Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Avşa adasın da tatil?

Motovento
    REKLAM ALANI
    erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Arkadaşlar Avşa adasına motosikletimizle gidelim diyoruz.Daha önce giden var mı?Sorun yaşarmıyız orada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ben ve kuzenim bu gece tekirdağ üzerinden marmara adasına gidiyoruz.

avşa'ya gitmemiz konusunda çok tavsiye aldık fakat marmaraya davetliyiz.

tekirdağdan hergün saat 15:00 da özel feribotlar kalkıyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Bilgi için teşekkürler.İyi tatiller şimdiden sizede.Benim merak ettiğim orada motosiklet işimize yarar mı?Orada güvenli mi motoru dışarıda bırakmak?

Motosikleti
    Comet
    Alıntı erhan_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi için teşekkürler.İyi tatiller şimdiden sizede.Benim merak ettiğim orada motosiklet işimize yarar mı?Orada güvenli mi motoru dışarıda bırakmak?
    kim ne derse desin,yaw burda bişi olmaz laflarına kulağını tıka ve tedbirini al

marmara adası avşa dan büyük sanırım haritadan öyle gözüküyor,biz 2 moto gidiyoruz ve adayı güzelce gezmeyi planlıyoruz
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Branda, disk kilidi ve direksiyon kilidi yeterli olur önlem olarak diye düşünüyorum.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Arkadaşlar bir işe niyetlenmek o işin yarısını başarmak anlamındadır. Sağlık ve imkan varken yola devam. İnsanlar için her geçen gün birazdaha zorlukları beraberinde getirir. Mesela evlendikten sonra hanımın vizesi gerek. Çocuk olduktan sonra onun hatırından çıkmak gerek vs. vs. Havalar sıcak. Motorun üstünde olsanız bile su kaybından yorgunluk oluşur. Mutlaka kısa molalar vererek devam....
    Bizde yarın sabaha karşı Bozcaada istikametine gidiyoruz. Güzergahı olan arkadaşları bekleriz. Yanlız biz çok keyfi olduğumuz için her an her yerde çadır kurma ve yan gelip yatma rızkımız var. Tel: 0532 241 94 86
    espresso bunu beğendi.

Merhaba Erhan abi bende trakyadan babaeskiden. Geçen hafta Avşadaydım çok güzel bir yer motosiklet çok işine yarar ben 6 gün kadar kaldım ailemle gittim pek zevk almadım çünkü arkadaş grubuyla veya eşinle sevgilinle gidilecek bir yer sen kimle gitmeyi düşünüyorsun yanlız gidiceksen tavsiye etmem.

Ama çift olarak vs. gidiceksen çok güzel yerler var mesela ''tanz '' diye bir disko var 37yıllık mı neymiş 5000 kişi kapasiteli haftasonuları kopartıyorlar. Sonra denizi bence güzel değil çünkü 5 metre sonra derinlik boyunu aşıyor ve yüzme alanın çok dar bende çok açılmıyordum ama 5-6metre açılınca kıyıdan dalınca çıkmak epey zor çünkü derinlik rahat 3-4metre oluyor.

Bu arada Avşa marmara adasında daha canlı ve kalabalık haftasonuları plajda şemsiye açıcak alan bulamazsın.

Giderken tekirdağdan saat 12de feribot var ve yolculuk 2.5saat civarı sürüyor bilet fiyatı kişi başı 15 ama motosikletide sokucaksın onun içinde bir ek ücret var çünkü arabalardan alıyorlar.

Yemek yemek için güzel balık lokantaları var şarapları var avşa yapımı güzel bir yer bence.

Pansiyon fiyatları bizim kaldığımız yerde 3kişi kaldık 1 tane çift kişilik 1 tane tek kişilik yatak vardı tam bizlik buzdolabı televizyon vardı ocağı vardı sıcak suyu vardı balkonumuz vs. gayet güzelde gecelik 50papel bayıldı...

Sormak istediğin soru varsa cevaplandırabilirm.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Erhan abi bende trakyadan babaeskiden. Geçen hafta Avşadaydım çok güzel bir yer motosiklet çok işine yarar ben 6 gün kadar kaldım ailemle gittim pek zevk almadım çünkü arkadaş grubuyla veya eşinle sevgilinle gidilecek bir yer sen kimle gitmeyi düşünüyorsun yanlız gidiceksen tavsiye etmem.

Ama çift olarak vs. gidiceksen çok güzel yerler var mesela ''tanz '' diye bir disko var 37yıllık mı neymiş 5000 kişi kapasiteli haftasonuları kopartıyorlar. Sonra denizi bence güzel değil çünkü 5 metre sonra derinlik boyunu aşıyor ve yüzme alanın çok dar bende çok açılmıyordum ama 5-6metre açılınca kıyıdan dalınca çıkmak epey zor çünkü derinlik rahat 3-4metre oluyor.

Bu arada Avşa marmara adasında daha canlı ve kalabalık haftasonuları plajda şemsiye açıcak alan bulamazsın.

Giderken tekirdağdan saat 12de feribot var ve yolculuk 2.5saat civarı sürüyor bilet fiyatı kişi başı 15 ama motosikletide sokucaksın onun içinde bir ek ücret var çünkü arabalardan alıyorlar.

Yemek yemek için güzel balık lokantaları var şarapları var avşa yapımı güzel bir yer bence.

Pansiyon fiyatları bizim kaldığımız yerde 3kişi kaldık 1 tane çift kişilik 1 tane tek kişilik yatak vardı tam bizlik buzdolabı televizyon vardı ocağı vardı sıcak suyu vardı balkonumuz vs. gayet güzelde gecelik 50papel bayıldı...

Sormak istediğin soru varsa cevaplandırabilirm.
    feribot saatleri konusunda anlaşamadık ben 2 kez sordurdum ve hatta kaptanın telefonunu bile aldım,öğleden sonra saat 15:00 de tek sefer varmış

Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Feribet saat 12.00 da ve saat 16.00 var motsiklete 10 tl ek ücret ödeyeceğiz diye konuştuk liman görevlisi ile.
    Bilgilendirdiğin için teşekkürler Bereket.Bana hiç yabancı gelmiiyorsun.Sanki Lüleburgazda seni görmüşlüğüm var gibi.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Erhan Merhaba...

Bundan 2 sene önce motoru aldıgım ilk sene gitmiştim avşaya. Harika bi yer. Çok güzeldi. Avşada motosiklet işe yarayacaktır. Çünkü Adanın diğer tarafında harika bir koy var. İSmini Şimdi Hatırlamıyorum fakat adanın tam arkasında kalıyor.Motor Konusunda bir hırsızlık durumunun söz konusu olacagını zannetmiyorum.

Pansiyon Fiyatlarının bu sene Kişi Başı 15 Lira Oldugunu duydum. Çok Pahalı DEğil. GEçtiğimiz Senelerdede 10 lira civarnda idi. DEnizi Harika Mekanları Bomba bir ada.

ARtık DEnize Gittiğinde Benim içinde 2 Kulaç, Tanza Gittiğindede 1 Duble benim yerime Atarsın İyi tatiller
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan Merhaba...

Bundan 2 sene önce motoru aldıgım ilk sene gitmiştim avşaya. Harika bi yer. Çok güzeldi. Avşada motosiklet işe yarayacaktır. Çünkü Adanın diğer tarafında harika bir koy var. İSmini Şimdi Hatırlamıyorum fakat adanın tam arkasında kalıyor.Motor Konusunda bir hırsızlık durumunun söz konusu olacagını zannetmiyorum.

Pansiyon Fiyatlarının bu sene Kişi Başı 15 Lira Oldugunu duydum. Çok Pahalı DEğil. GEçtiğimiz Senelerdede 10 lira civarnda idi. DEnizi Harika Mekanları Bomba bir ada.

ARtık DEnize Gittiğinde Benim içinde 2 Kulaç, Tanza Gittiğindede 1 Duble benim yerime Atarsın İyi tatiller
    Özer çok teşekkür ederim bilgi paylaşımın için.Bugun Muratlı ya gelicez hatta geceyi orada geçireceğiz.Belki uğrarız.Hayırlı işler sana.

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    feribot saatleri konusunda anlaşamadık ben 2 kez sordurdum ve hatta kaptanın telefonunu bile aldım,öğleden sonra saat 15:00 de tek sefer varmış
    Bence yanılıyorsunuz biz saat 12de gittik ama bir tane daha sefer var galiba avşadanda belli günlerde 2 sefer falan var başka firmalar var mesela özkaptan vardı vs...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 PM ----------

Alıntı erhan_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feribet saat 12.00 da ve saat 16.00 var motsiklete 10 tl ek ücret ödeyeceğiz diye konuştuk liman görevlisi ile.
    Bilgilendirdiğin için teşekkürler Bereket.Bana hiç yabancı gelmiiyorsun.Sanki Lüleburgazda seni görmüşlüğüm var gibi.
    Olabilir neredeyse bütün arkadaşlarım burgazda ve sürekli gidip geliyorum yaş 17 bu arada. Ve size iyi eğlenceler umarım güzel vakit geçirirsiniz.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence yanılıyorsunuz biz saat 12de gittik ama bir tane daha sefer var galiba avşadanda belli günlerde 2 sefer falan var başka firmalar var mesela özkaptan vardı vs...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 PM ----------

Olabilir neredeyse bütün arkadaşlarım burgazda ve sürekli gidip geliyorum yaş 17 bu arada. Ve size iyi eğlenceler umarım güzel vakit geçirirsiniz.
    gerçi ben marmara seferlerini sordum,her iki kişidende saat 15:00 da olduğu bilgisi geldi.

avşa ya farklı sefer varsa onu bilemem.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Herkese iyi tatiller...
    Silivriden de Marmaraya feribot var diye hatırlıyorum.
    Bilgisi olan?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi tatiller...
    Silivriden de Marmaraya feribot var diye hatırlıyorum.
    Bilgisi olan?
    gültekin abi gece yola çıkacağız,şimdi hepten kafam bulandı 12 demi 3 temi

by_star sordu saat 3 olarak cevap aldık,ona göre yavaş yavaş gideceğiz

Motosikleti
    BMW F650FB
    Bir arkadaş nasıl geliriz diye sormuş.Hemen tarif edelim.
    Yazsezonunda.Yenikapı ve Bostancıdan Deniz otobüsü hergün kalkar.İdodan bilgi alınabilir.
    Sarayburnundan Büyük Mavi Marmara Gemisi hergün sabah 8:30 da yola çıkıyor.
    Erdekten hergün öğlen Arabalı Feribot gidiyor.
    Şarköyden hergün öğlen gezi mororu geliyor.
    Yok ben illa motorsikletimle geleceğim diyorsanız.İstanbul Silivriden Her Akşam üstü Öz kaptan Motoru kalkar.
    Ayrıca biraz motorla gezerek gelecem diyorsanız Tekirdağ Kumbağdan her akşam üstü Ömer kaptan ve öz kaptan dönüşümlü olarak kalkarlar.
    Bu arada marmara adsından da Seyhan ve Serhat motorları çalışıyor.
    Bu ulaşım Şekilleri yaz aylarında bu programı izler.
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...en-var-mi.html

son durum nedir bilmiyorum ama, Namican 3,5 yıl önce bunları yazmış.

Babaçi dostum gidiş-dönüş hakkında ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim.
    İyi yolculuklar.

Motosikleti
    Comet
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...en-var-mi.html

son durum nedir bilmiyorum ama, Namican 3,5 yıl önce bunları yazmış.

Babaçi dostum gidiş-dönüş hakkında ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim.
    İyi yolculuklar.
    gültekin abi

yukarıda adı geçen ömer kaptanın telefonunu da aldık yanımıza özer sormuştu zaten 15:00 da kalkıyormuş.

abi kuzen ile gidiyoruz daha önceden tanıdığımız bir esnaf zeytinburnundan adaya yerleşmiş davet etti gelin misafirim olun diye.

gece 5 gibi çıkıp güle oynaya barbaros'a varmayı planlıyoruz allah nasip ederse.

dönüşü hiç konuşmadık allaha emanet gidiyoruz.erdek balıkesir bursa üzerinden dönüş yapmayı planladım ama kuzenin bundan haberi yok henüz

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gültekin abi

yukarıda adı geçen ömer kaptanın telefonunu da aldık yanımıza özer sormuştu zaten 15:00 da kalkıyormuş.

abi kuzen ile gidiyoruz daha önceden tanıdığımız bir esnaf zeytinburnundan adaya yerleşmiş davet etti gelin misafirim olun diye.

gece 5 gibi çıkıp güle oynaya barbaros'a varmayı planlıyoruz allah nasip ederse.

dönüşü hiç konuşmadık allaha emanet gidiyoruz.erdek balıkesir bursa üzerinden dönüş yapmayı planladım ama kuzenin bundan haberi yok henüz
    Abi Barbaros değil, TEkirdağ MErkez Limanından KAlkıyormuş Bİlginize..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Barbaros değil, TEkirdağ MErkez Limanından KAlkıyormuş Bİlginize..
    Coşkun ortalık karıştı
    Dikkat edin, yanlış iş yapmayın.

Motosikleti
    Comet
    Coşkun ortalık karıştı
    Dikkat edin, yanlış iş yapmayın.
    abey biz varya yarın motorlar elimizde kalırız iskelelerde

şimdi son durum tekirdağ merkez saat 15:00 varmı arttıran

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler