, sürekli onu hatırlamakmış, evinizin her köşesinde onun hatıralarını görmekmiş. Anasına babasına sarılıp onun kokusunu duymakmış, annesinin size sarılıp oğlumun kokusu var üzerinde demesiymiş, doğurmadığı bi insanı sırf oğlunun samimi arkadaşı olduğu için oğlu bilmesiymiş. Lütfen çok dikkat edin, sevdiklerinize bu acıyı yaşatmayın..

Baydığım için kusura da bakmayın, gerçekten hepinizi çok özledim. Siz bana çok şey öğrettiniz, birbirimizden çok şey öğrendik. Kardeşim derdi daha ölmedik diye, bizde daha ölmedik. İnşallah güzel günlerde yine görüşürüz. Arada girmeye takip etmeye çalışacağım. Hepinize sevgiler saygılar efem
    Üzüldüm ..Allah rahmet eylesin kardeşlerimize....

Allah, Ailesine ve yakınlarına sabırlar versin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Benim de dün forumları karıştırırken aklıma geldin @Lucas, Allah rahmet eylesin,sabır versin.

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler