Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün fuardan aldığım mont...

Motovento
    REKLAM ALANI
    cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    Arkadaşlar bugün artçım için fuardan bu montu aldım,kullanan gören duyan bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum...

bana sanki içliği çok kalın değilmiş gibi geldi,bu havalarda şehirler arası yolculukta üşütmez umarım...

bu marka ve bu mont hakkında pek araştırma yapamadım ama netten baktığım kadarıyla fena bi ürün değil,nic marka mont alacaktım 170 ytl ye,hiç hesapta yokken bunu gördğm ve aldım fiyatı 235 ytl sizce bu paranın hakkını verebilecek kalitede bir montmu

buyrun resimler..

Drift religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içindeki gayet güzel ısıtır hiç şüphen olmasın.
    fiyat fena değil iyi.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    fiyat çok gibi ya ama güzel duruyor

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Aldıktan sonra kalitesini sormanın çok da mantığı yok. almışsın bir kere, güle güle giyin
    May the Force be with McLaren Mercedes

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    harika bir mont bence güle güle kullanasın
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Hayırlı olsun güle güle kullan...

Grayline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fazla Sıkmaz Üstünde Tiril Tiril Durur Rahat Bi Monta Benziyor Hayırlı Olsun Bende Fuarı Gezdim Bu Modele Göre Fiyat Uygun.Güle Güle Kullan.
    Yarın Olmayacak Gibi Kullanırsan Yarın Olmaz...

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Güle güle kullan. Marka bildik en azından. İçine de sindi ise gerisini pek düşün me.Ben de bugün bir mont aldım fuardan .İlk motor montum. Endo diye bir marka 120 tl ye.Mont ve pantolaon bakmak için gitmiştim zaten birde st kanuni gv250 modelini görmeye.Önce lbc monta baktım. Beğendiğim bir modele 200 tl dediler. Dolaşayım dedim kendi kendieme. Dolaşırken aslındsa montların birbirinden pek de farklı olmadıklarını fark ettim görüntü olarak.Kendimce fazla para vermeye ne gerk var dedim ve Montu aldım.Kullandıkça eksikleri ve artıları çıkacak artık. Güle güel kullanalım...

Motosikleti
    yok
    Hayırlı olsun.Güle güle kullan.

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    arkadaşlar, bence montlara ve pantolonlara fazla para ödemeyin çoğu üretici,firma pakistanda,çinde bunları aldığınız fiatın yarısının altında maliyet ediyorlar daha sonra yüksek fiatla satmaya çalışıyorlar,zira motosiklet ile ilgili giyim kuşamlarda genelde soğuk ,yagmur geçirmesin diye petrol ürünleri ile katkılı kumaşlar kullanıyorlar, dolayısıylede bu tür kumaşlar yurt dışında çok düşük maliyetlere mal oluyor. ayrıcada termal nefes alır diye bizlere ticari politika yaparak satıyorlar, sakın termal olduğuna inanmayın zira hava biraz sıcak olsun sizi yakar, bence bu işin termali bildiğimiz hakiki deri termaldir. ayrıcada pamuksu,keten kumaş termaldir bunun dışındakilerde termal aramayın zira kandırılırsınız..bu aldıgımız kordera veya goretex denilen kumaşlarda termallik yoktur. arkadaşlar şunu bilmenizi isterim.. termal olan her şey hava geçirir..bu aldıgımız mont ve pantolonların sadece dikişleri çok titizlikle dikilir birde kalıpları genellikle hepsinin mükemmeldir...zaten bu işi yurt dışında fason yapan firmalarkalifiye tecrübeli ucuz işçi çalıtırarak maliyeti çok ucuza getirirler..arkadaşlar bana göre bu tür ürün alan herkes satıcıların istediği fiatı asla vermeyin genelde onların istediği fiatın yarısına aynı cins ürünü alacağınızı hiç çekinmeden söyleyin, sizde ucuz satanlara yönlenin zira motosiklet ürünü satan genelde herkes motosiklet zevk işidir diye motorcuları çokzengin sanıyor,onun için çoğu gerçek fiatın dışına çıkıp fahiş fiatlarla ürün satmaya çalışıyorlar, bakın benden söylemesi herkes parasının kıymetini bilsin parasını ona buna hava atacam diye belirli markalara para kaptırmasın derim..
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, bence montlara ve pantolonlara fazla para ödemeyin çoğu üretici,firma pakistanda,çinde bunları aldığınız fiatın yarısının altında maliyet ediyorlar daha sonra yüksek fiatla satmaya çalışıyorlar,zira motosiklet ile ilgili giyim kuşamlarda genelde soğuk ,yagmur geçirmesin diye petrol ürünleri ile katkılı kumaşlar kullanıyorlar, dolayısıylede bu tür kumaşlar yurt dışında çok düşük maliyetlere mal oluyor. ayrıcada termal nefes alır diye bizlere ticari politika yaparak satıyorlar, sakın termal olduğuna inanmayın zira hava biraz sıcak olsun sizi yakar, bence bu işin termali bildiğimiz hakiki deri termaldir. ayrıcada pamuksu,keten kumaş termaldir bunun dışındakilerde termal aramayın zira kandırılırsınız..bu aldıgımız kordera veya goretex denilen kumaşlarda termallik yoktur. arkadaşlar şunu bilmenizi isterim.. termal olan her şey hava geçirir..bu aldıgımız mont ve pantolonların sadece dikişleri çok titizlikle dikilir birde kalıpları genellikle hepsinin mükemmeldir...zaten bu işi yurt dışında fason yapan firmalarkalifiye tecrübeli ucuz işçi çalıtırarak maliyeti çok ucuza getirirler..arkadaşlar bana göre bu tür ürün alan herkes satıcıların istediği fiatı asla vermeyin genelde onların istediği fiatın yarısına aynı cins ürünü alacağınızı hiç çekinmeden söyleyin, sizde ucuz satanlara yönlenin zira motosiklet ürünü satan genelde herkes motosiklet zevk işidir diye motorcuları çokzengin sanıyor,onun için çoğu gerçek fiatın dışına çıkıp fahiş fiatlarla ürün satmaya çalışıyorlar, bakın benden söylemesi herkes parasının kıymetini bilsin parasını ona buna hava atacam diye belirli markalara para kaptırmasın derim..
    +1
    kesinlikle haklısınız,
    tüm fuar alanını enaz 3 saat kadar dolaştım ve satılan motosiklet montlarının
    90% hep dışarıdan ithalatı yapılan pakistan,hindistan,çin üretimi olan ürünlerdi......işinizi görebilecek ve ekonomik bir montta karar vermeniz bütçenizi de sarsmayacaktır,hoşçakalın
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık
    sudabatmayanadam
    "bence bu işin termali bildiğimiz hakiki deri termaldir"
    şu deri olayını düşünmeliyim bende
    BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMA

Motosikleti
    tiger800
    derilerde bi motor parasi ya:d
    hele o tulumlar
    aslında cook sıkda duruyor
    tabi benim ilk amacım onlar değilde motorsitleti almakD::D:D

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı axoyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sudabatmayanadam
    "bence bu işin termali bildiğimiz hakiki deri termaldir"
    şu deri olayını düşünmeliyim bende
    sevgili kardeşim , tabiki en iyisi doğal ,termal olan hakiki deridir. deriler yaz, kış insanı serin tutmasının sebebi budur, kaliteli bir deri alırsanız çok uzun zaman kullanırsınız, tabiki deri bakımını da bilirseniz,deri kullandığınız zaman kışın çok soğuklarda içinizden yünlü fanila pantolon altına yünlü uzun donu giymeyi ihmal etmeyiniz, ayrıca az soğuklar için bu uzun don ve fanilanızı pamukluya çevirin ayrıca deri montunuzu ve pantolonuzu yağışlı havalarda korumak için üstüne rüzgar, yağmur geçirmeyen yağmurluklarınızı giyerseniz deriniz çok uzun ömürlü olur, deri kullanıcılar yanlarında devamlı sele altında yağmurluk bulundursun derim..ayrıca şunuda belirtmek isterim bu tür giysilerin en sağlıklısı her zaman deri giysilerdir.. bakınn arkadaşlar deri dışında aldıgınız montlar. pantolonlar bazı kişilerde yani cildi hassas olanlarda allerji yapar. insan vucudunda hem kaşıntıya hemde kızarıklara neden olarak insana adeta işkence verir. bu tür olaylarda kesinlikle, goratex ve cordura olan kumaşları giymeyiniz.. ayrıca bu tür olaylar dikkatinizin dağılmasına,kaza yapmanıza hatta can kaybınıza neden olabilir....

arkadaşlar şunuda hatırlatmak isterim, şimdi benim bu yazımmdan dolayı çoğu kişi tabiki doğal termal hakiki deriyi tercih edecektir, tabiki parası olanlar ,olmayanlarda almayı her zaman hayal edeceklerine vede parası oluncada alacaklarına inanarak yazıyorum, bunu yazmamın sebebi,hakiki deri alırken aldanmamaları için nedeni çinliler deriye nerdeyse eş değerde petrol ürünü karışımlı sahte deri yaptılar, bunları şu anda piyasada genelde ayakkabılarda kullanılıyor, zaten bakmayla kolay kolay ayırt edilmiyor, hatta bazılarımız,sahte derileri hakiki zannedip alıyoruz,benim korktuğum taraf bunları, bizim mototosiklet giysilerine sokmaları sunni deriyi hakki diye yutturup, sırtımızdan fahiş paralar kazanmaları,ben olayı bildiğim için almasam bile, bundan sonra her mağazaya gidip derileri şöyle sizler için inceleyecegim bakalım sahtekarlıkları deri ürünlerine de bulaşmış mı ama bulaştırdıkları kanaatın dayım zira herkesin gözünü bol para kazanma hırsı bürünmüş. nerde eski saf insanlarımız, şimdi herkes yapacağı işin emin olun önce şeytanlığını öyrenip işe başlıyor, yani cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor desem bence daha doğru olacak, ama tabiki tek. tük de olsa her zaman her devirde namuslu dürüst temiz insanlarımızda var, ama tabiki bunların sayıları az, bu devirdede gittikçe azalmakta ona göre, mal alırken dikkatli tedbirli olmalıyız, malı almadan öncelikle malın hilesinin neler olabileceği öğrenip öyle mal almalıyız,
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    hayırlı olsun arkadaşım güzel mont
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    iş görür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)