Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kawasaki vn1600 classic kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xvs1100 dragstar
    merhaba. Uzun yıllardır yamaha dragstar 1100 kullanıyorum. Genel olarak motorumdan çok memnun kaldım. Hiç yolda bırakmadığı gibi, keyifli sürüş deneyimleri yaşadım. Chooper tarzından vazgeçemediğim için bir üst sınıfa geçmeyi düşünüyorum. Şu an almak istediğim motosiklet kawasaki vn1600 classic. Bu makineden kullanan yada hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yorum ve deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhaba abi bende chooper hastasıyım özellikle bunda arnoldun terminator adlı filmin rolü büyüktür orda chooper bir motorla arnoldun kovalama sahnesi vardı :D süper bi sahneydi daha sonra izledim bir kanalımızda bir zamanlar renagade kara şahin adlı yabancı dizinin etkiside çok oldu ordada bir kanun kaçagı vardı aslında suçsuzdu iftiraya ugramıştı neyse o sürekli chooper motor kullanırdı ve her yere onla giderdi hep özenmişimdir

şuan A2 ehliyeti sınavlarım bitti ehliyet sertifikamı bekliyorum son sınav direksiyon sınavına gittimde oraya bitane kawasaki classic geldi sahibide ehliyet için direksiyon sınavına gelmişti ilkez kawasaki classici orda gördüm deposu büyükce genişti rengi ise süperdi komple siyah ama depo yanları kahve rengiydi

yanına gidip baktım gerçi siz 1600 lük demişsiniz ama benim gördüm 1100lüktü muhteşem bişeydi 1100lük böyleyse 1600lügün karizmasını düşünemiyorum bile ben ekmek paramıda a2 ehliyetiyle kazancamdan (kurye vs) chooper hayallerim suya yattı o tarz alamıcam ama sana çok imrendim çok şanslı kişisin chooper kullandın için hiç hayatımda kullanmak nasip olmadı ama hayranı oldugum motor modelidir ama birgün inş chooper almak umuduylada yaşıyorum

tabi böyle kaliteli bişey alamam malum bütçe düşük oldugu için bende taklit bişey alcam marka olarak pek fazla sorunun karşılıgını veremedim ama sorun bende heycan uyandırdıgı için duygularımı yazmak istedim chooper hakkında umarım bu sordun sorunun cevabını verecek birileri vardır sana şimdiden kazasız belasız tam güvenlikli sürüşler diliyorum. saygılar sevgiler

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    sanırım pek kullanan yok ben VN1500 kullandım ama eskiydi 96 model..sanırım sıfır almayı düşünüyorsunuz.genel olarak çok keyifli bir motordu kullanıcı hataları dışında pek bi sorun yoktu ama sıcak yazın sorun oluyordu acayip ısınıyordu

Aceofspades - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail
    Kendim kullanmadım ama daha düşük hacimli motordan 1500-1600 segmentine geçen arkadaşlar genelde; yakıt tüketimi, şehir içinde cüsseden kaynaklanan hantallık, trafik ve yeterli yol olmaması gibi durumlardan dolayı üst vitesleri pek kullanamama sıkıntılarından yakınıyorlardı.
    Tabii bunları sorun olarak değerlendirmemek lazım, zamanla rahatsız etmez diye düşünüyorum. Yeterli maddi imkanınız varsa sefası cefasından daha fazla olabilir, uzun yolda ise sizi daha fazla mutlu edeceğine eminim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler