Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ferco Motor Kampanyası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Fiyat olarak moto guzzi japonların seviyesine inmiş hatta japonlardan birazdaha aşagı inmiş.

Japonlarla bu pazarda mücadele etmek istiyorsalar fiyatlarının bu seviyede kalması şart.Tabiki birde servis olayı var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    Alıntı M'ARRENTZIEH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet tabi.. Osbourne'un beklentisi o yönde seninki de dayanıklılık yönünde... Bu motorların o kadar etmediği belli ama daha az fiyata satılamayacağı da belli. O yüzden en azından parası olan insan sadece motor hacmine göre kıyaslama yapmamalı. Herkes beklentilerini iyi belirlemeli. Malzeme kalitesi yerinde olan, gerek şehir içi gerek şehir dışı beni az yoracak, bütün bu beklentilerimi optimum düzeyde karşılayacak olan motorun 125'lik olması umrumda bile değil. (sadece Terra için konuşmuyorum. Her başlıkta gördüğüm "125'liğe bu para verilmez abi" mantığına kızıyorum hepsi bu)
    bu sefer yazdığına tamamen katılıyorum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Başımıza ne geliyorsa zaten hep bu serbest piyasa ve onun savunucularından geliyor. Bizdeki gibi, insanların vicdanlarının en alt seviyede olduğu, para kazanmak için her yol mübahtır diyen bir toplumda serbest piyasa falan olmamalı. Devlet koyacak genel bir kar marjı limiti bak fiyatlar ne oluyor. Şimdi bazıları çıkıp "o zaman da herkes maliyeti fazla gösterir" diyecek, en başa vicdan meselesine döneceğiz.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Norge'nin fiyatı acayip makul bir seviyeye indi.Bu fiyat fuardan beri böyle zaten.Eğer maddi durumları düzeltebilirsem ve fiyatlar böyle olursa Norge'yi kesin alırım.Süper makina.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Silverwing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Serbest piyasayı anladıkta, kazıklanan müşteriyi bir daha nasıl geri kazanacaklar? Yurtdışında Burgman 650 ve Silverwing 600 nerdeyse aynı fiyat. Türkiye'de aralarında 12 Bin TL oynamasını Suzuki müşterilerine nasıl açıklyor acaba? Yada Burgman 400'ün 21 bin, Swing 400'ün 12 Bin TL olmasını?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler