Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Kendimi Vespalı Hatunlar Gibi Hissediyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    Alıntı HopeStyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahauah Koptum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:48 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:47 AM ----------

Bu ss'yi Bi Kaç Forumda Daha Gördüm, Tam Olarak Nedir Bu ss

super sport

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Cruiser Chopper
    Oke Aydınlattığın İçin Saol

Arkadaşın Lafına Cevap..

Ben SS'ye Değil Chopper'a Biniyorum Halkın Gözünde Kurye Değilim

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Geçmiş olsun gribal panda.
    Şimdi nasılsın? Kalktın mı ayağa?[COLOR="Silver"]
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Mete Akileosta takım elbise ile gezmek istiyormuş ama çekiniyormuş .Bilgin olsun bir el atsan yardımcı olsan Temel e..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar...bir süre cevap yazamadım...bugün eve ambulans geldi...112 yi aradık 42 derece ateşle yığıldim kaldım...titreme nöbetleri halsizlik eklem ağrıları kusma yüksek ateş nedeniyle domuz gribi olabileceğimi düşündüm...112 yi aradık beni eldiven maske hastane gömleğiyle nüfus cüzdanımı bile poşete koyarak hastaneye paket şeklinde götürdüler...kendimi idama gidecek biri sandım karantina durumu olduğu için...bütün mahale ayağa geldi tabi...Havalimanında çalıştığım için korktuk tabi turistlerle içiçe karşıla yaptığım için tedirgin olduk...halen gözümü açamadım inanılmaz ağrılar ve ateş devam ediyor...KANLI İSHAL olmuşum...besin zehirlenmesi gibi birşey...ama hayatım boyunca bugün yaşadıklarımı unutamam...birde altıma kaçırdığımda oldu gün aralıklarında tutamadım...kendimi o kadar zavallı hissettim ki...Allahım kimse yaşamasın bu acıları dedim...perişan olduk yani anlayacağınız ... Babalar günü Hasekide geçti...bizimkilerde panik stres oldu...hadi Allaha emanet olun...görüşmek dileğiyle...

Metehan geçmiş olsun,acil şifalar dilerim..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    la olm dünya umrunuzda değil öldük dense Mete Han başın sağolsun dersiniz...

iyi oldum biraz beyler...nete girmişsem domuz gibiyimdir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mkbk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apeche rtr 150
    ahahaha çok güzel ama ceket biraz olmamış o kadar :D

Motosikleti
    arkadaşlar biraz daha iyiyim...kendime geldim...gözüm açıldı..sağolun varolun dikkatli okuyupda bi geçmiş olsunu eksik etmedğiniz için...valla dün bana dünya yalan gibi geliyordu...

beni telden arayan olduysa tel abimde kalmış o telaşla bilginiz olsun öğledne sonra bende olur o da işyerindeydi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar biraz daha iyiyim...kendime geldim...gözüm açıldı..sağolun varolun dikkatli okuyupda bi geçmiş olsunu eksik etmedğiniz için...valla dün bana dünya yalan gibi geliyordu...

beni telden arayan olduysa tel abimde kalmış o telaşla bilginiz olsun öğledne sonra bende olur o da işyerindeydi...
    Canım da acaip helva çekmişti,
    şaka bir yana,bi köfte yemek için Çınarcık'a gitmeyi göze alan obur adamın başına her türlü gıda musibeti gelebilir
    Dün ben aradım,abinle görüştüm ev telefonunu verdi,telefonu açan olmadı.
    Tekrar geçmiş olsun.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Komşi geçmiş olsun
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

mkbk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apeche rtr 150
    merhaba arkadaşlar...bir süre cevap yazamadım...bugün eve ambulans geldi...112 yi aradık 42 derece ateşle yığıldim kaldım...titreme nöbetleri halsizlik eklem ağrıları kusma yüksek ateş nedeniyle domuz gribi olabileceğimi düşündüm...112 yi aradık beni eldiven maske hastane gömleğiyle nüfus cüzdanımı bile poşete koyarak hastaneye paket şeklinde götürdüler...kendimi idama gidecek biri sandım karantina durumu olduğu için...bütün mahale ayağa geldi tabi...Havalimanında çalıştığım için korktuk tabi turistlerle içiçe karşıla yaptığım için tedirgin olduk...halen gözümü açamadım inanılmaz ağrılar ve ateş devam ediyor...KANLI İSHAL olmuşum...besin zehirlenmesi gibi birşey...ama hayatım boyunca bugün yaşadıklarımı unutamam...birde altıma kaçırdığımda oldu gün aralıklarında tutamadım...kendimi o kadar zavallı hissettim ki...Allahım kimse yaşamasın bu acıları dedim...perişan olduk yani anlayacağınız ... Babalar günü Hasekide geçti...bizimkilerde panik stres oldu...hadi Allaha emanet olun...görüşmek dileğiyle...
    çok büyük geçmiş olsun valla bunu görmedim :(
    inşallah şuan dahada iyisindir.

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing

Bu habere sevindim kardeşim kendine iyi bak
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    tekrar tekrar geçmiş olsun,yaşadığınız şey benimde başıma gelmişti 1 kez nasıl olduğunu iyi bilirim ölümden dönmek gibi bişi aynen,devamlı alttan üstten 24 saat çıkarmı insan düşünmesi bile ürkütücü

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Geçmiş olsun Metehan.

Cumartesi günü İstanbul-Kemerburgaz'daki bacanağıma gitmiştim yeni döndüm rahatsız olduğunu okudum.

Allah acil şifalar versin insan sağlığının kıymetini rahatsızlanınca anlıyor bir daha tekrarlamaması dileğiyle.

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım da acaip helva çekmişti,
    şaka bir yana,bi köfte yemek için Çınarcık'a gitmeyi göze alan obur adamın başına her türlü gıda musibeti gelebilir
    Dün ben aradım,abinle görüştüm ev telefonunu verdi,telefonu açan olmadı.
    Tekrar geçmiş olsun.

evin fişi çekili ondandır...şu an aşırı terleme ve halsizlik devam ediyor...dünkü halimi düşündükce bugün iyiyim diyorum...valla sağlıktan gayrısı yalan...motorla gezmeyide özlemişim he...

o gece pilav yemiştim yağı dokundu galiba...ama mide olmuş işkembe nasıl olur anlamam evde yedim pilavı yani dışardada değil...

sağolun beyler...birde bu takım elbise olayında üşütmüşde olabilirim...

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp

İyiki Vespalı hatunlar böyle bakmıyor. Tırstım valla

Gerçek olan şu ki ss haric hangi motora binersen bin Halkin gözünde

KURYE yiz...

Sen bir cruiser sür trafik te de itibarı gör Benim motorun sesini duyan araçlar sağa çekiyorlar ben geçiyorum. Sesi duyan da bişey geliyor sanıyor. Birde motorun üzerine yapıştırmışım Harley yazılarını gören hepten tırsıyor. Vatandaş harley mi görmüş sanki

Geçmiş olsun kanka bu arada.
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun mini mini bir kuş , tabi takım elbiseyle binersen motora böyle olur , rüzgarı yedin göğsüne göğsüne sonrada motoru bozdun bu arada papalar günün de kutlu olsun

Motosikleti
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sen bir cruiser sür trafik te de itibarı gör Benim motorun sesini duyan araçlar sağa çekiyorlar ben geçiyorum. Sesi duyan da bişey geliyor sanıyor. Birde motorun üzerine yapıştırmışım Harley yazılarını gören hepten tırsıyor. Vatandaş harley mi görmüş sanki

Geçmiş olsun kanka bu arada.
    biraderim senin düldülüde kullandık...tam bir traktör..vites kütüğün yalama gibi farketmiyomusun...sanki yerindne çıkacak gibi...yok abi ya dragstarın olacak ya shadowun...çakma çapıra binmicen...

tahmin ediyorumki sen CHOOPER la CRUSIER i birbirinden ayıramazsın...hadi yaz aradaki fark ne kekoro...

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun mini mini bir kuş , tabi takım elbiseyle binersen motora böyle olur , rüzgarı yedin göğsüne göğsüne sonrada motoru bozdun bu arada papalar günün de kutlu olsun
    canısı sağol...uf oldu bana...Papişler günü Hastanelrde sürterek geçti...bişi dicem şu kravat rengi pempe mi yoksa lila mı...yeminle rüzgar yemekten oldu bence...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    mini mini kuş , lila mora benziyo , morun biraz açığı gibi bişe , bu bildiğin pembe

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Mete sana nazar değdi bu kadar ilği odağı olmak yaramadı sana
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler