Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet çetesine suç üstü!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    oh bee. diyorum.. uzun zamandır duyduğum en iç açıcı haber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    bunlara en güsel ceza unutamıcakları ceza olur alcan bi motor yüksek devirde motoru iyice kızdırcan sonrada o kızgın egsozun üzerine oturtucan ki unutmasınlar ömür boyu izi kalsın emin ol hergün hatırlarlar her wc de akıllarına gelir..

zaten insanın ya kaçarken ya da .....ken aklı başına gelirmiş
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    sistem cok basit aslinda, sucluyu magdura teslim etcen.. olay bitecek..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

selam arkadaşlar

ben daha önceden motoru çalınmış ,daha sonra şasi numarası ve motor numarası silinmiş olarak motoru bulunmuş biriyim benimle ilgili konuyu bir çoğunuz hatırlıyorsunuzdur ,bu başlığı okuyup konunun içeriğine göz attığımda , gözümün önüne iki şey geldi ,çökertilen çetenin mensuplarının bir çoğunun hiç hapis bile yatmayacağını ,tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacağını ,sadece ele başlarının 1-2 ay yattıktan sonra tekrar aramıza katılıp ,aynı işe devam edeceklerine adım gibi eminim ,ayrıca çete çökertildikten sonra ele geçen motorların arasında şasi numarası ve motor numarası silinmiş olanların asla sahiplerini bulamayacaklarını ,çekildiği otoparkta kaderine terk edileceğindende hiç kuşkunuz olmasın
    burası malesef hepimizin bildiği üzere çok garip ülke biraz klasik olacak ama böyle gelmiş böyle gider ..Bu saatten sonra ,her gün yaşadığımız garip olaylardan sonra ben bu ülkenin ilerde düzeleceği konusunda ümidini tamamen yitirmiş bir vatandaşım Allah sonumuzu hayır eyleye ..

Ha bu arada şunuda ekleyeyim konudaki arkadaşlardan bazıları ,hırsızları kendi yöntemlerince cezalandırmayı kafalarından geçirmiş ,aman ha benden size tavsiye böyle bir şey ile karşılaşırsanız bile sakın yapmayın çünkü onların sizlerden daha fazla arkası ,tanıdığı kankisi var kanunlar sizin canınıza okur sonra ..onların yerine siz daha madur duruma düşebilirsiniz

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aynen, avkan65'e aynen katılıyorum,daha önce etrafa çok para saçan bi şekilde bundan bnmde faydalandıgım (çalıştıgım işyerine gelip 20 lira bahşiş veriyodu her seferinde) :S bi abimiz vardı hep ne iş yaptgını merak ederdim daha sonra aynı işi arabalarda yaptıgı için içeri girdi ama 1 yıl bile yatmadı çıktı :S çok değişik bi adalet sistemi S:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler