Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBF 500' e terfi etmeyi planlıyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    texas16nb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha 2008 fazer s2
    cbf 500 fazerden önce almak istediğim motordu,bana kalırsa karbüratörlü değilde enjeksiyonlu bi motor alsan daha iyi edersin.
    FAZER 600 S 2
    KARA PANTER.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600 daha güzel duruyo bence..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel makina, sorunsuz, oturuşu sürüşü çok zevkli.şikayetim olan bir konusu olmadığından anlatacak fazla bir şeyde yok.bin rahatına bak bir makina
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Hakkında hiç şikayet olmayan sorunsuz motorlardan biri.Ayrıca iki silindir olduğundan fazla yakmaz.Ancak kawasaki er6'lar da çift silindir ayrıca enjeksiyonlu.Onu da düşünebilirsin.Geçenlerde bi tanıdığım 7.500 Liraya cbf500 almıştı.Ancak kaç km'dir , kaç modeldir detayını bilmiyorum.Ön tarafa siyah bi cam takmış , karşıdan gelirken cbf600 sandım.Çok güzel sorunsuz motor.Güç olarak da kesinlikle yetersiz kalmaz.Tam uzun yol motoru.Hem de fiyat olarak uygun.Ancak enjeksiyonlu motor dersen fiyat olarak daha fazla ödemen gerekecek.

Motosikleti
    CBF250
    dün metehan hocamız gene beynime girdi HYSOUNG 250 naked al diyor
    Ailem zaten motora karşı oh sattın kurtulduk diyor ) haberleri yok büyük makineye geçeceğimden..
    CBF 500 kullanan arkdaşlar tşk. ederim, herkez motor hakkında bir yorum yapıyor ancak kullanan kişilerin yorumları kesinlikle daha doğru olduğnu düşünüyorum
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ailem zaten motora karşı oh sattın kurtulduk diyor ) haberleri yok büyük makineye geçeceğimden..
    CBF 500 kullanan arkdaşlar tşk. ederim, herkez motor hakkında bir yorum yapıyor ancak kullanan kişilerin yorumları kesinlikle daha doğru olduğnu düşünüyorum
    İyi o zaman ben de gt250 kullanmış biri olarak yorum yapayım.Sakın alma.Motosiklet piyasasının %99'u japonların elindeyken sakın japon harici bir motor alma.Pişman olursun.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    CBF 500 varken gidipde HYSOUNG 250 naked alınmaz.Yakıt olarak elbet uygun olur ama aynı keyfi alamıyacağın kesin.Büyütmüşken biraz büyüsün motor.150 ile 250 arasında çokda fark olmağını düşünüyorum.Aradığın fiyat aralığında CBF 500 biçilmiş kafdan bence.Hem hızı hem torku hem görünüş.Paran yetiyorsa Elbet ER6-N almanı öneririm.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı CallofJuarez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi o zaman ben de gt250 kullanmış biri olarak yorum yapayım.Sakın alma.Motosiklet piyasasının %99'u japonların elindeyken sakın japon harici bir motor alma.Pişman olursun.
    Gelde bunu metehan hocamıza anlatt topa tutuyor beni )
    şaka bir yana sahibinden i tarıyorum, 10 liraya kadar fiyatlar düşüyor sezonda bitmek üzere inş. sıkı bir japon alıcam.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:48 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:48 AM ----------

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 500 varken gidipde HYSOUNG 250 naked alınmaz.Yakıt olarak elbet uygun olur ama aynı keyfi alamıyacağın kesin.Büyütmüşken biraz büyüsün motor.150 ile 250 arasında çokda fark olmağını düşünüyorum.Aradığın fiyat aralığında CBF 500 biçilmiş kafdan bence.Hem hızı hem torku hem görünüş.Paran yetiyorsa Elbet ER6-N almanı öneririm.
    ER-6 gerçekten yakışıklı ama fiyat olarak beni üzecek rakamlarda
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

motorlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 2006

düşünme bile...

merhaba ,

3000 TL bütçeye motor alıcam diye başladım ,
    sonra 4000-5000 TL aralığında hYosung bakmaya başladım,
    en sonunda ER-6N aldım ...
    Evet bütçeyi zorladım ama, sürmesi zevkli , keyif veren, motoru daha çok sevdirecek bir arkadaş edindim kendime...
    2 yıl sonra alacağım motoru şimdi aldım aslında...

motor olarak sorarsan hiç düşünme derim, ancak bütçe herkesin kendine göre...
    Ben güvenlik ekipmanını tam aldım, kaskoda yaptırıyorum , ve hatta 2 haftadı eğitimdeyim
    Cebim boşaldı ama içim güven ve mutlulukla dolu.
    bunuda zamanla paraya çevireceğimi biliyorum.
    Kaza yapıp hastane masrafı vermeyeceğim , durduk yerde motoru devirip servise vermeyeceğim ve hatta çalınırsa tüh deyip derdime yanma bedeli olarak bu parayı gömmeyeceğim.

güvenlik,kasko,eğitim , alım satım masrafını düş derim, kalana motor bak...

sevgiler,

Kaan
    1. öncelik :Güvenli,dikkatli , henüz motor kullanmayanlara örnek sürüş
    2.öncelik : eğlen,keyif al, sürekli yap
    3. öncelik : asla sevdiklerini unutma !

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    şaka bir yana sahibinden i tarıyorum, 10 liraya kadar fiyatlar düşüyor sezonda bitmek üzere inş. sıkı bir japon alıcam.[COLOR="Silver"]
    tam kıvırıksın haaa...hem param yok diyon hem japona sarıyon deli bekir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    şaka bir yana sahibinden i tarıyorum, 10 liraya kadar fiyatlar düşüyor sezonda bitmek üzere inş. sıkı bir japon alıcam.[COLOR="Silver"]
    10milyar ayırdıysan zaten baktığın motor aralığıda artmış demektir.2silindir er6N o fiyat aralığında bulabilirsin.Eğer onu alamazsan dediğim gibi CBF 500 al.250cc ye para verme derim.kawa er-5 yada suzuki gs500 bak diyeceğim ama onlarada cbf 500 varken bakmaya gerek yok.Eğerki CBF 500 alacak paran varsa.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    kardeşim sen al cubuf 500 ü rahatına bak derdi yok tasası yok bakımını yap peryodik olarak benzinini koy git tek dezavantajı 5 vitesli oluşu ama tork o açığı da kapatıyor 5000 liran var 4000 daha kredi çek 8000 e temiz bi tane bul geri kalan 1000 le de korumalar falan filan anca yeter. emin ol çok yeterli bir makina tatmin eder seni
    Master of Davar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı motorlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ,

3000 TL bütçeye motor alıcam diye başladım ,
    sonra 4000-5000 TL aralığında hYosung bakmaya başladım,
    en sonunda ER-6N aldım ...
    Evet bütçeyi zorladım ama, sürmesi zevkli , keyif veren, motoru daha çok sevdirecek bir arkadaş edindim kendime...
    2 yıl sonra alacağım motoru şimdi aldım aslında...

motor olarak sorarsan hiç düşünme derim, ancak bütçe herkesin kendine göre...
    Ben güvenlik ekipmanını tam aldım, kaskoda yaptırıyorum , ve hatta 2 haftadı eğitimdeyim
    Cebim boşaldı ama içim güven ve mutlulukla dolu.
    bunuda zamanla paraya çevireceğimi biliyorum.
    Kaza yapıp hastane masrafı vermeyeceğim , durduk yerde motoru devirip servise vermeyeceğim ve hatta çalınırsa tüh deyip derdime yanma bedeli olarak bu parayı gömmeyeceğim.

güvenlik,kasko,eğitim , alım satım masrafını düş derim, kalana motor bak...

sevgiler,

Kaan
    En iyisini yapmışsın bence.Benim gibi cbf250 alayım , sonra gt250r alayım derken paraları sulayıp sonra tekrar cbf150'ye döneceğine kendini zorlayıp en kralını almışsın.Cebini boşaltmışsın ancak için rahat.Bide benim gibi cebi boşaltıp huzuru bulamayanlar var.

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    er-5 düşünülebilir bence. çünkü kesene de uygun. sağlam makine olduğunu biliyorum

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazamai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sen al cubuf 500 ü rahatına bak derdi yok tasası yok bakımını yap peryodik olarak benzinini koy git tek dezavantajı 5 vitesli oluşu ama tork o açığı da kapatıyor 5000 liran var 4000 daha kredi çek 8000 e temiz bi tane bul geri kalan 1000 le de korumalar falan filan anca yeter. emin ol çok yeterli bir makina tatmin eder seni
    hocam sanırım yanlışın var 6 vites, torkuda hızıda gayet güzel
    Alıntı ozzzzz80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er-5 düşünülebilir bence. çünkü kesene de uygun. sağlam makine olduğunu biliyorum
    evet bencede er5 in fiyatlarıda daha uygun.daha önceki makinam er5 ti.ama cbf nin hali her yönden başka
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler