Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Keeway Cruiser 250 cc (test)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DL 650
    hayırlı olsun arkaş,kazasız güzel sürüşler dilerim.
    km ren arttıkça görüşlerini bekliyoruz, fiyatı banada biraz fazla gibi geldi.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    xenkos nasılsın?nasıl gidiyo landcruiser la aran?ben gv 250 aldım.antalya'ya geldiğim vakit alanya'ya ablama uğrarsam görüşürüz inşallah.kendine iyi bak.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

lostrider10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250r
    arkadaş hayırlı olsun bende sl 150 var bende bu modelden almayı düşünüyorum rodaj ı açılmadı sanırım ama önceden alanlar bilir acaba kaç km/h yapıyor bunu merak ediyorum ve ayrıca 100 kmde yakıt durumu nasıl?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ben kullanmadım bu modeli ama 120 km'de rahat rahat gidiyor motor.daha fazlasını da yapıyordur ama sağlıklı olarak 120 yeterli bence.zaten cruiser motor için hızdan bahsetmek biraz mantıksız olur dimi?ama motor çift silindir ve v motor olmasıyla ve ön ve arka frenin disk olması avantajları arasında.yakıt tüketimi hakkında bilgim yok..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Land Cruiser
    Arkadaşlar bence cruiser tarzı moturun tadı ortalama 60 km hız ile çıkar. Daha fazlasına gerek yok. Ben şehir içi 30 km ve şehir dışı 60 km hız ile kullanıyorum. Türkiye'de motorların diğer sürücüler tarafından kaale alınmaması nedeni ile belirttiğim hızlardan daha yukarı çıkmıyorum. Hem daha güvenli hem daha keyifli.
    Ride the wild wind

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    ya bunun menşei nedir. kusura bakmayın kardeşler biraz yeniyim.

Motosikleti
    Land Cruiser
    Menşei, çekik gözlü dostlarımız
    Ride the wild wind

kazasız sürüşler hayırlı olsun
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    V motoru şık durmuş, diğer çinlilerde pek hoş durmuyordu ama bunda tam v-twin havası var, görünüş açısından tuttum

Motosikleti
    keeeway 250cc cruiser
    Alıntı Xenkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bence cruiser tarzı moturun tadı ortalama 60 km hız ile çıkar. Daha fazlasına gerek yok. Ben şehir içi 30 km ve şehir dışı 60 km hız ile kullanıyorum. Türkiye'de motorların diğer sürücüler tarafından kaale alınmaması nedeni ile belirttiğim hızlardan daha yukarı çıkmıyorum. Hem daha güvenli hem daha keyifli.
    aynen katılıyorum sana.

Merhaba biraz konu önceden açılmış ama şu anda çok kararsızım regal raptor ve keeway arasında kaldım ikisinide sıfır alıcam fakat bana artıları veya eksilerini söyleyebilirseniz çok iyi olacak Şimdiden Teşekkürler

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı k-k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba biraz konu önceden açılmış ama şu anda çok kararsızım regal raptor ve keeway arasında kaldım ikisinide sıfır alıcam fakat bana artıları veya eksilerini söyleyebilirseniz çok iyi olacak Şimdiden Teşekkürler

Kullananların tavsiyelerini dinle bence şuan regal raptor ve borelli ledow olmak üzere 2 motorum var

ve ledow yamaha viragonun kopyası regalden çok daha sağlam sıkı ve iyi daha dün ledowumla yalova istanbul gezisi yaptım çokta dolaştık 400 km yıl yaptık 3 ledow çıktık yola süper de geçti yolculuk döndük geldik yalovaya

ledow iyidir iyi masallahı var
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

Alıntı SeMpaTuRk77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullananların tavsiyelerini dinle bence şuan regal raptor ve borelli ledow olmak üzere 2 motorum var

ve ledow yamaha viragonun kopyası regalden çok daha sağlam sıkı ve iyi daha dün ledowumla yalova istanbul gezisi yaptım çokta dolaştık 400 km yıl yaptık 3 ledow çıktık yola süper de geçti yolculuk döndük geldik yalovaya

ledow iyidir iyi masallahı var
    Peki bunun 0 ı satılıyor mu piyasada. daha çok sıfır almayı düşünüyorum

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı k-k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bunun 0 ı satılıyor mu piyasada. daha çok sıfır almayı düşünüyorum

sıfırı şöyle var 2006 yada 2008 model trafiğe çıkmamış olanları var onlar da fiyat olarak uygun bence onlara yönel ;)

İstersen bi araştırıp sana tam adres yollayabilirim sıfırını satan biyerin
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    keeway land cruiser 250
    dostlar herkese selam keewey land cruıser 250 ile aranıza katıldım ilk defa motorsiklet biniyorum a sınıfı ehliyet aldıktan sonra ilk motorum buna karar verdim zamanla bakımı olursa arızası eksikleri hakkında yardımcı olursanız mutlu olurum.varsa etkinlik gezi sürüşlere eşlik etmek isterim izmirde yaşıyorum
    abyasar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler