Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorum titreme yapıyor ne yapmalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125cc cup
    s.a arkadaşlar bende 125cc cup motor war 10 20 ile giderken direksiyonu bırakıyorum bir parmağımla dengesini sağlıyorum 30 40 saniye geçiyo direksiyon deli gibi titremeye başlıyor servise götürdüm bişey yok dedi ama bişey war die şüpeleniyorum sizce neden olabilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    EN İYİ İHTİMAL--gidon topuzlarını değiştir bakalım
    Orgazma Dudak Büktürür

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ben hafif motosikletlerde olur biliyorum ama .. daha önce nasıldı. ?
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    mondial 151 rs
    benim scooter dada oluyor aynısı ilk 20 km civarında cok titriyo ama hala care bulamadık :D

Motosikleti
    125cc cup
    kaza yaptım ön disk ön jant ön amöntisör hepsi değişti kaza yapmadan önce böle bişi yoktu ondan sonra oldu hızlanınca titreme kesiliyor. ne yapmalıyım sizce

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:01 PM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hafif motosikletlerde olur biliyorum ama .. daha önce nasıldı. ?
    kaza yaptım ön disk ön jant ön amöntisör hepsi değişti kaza yapmadan önce böle bişi yoktu ondan sonra oldu hızlanınca titreme kesiliyor

auffenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ön tekerin havasını kontrol et. Benimki söndüğünde yapıyor o şekilde şişirince düzeliyordu ama sende işe yarar mı bilemem.

Motosikleti
    125cc cup
    onuda dediler şişirdim olmadı :(

o motor önden darbeyi yemiş artık. eskisi gibi olması çok zor. her eğrilen parçasını değişsen dahi şase de az eğilme kalır onu da doğrultsan çok az bile olsa senin gidonu sallar. nedeni ön tekerle arka tekerin tam olarak bir birini tutan hizada değildir sallar durur artık.

hem senin jant yamuktur(değişmişsin yenisiyle). maşalar yamuktur. furş yatak zedelenmiştir şase de eğiktir yani bunların hepsi etkiler. lastiğin balon yapsa o bile az biraz etkiler

sanayi ye götür ama eskisinin yerini vermez artık.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı erkutesk26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza yaptım ön disk ön jant ön amöntisör hepsi değişti kaza yapmadan önce böle bişi yoktu ondan sonra oldu hızlanınca titreme kesiliyor
    geçmiş olsun öncelikle.. eğerki tamamı değişmişse gidon bilyaları dahil herhangi bi düzeltme yoksa muhtemelen şase gidon milinin bağlandığı boyundan az da olsa eğilmiştir..
    ellerini bıraktığın zaman sağa veya sola çekme yapıyormu?
    GKN MOTORS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    bızım sırketın actıvasında oluodu bana ellerı bırakınca sag sol yapıodu hızlı bı sekılde sırket motoru dıe hıc bıse yapmadım

Aynı sorun benim cup motordada vardı, ben çözemedim, eskisi gibi olmaz diye birşey yok, muhakkak bir yerden düzelir ama sen onu ustasına bir göster istersen, onlar çözer büyük ihtimal...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler