Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu nasıl bir motosiklet yaa!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bilgisayar/internet/motosikletler/
    mrb arkadaşlar.. bugün bir motosikler gördüm şaştım valla... markası: BETTER 125 yazıyor ama bilmiyorum nasıl birşey.. fakat motorun görünümü HONDA CGL 125'e çok ama çok benziyor.. motorda yok yok(125'lik mir motor olmasına rağmen)... Cep telefonun çaldığında göstergede görebiliyosun.. motoru uzaktan kumanda ile çalıştırıp durdurabiliyorsun.. hatta kumanda ile motorun 4 lü lerini bile yakabiliyorsun.. iki çeşit alarmı var. 1. uyarı alarmı. 2. normal alarm.. motorun şanzımanı 5 vites.. vitesi boşa almak için ister birinci vitesin üstünden boşa alıyorsun.. hemde beşinci vitesin altından.. yani boşa atmak için tek tek çıkmak gerekmiyo.. fiyatıda çok ucuz:1.800.000.000 milyar.. bu motoru uzaktan çalıştırma sistemi alarmda mı yer alıyor acaba?.. ve adam: bu alarm sonradan deil orjinal takılıydı dedi.. şaştım walla .. hatta bunu sportif görünümlü tipide varmış.. kataloğunu gördüm çok hoş bir motosikletti... cevaplarınızı bekliyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mr-Metal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alla alla?! bi bakayım nete... walla çok ucuzmuş haaaa...

Motosikleti
    evet durumuna ve özelliklerin i: göre çok ucuzz..

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    motor türkiyede mi? yani internettemi gördün? bi de sadece 125 cc de mi var bu özellikler yoksa yeni tüm modellerine koyuyolar mı artık?
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Mr-Metal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar google abimize sordum.. yok öyle bişey dedi.. walla bilmiyorum.. nete vermemişler belki..

Motosikleti
    ya ciddiyim çok ciddiyim.. adam bu motorlar yeni çıktı falan demişti.. motorun sport çeşidi çok daha güzel(katalogda gördüğüme göre)5 gün sonra gelecekmiş... evet türkiyede hemde mersin'de... adamın telefonunu versem adam sinir olabilir.. herkeze o kadar özelliği anlatmaktan

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Sanirim dalga gecildigi anlasilip bir sure sonra konu disina tasinacak bir yazismamiz daha olacak...

Markasi neymis bu Better 125 in? Honda mi Yamaha mi...yani kim uretmis. Model ismine benziyor. Kusura bakma ben inanmadim, en azindan yazdiklarin inandirici degil. Umarim ben mahcup olurum...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    dedigin ozellikleri saglayan daha sonrada ntakılan alarmlar var motora pek fazla bire maliyet eklemez ama soyledigin motorun markasını bence yanlıs hatırlıyorsun.
    fuarda tanıtılan titana benzeyen grenaj giydirilmis bir motor vardı galiba cin mali birseydi bahsettigin motor o olabilir acaba markasını hatırlayamıyorum

Motosikleti
    Kymco Agility City
    yaw su 1.990 TL ye olan scooterlar var hani mercedes gibim her bi özelliği olan haojin mi ne o markanın commuter tarzı motoru olmasın
    :bestmt:

heuheu uzaktan calıstırma sistemi boş vitese takıp çalıştırma olayıdır dörtlüde aynı ama cp telefonu teknolojine geçemedik

Motosikleti
    hala inanmadınız ama bugün gidip adama telefonunu verip veremeyeceğimi koşacağım.. telefonunu verdiğim zaman inanacaksınız emin olun... ve hatta ben o motorun sport modelini sipariş verdim 2.500 milyar gibi bir fiyat söylemişti adam.. ama motor racing e benziyor... bu arada tam olarak hangi markaya ait olduğunu bilmiyorum ama oradaki gördüğüm motorun görünümü dediğim gibi hondanın CGL modeline çok benziyor.. üstündede Better 125 ve çince veya japonca kısa bir yazıyor..

Motosikleti
    Kymco Agility City
    uheue çince dir elinizde kalmasın sonra o motot
    :bestmt:

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    Adam belki de kendisi better yazdırmıştır. Aklıma o geliyor.. Geyik olsun diye

Motosikleti
    walla olabilir.. ama yapacak bir tip diildi..

Motosikleti
    ya peki ben yamaha 125 ybr alsam onada böyle alarm sistemi ve uzaktan çalıştırıp durdurma sistemi takabilirmiyim?????
    kerimboga PcKopat_Motorcu oldu :)

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Büyük ihtimalle takılır ama alarmın servisine danısırsan daha net bilgi verirler

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Yahu uzaktan çalıştırıp naapıcan. biri alıp kaçmasın sonra sen yanına gidene kadar
    DBTYSG

Motosikleti
    murrat abicim bence tam tersi adam alıp giderken motoru uzaktan stop ettirebilirsin.. peki böyle alarmları nerede bulabilirim? motosiklet alarmı nerede satılır? ve fiyatı nedir?

Motosikleti
    Motosiklet, Bilgisayar v.s.
    Motosiklet alarmı olduğunu biliyorum ama nerede satılır filan hiç bi bilgim yok dd amcamıza bi sorun o bilir böyle şeyleri heralde. Uzaktan çalıştırmak çok saçma motor vitese takılı olmayacak v.s. v.s.
    Time is bad, Check your back !..

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Zamanın güzel motosikletiydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Konu bayağı eskiymiş , özür dilerim. Eski konulara mesaj yazılmıyor galiba.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler