Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey qm250

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaslar bende aranıza yenı katıldım ben 18 yasındayım ve yaklasık 5 senden berı motosıklet kullanıyorum ılk otorum bı mobılettı sonra ramzey 125 t10 aldım ona bındıkten sonra cruıser lere karsı ilgi duymaya basladım ve 3 ay once 2.el keeway 150 superlıgt aldım satıcı bayıı ruhsat sahıbını bulamadıgı ıcın satısını veremedın bırbucuk ay bındım o motora sonra bır gun polisler cevırme yaptı motorun eksıklerı oldugu ıcın baglattım. ruhsat sahıbını bulamadıgımız ıcın alamadık sımdı bayiye ramzey250 qm gelmıs fıyatı makul motoru oraya verınde bı tanıdık motor acaba ramzey qm 250 cc dıger motorlara nazaran nasıldır gıdısı durusu falan yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurlerr:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eL_BaNDiDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Ben 1 yıl kadar kullanmıştım. Hiç memnun kalmadığımı hatırlıyorum. Hemen hemen her vidası yerinden çıkmış, karbüratör hava giriş lastiği paramparça olmuş, arka lastik takozları hemen deforme olmuştu. 110 u geçmiyordu. Hiç bir parçasını da bulamamıştım. Bana çin motoruna tövbe ettirdi. Bu modelle ilgili konu başlığı sanırım markalar/ modeller bölümünde var, aratırsanız bulabilirsiniz. Tabi memnun olan arkadaşlar da var ama ben tavsiye etmem.
    La liberta non ha prezzo !

Motosikleti
    Salcano sm250
    Hoşgeldin arkadaşım bende 18 yaşındayım cruiser ilgisi bendede var ve motorum Salcano sm250 cruiser..
    Çin malı olmasına rağmen ben memnunum motora çok aç olduğumdan heralde bazı ufak tefek elektronik arızalarını görmezden geliyorum yaptırdığımdada bidaha arıza vermiyo zaten
    örnek : stop lambası yanmıyodu ve gösterge kopmuştu yaptırdım takır takır şuan..
    ve uzun yolada dayanıklı.
    Malzeme yada tamir fiyatıda uygun çin mallarının.
    Motorun temizini bulmak çokça araştırmak lazım.
    Şuan vites kutusunda problem var onuda yaptırmayı düşünüyorum ama 2006 model ve 2.el almıştım olur okadar arıza..
    Sana tavsiyem ramzey değilde 2.el regal raptor yada temizinden bulursan Salcano sm250 lere bak derim
    Hangi şehirde oturuyosun bu konuda yardım edebilirim azda olsa..
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arkadaşım, ben Ramzey QM250 modelini 3 yıl kullandım ve toplam 13500 km yol yaptım. Motorum beni hiç üzmedi desem doğrudur. Ancak bakımlarını ve yağ değişimini düzenli olarak yaptırdım. Kendi sınıfında gayet güzel bir motor. Benzin, akü şarj, motor devir ve kilometre göstergeleri gayet güzel çalışıyor. 3 sene önce piyasaya girip te şu an kaybolan motorlardan da değil. Son sürat olarak ben 2 kişi otobanda 140 km yi gördüm. Km saati bozuk diyenler için şunu söyleyebilirim: Ben bu motorun km saatini farklı zamanlarda (son üç yıl içinde) BMW 1200 RT, Honda 600 CBF, Suzuki v strom dl50, ve honda transalp ile ayrıca el gps'i ile kontrol ettim. Hata yok. Ortalama 75-120 km arasında değişen hızlarda bu kontrolleri yaptım. Bugün bu tarz motosiklet alacaklara tavsiyem 2. sırada Ramzeydir. Birinci sırada ise Hyosung gv250 dir. Çünkü hyo, Ramzeye göre 10 beygir daha yüksek bir motordur ve çekişi Ramzeye göre çok daha iyidir.

Ramzey için tecrübeli biri olarak konuşuyorum. Aşağıdaki linkte Ramzeyin (QM 250nin) sayfası var. Okursanız bilgi sahibi olursunuz. Okumaz iseniz birçok kişiden "çin malı değilmi, ne bekliyorsun?" türünden şeyler duyarsınız. Tekrar söylüyorum, kendi sınıfında iyi bir motordur. Ancak "bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur". Selamlar.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...umlariniz.html

Motosikleti
    ramzey Qm250
    paranı bırıktır yamaha virego al 5000lira cıwarı galiba

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    rmz de vites kutusu kronik problem
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    ramzey Qm250
    aynen öyle viter deiştirirken ayagımı resmen baya bi kaldırıyorum yaptırıyorum tine tutmuyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)