Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Görüşlere ihtiyacım var..

Motovento
    REKLAM ALANI
    no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bende o motordan alıyordum pazarlığı yaptık bi üstüne bineyim dedim 186 cm boy altımda bisiklet gibi kaldı birde zaten eğik kullanıyorsun kullanımda bile sana sıkıntı yaratacağını düşünüyorum
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    1.86 boy mu dedin.Maşallah boy pos yerinde ama sakın cbr125'e binme bence o boyla.Acayip komik durur.CBF150 al daha iyi.Çok iri bir motordur.Cüssesi en büyük ve senin boyunu en güzel kapatacak , sırıtmıyacak motor cbf150.Cbr 125'e göre daha yavaş olabilir ancak çok sağlam rahat ve konforlu bir motordur.Kesinlikle tavsiye ederim.

Motosikleti
    henüz yok (:
    yorumlar kilo almam yönünde bu konuda hem fikiriz tşk ederim

motoru 1-2 gün deneme imkanım var satıcak kişi ile biraz alıştırma yapıcaz o zaman komiklik konusundada bi çözüme ulaşırız sırıtıcağımı biliyorum motor üstünde uzun ve ince olarak ama yinede bur-k@ arkadaşın dediği gibi öğrenmek için idare edicez, en azından fikrim bu benim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eczaneden balık yağı hapı al , alırken kilo almak için aldığını belirt , onlar sana nasıl kullanman gerektiğini anlatırlar . hemen kilo alırsın bak komiklik konusunu da düşünme bence , komik olsun noolur , ona bakarsan bende ybrnin üstünde komik duruyorum , birde farkında olmadan dizlerimi açıp sürünce daha bi komik oluyorum ama öğrenene kadar idare edeceksin ...

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    CBF 150 tam senlik

balık yağı işe yararmı dersin yiyiyom yiyiom daha çok zayıflıom 1.6 şahin gibiyim çok yakıom
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Motosikleti
    henüz yok (:
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eczaneden balık yağı hapı al , alırken kilo almak için aldığını belirt , onlar sana nasıl kullanman gerektiğini anlatırlar . hemen kilo alırsın bak komiklik konusunu da düşünme bence , komik olsun noolur , ona bakarsan bende ybrnin üstünde komik duruyorum , birde farkında olmadan dizlerimi açıp sürünce daha bi komik oluyorum ama öğrenene kadar idare edeceksin ...
    bencede komikliğe bi süre katlanıcz hem ben kendime yakıştırdım motoru önemli olanda bu olsa gerek.

balık yağı hapı yazdım kenara ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 tam senlik
    Aynen katılıyorum.CBF150 kullanan uzun boylu çok insan var.Kesinlikle sırıtmaz.Çok iri gövdeli bir motordur.Harbiden sen o boyla cbr125'in üzerinde bide yatarak kullanıcan.İki büklüm olursun.En iyisi cbf150 al rahat rahat gez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    arkadaş, sen bu cbr125'i sevmişsin ve kararını vermişsin. sen kararını verdikten sonra kim ne dersin sen o motoru alacaksın. millete de artık yeni motor tavsiyesi vermek değil, "hayırlı uğurlu olsun" demek düşer. Allah kazasız belasız, güzel günlerde kullanmanızı nasip etsin inşallah...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat için kaçırılmaz, temizse daha bi güzel olur. lakin cbr parça fiyatı olarak gayet fahiş ve senin tecrüben olmamasından ötürü oluşması muhtemel kazalar masraflı olucaktır. alırsan ilk iş grenajlarını söktür bir süreliğine.
    aynen katılıyorum yazık bir dünya para parçaları.ama öğrenmek için ideal 125 cc motor hemde hafif kullanımı kolay biraz eğitim,abinden ders gerisi sana kalmış.kolay gelsin.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Mondial 100 KH
    Kasko yaptır. Trafikte sen hata yapmasan bile, başkası seni bulabilir.

Hayırlı olsun.

Motosikleti
    henüz yok (:
    Zaman ayırıp yorum yazan herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler