Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nedir bu bayan şöförlerden çektiğimiz yaaa!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Bayanlara laf yok! Allah öyle yaratmış... Hikmetinden sual olunmaz, günaha girmeyin mübarek ayda... Beyin gramajlarının eksik olması onların değil yaradanın işi... Tövbe... Tövbe...
    Bende de bir tane var, kendisi karım olur, canım benim birtanem... Sayesinde motor almak zorunda kalıyorum... O kullanırken sağ koltukta oturursanız anlarsınız ne demek istediğimi... Neden motora yöneldiğimi...
    Tekrar söylüyorum, BAYANLARA LAF YOK!!!
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    HULK, Buyuk sanatcilar saheserlerini yaratmadan once eskizlerini yaparlarmis, tipki en buyuk sanatcinin yaptigi gibi!! Ilk erkek yaratildi unuttun mu??
    Anladin sen, anladin!

aleste
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    biz eskizmiyiz ?

nasıl anladım ama
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Derya ben senin dediklerini kabul etmiyorum. Toplumda Ayı erkekler oldugu kadar kendini satan kadinlarda var. Hirsiz erkekler de hirsiz kadinlarda var. Bunu genele yaymak yanlis olur. Örnek Burasi İstanbul Bircok farklı kultur ve deger yargisinin bir araya gelip sekillenmeye calistigi yogruldugu bir kazan. Deger yargilari dusunce tarzi ve insan davranislari hata bir grup tarafindan yanlis olarak gorunen birsey obur grup tarafindan dogru da gorunebiliyor ve bu bazen birak ulkeleri sehirleri mahalleden mahalleye hatta caddeden caddeye bile degisebiliyor. Buna kultur deniyor. Bazi kulturler degisimleri digerlerinden daha gec kabullenebiliyor. Örneğin Bostanci'da yasayan insanlarin motor kullanan bir bayana bakis acisiyla tuzla da yasayanlarin bakis acisi tavri. Farkli olabilir.

Bu kesinlikle erkeklerin ayı oldugunun bir isareti degildir.

Ama konunun özü bayanların cogunlugunun trafikte dehset sactığı kesinlikle doğrudur. Bu da butun kadınlar kotu surucudur demek değil ki. Arabalarinin seklini degistirip. Zigzaglar yaparak insanlarin hayatini tehlikeye atarak trafikte seyreden ve bunu yaparken hız yapanların cogunlugu da Erkek tir. Bunlar ayı değildir de demiyorum. tabi ;)
    Sadobey

GRKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Arkadaşler bence kadın veya erkek trafiği katletmediği sürece sakıncası yok bizler motor kullanıcıları olarak daha sabırlı olmalıyız çünkü motor her ne kadar iki kişide binilmesine rağmen sadece sahibine hitap eder ve keyif vericidir. Bu yüzden tadımızın kaçırılmasına izin vermememiz kafi gelir.

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Alıntı alestevardiya adlı üyeden alıntı
    HULK, Buyuk sanatcilar saheserlerini yaratmadan once eskizlerini yaparlarmis, tipki en buyuk sanatcinin yaptigi gibi!! Ilk erkek yaratildi unuttun mu??
    Anladin sen, anladin!

aleste
    İşte bunun için sizleri çok seviyorum...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    ben buraya yazı yazmıştım ama silinmiş yada ben yanlış hatırlıyorum.

motorla ilk kazam olacaktı anlatayım.
    Düz yolda seyir halinde giderken 4 yola yaklaştık. Önümde 2 araba biri kamyonet digeri ford marka beyaz bir araçtı. ve arkamdan 150 mt uzakta bir araba yaklaşıyordu. öndeki araçlar sağa sinyal verdilen bende düz devam edicektim.

kamyoney döndü arkasındaki arabada dönüyordu... benim hızımda 40 50 km falandı malum dört yol.

Dönüyordu dedim çünki dönmedi yolu açık almak için sağa yanaşıp aniden önüme kırdı direksiyonu ve ben azdaha carpıyordum fakat one bir fren sesi arkamdaki araç geliyor o an ben öldüm sandım ama amcam sağolsu sola kırdı bana carpmak yerine fakat bitmedi karşı yönden gelende frene sasmış kazıklayarak geliyor. allahtan birşey olmadı. ben o donen arabadaki öldüresim geldi bi baktım bayan millet indi aşşağı bağırış çağırış oda ole aptal aptal bakıyor görmedim diyor. ya akı var dörtyol. orası nası bole bişey yaparsın ya arkamdan gelen duramasaydı ben iki aracın arasında can verseydim. yok abi ben öleceğime karşımdakini öldürürüm.
    eğer altımda araba varsa ve beni sıkıştırırsa bende onu sıkıştırırım. sonra herkez dağıldı.

trafikteki erkek suruculer ıyı demıyorum. ama kadınlar en kötüsü.

bu sadece bir örnekti.

Ben birşey Danışmak İstiyorum Biz Motorcular olarak bir gazateye veya televizyona reklam veya söylesi olarak birşeyler yapamazmıyız. trafikte veya başka biyerde fark edilmek adına. kimse motoru araçtan saymıyor.

ısıkta duruyorsun seridi kaplamış biçimde adama seni geçmnek istiyor. illa önde duracak.

Motosikleti
    1000RR06
    ya millet tamam muhabbet nereye gitti beee gereksiz uzadı bence

kadın erkek eşittir itirazı olanda bu memleketi terk etsin biz uygar bir TÜRKİYE de yaşıyoruz.

Hee ne varkı her iki cinsiyetinde kendine özel yetenekleri varrr herkezin yapabilme kabileyetinede bağlı tabi ama insan olan herşeyi yapar önemli olan omuzlarımızın üstündekileri çalıştırmayı bilip onu BEYİN yapabilmektir
    Acımadıki, acımadıki

GRKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Demiş ki:

ısıkta duruyorsun seridi kaplamış biçimde adama seni geçmnek istiyor. illa önde duracak
    Ben bu konuda kesinlike hak veriyorum. Adamın o anda beyninden geçenleri veya dilinden dökülenleri duyar gibiyim. " ulan bu motorcularda bacak kadar boylarıylan şerit kapatiy çekil daaa....! "
    Bir gün herkes Motosiklete binecek...!

CoSMo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayan sürücüler arasında gerçekten inanılmaz ilginç tipler çıkabiliyo ve ilginçtir ki onların yaptığı hareketleri veya manevra mı desek erkeklerin yapmasına imkan yok yetenek mi desek yoksa ne desek biraz önce gördüğüm bi durumu sizinle paylaşmak istiyorum ışıkta karşıdan karşıya geçmek için bekliyodum araçlara yeşil yanıyodu ve anlamadığım bi şekilde bayan sürücü ışığa yavaş yavaş yaklaşıyodu yanda arabalar parketmiş o yüzden yol tek şerit mecburen arkadaki araçlarda gayet sabırlı sonra kırmızı yandı tabi doğal olarak ama bizim ki durmadı aynı rahatlık ve yavaşlıkla kimseye tınlamadan kavşağa girdi kilitledi trafiği wayy be dedim
    aşk biter yol bitmez

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    her zamanki gibi aman diyim aman.............
    bayan sürücü mü ???
    düşman başına................. bu şekilde cinsiyet ırkçılığı yapmak istemiorum ama malesef ööle abicim, bayanlar 20 yılda geçse o acemice hareketleri atamıyorlar üzerlerinden.... bu da trafikta sıkıntıya yol açıyor....
    gerçi erkeklerin bööle örnekleri yokmu ? istemediğiniz kadar ...

Sadobey 'e +1000000000000000
    diğer herkese +0

Arkadaşlar DUYURU :
    Bayanlar ; arabadan sonra şimdi de motor kullanacaklar ...
    Hadi geçmiş olsun.
    Bunlar arkalarınada çocuklarını oturtur.Gün'e giderler.Düşünsenize AYŞE teyzenin evinin önünde sırayla motorlar var.
    Neymiş bugün o nun günüymüş.Heheeeeee.
    Ya bırakın bu işleri.En iyisi siz artçı olmaya devam edin.

Motosikleti
    hyosung-aqulia250
    bu ne demek şimdi viper ....ne yani dünyada sadece mükemmel motor kullanan şahıslar erkekler mi bu kadar bencil olma lütfen ...!!
    hayatta biraz daha iyimser olursan çok sevinicem..bu kadar bayan düşmanı olmak iyi değil

bu arada artçıları çoktan aştık haberin olsun

Motosikleti
    hyosung-aqulia250
    hıımm bu arada daha öncede yazmıştım bende bayan otomobil sürücülerinin %90 nından şikayetçiyim ve bir bayan yüzünden ciddi bir kaza geçirdim....
    ama bu düşman olmaya yeterli bi sebep değil ....!!

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    - FLOOD= Arka arkaya atılan mesaj arada başka bir cevap olmadan aynı üyenin birden fazla mesaj atması
    ********************¿**********************

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    viper_1, ne bu yaa.nıye kotu arac kullanmakla sucluyosun bayanları.bence gayet guzzel ve dıkkatlı kullananlar var.genelleme yapma lutfen.bak tweety81, aquıla250 kullanıyo.babalar gıbı kullandıgınada emınım.lutfen boole gereksız asagılamalar yapıp germe ortamı.

Motosikleti
    hyosung-aqulia250
    teşekkürler si_bemol iyi bir kullanıcı olduğumu düşünüyorum
    ama viper kendini affettirdi

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    bence motor kullanabilen bayan en superidir. araba gibi 4 teker ustunde gitmiyor. Hem cesurda, butun tehlıkelı yanlarını bılerek kullanıyor hem bu şekılde motorculara daha iyi bir imej verir ve zaten bir bayan motor kullanıyorsu superdir.

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    yazım hatalarımdan dolayı kusuruma bakmayın
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    - FLOOD= Arka arkaya atılan mesaj arada başka bir cevap olmadan aynı üyenin birden fazla mesaj atması
    ********************¿**********************

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    okanogur kardeşim, özür yerine yazdıklarını düzeltebilirdin. Kendi yazdığın mesajların sağ üstünde "değiştir" diye bir düğme var. Bi zahmet bas ve ne işe yaradığını gör...
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler