Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Belediye Otobüsü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Special CroSs + Honda 600F
    Merhaba arkadaşlar istanbul eyüpde oturuyorum arkadaşımla birlikte motorlarımızla geziyoduk taki 1saat önce bir belediye otobüsü arkadaşımın üzerine çıkana kadar
    kazayı ufak sıyrık larla atlattı ama sizden ricam lütfen büyük araçlara dikkat edin adam resmen sagına soluna bakmadan yola atladı ve arkadaşım motoru ile otobüsün altına girdi.
    [COLOR="Yellow"][B][I]FenerBahçeli[/I][/B][/COLOR] [B][COLOR="Blue"]Olmak Ayrıcalıktır.[/COLOR][/B]
    Küçük Hırsızlar El Feneri İle Büyük Hırsızlar Deniz Feneri İle Götürür...:wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    geçmiş olsun kazayı küçük sıyrıklarla atlatmasına sevindim...
    trafikte herşeye dikkat etmekte fayda var nerden ne çıkacağı hiç belli olmuyo malesef
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Offff...Büyük geçmiş olsun..

Arkadaşda tehlikeli durumunun olmamasına sevindim..

Olayla ilgili biraz daha detay eklersen yorumlarımızı da o yönde yaparız..

Tekrardan geçmiş olsun..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Offff...Büyük geçmiş olsun..

Arkadaşda tehlikeli durumunun olmamasına sevindim..

Olayla ilgili biraz daha detay eklersen yorumlarımızı da o yönde yaparız..

Tekrardan geçmiş olsun..

ana yolda sagdan gidiyoruz hız 50 veya 60 arayoldan belediye otobusü bizi görmezlikten geldi çıktı ana yola ben kurtardm ama arkadaş firene basıp yatırdı motoru ve tam ön tamponun altına girdi

tekrar tekrar sagolun arkadaşlar:(
    [COLOR="Yellow"][B][I]FenerBahçeli[/I][/B][/COLOR] [B][COLOR="Blue"]Olmak Ayrıcalıktır.[/COLOR][/B]
    Küçük Hırsızlar El Feneri İle Büyük Hırsızlar Deniz Feneri İle Götürür...:wiinkk:

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    geçmiş olsun
    ramazan dolayısı ile şöför açlıktan bilincini kaybetmiş olabilir
    DRİFT RELİGİON

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    belediye otobüslerini kullanan şöförlerin....

2 hafta önce birini dövüyordum az daha...

abi nedir anlamıyorumki devletin malı diye normal bir otomobile arkadan çarpsa otomobil %100 haklı olsa yine suçlu otomobili kullanan oluyor neden devletin malı kimse zarar veremez
    iyide otobüs arkadan çarpıyor hemde kasıtlı ne olucak?yapabilecek bişe yok zaten normal trafik polisi bakamıyor iett'nin özel polisi geliyor yada bu birimle çalışma izni olan trafik polisi sonuç ne olduğu önemli değil suçlu her şekilde siz oluyorsunuz adamlar tınlamıyorki

geçen yıl otobüste gidiyorum kadıköye geldik şöför deli oldu birden her yol kendisinin sanıyor öndeki taksici abim sinyalini vermiş uygun bi aralıktada yola girdi hemen trafiği bozmayacak şekilde ama otobüs şöföründe ufak gaz kesme belirtisi bile yok tamponun dibine kadar girdi bide küfür kıyamet içerde...
    diyorki bide
    "lan kefal gibi atlıyorlar önüme deli oluyorum çarpsam yine beni ilgilendiren bişe olmyacakki suçlu kendisi olacak ben çarpsam bile ne olucak o zaman hem kendi arabanı hemde otobüsü ödeyeceksin sal..!!!alıcağım ceza aylık 14 ytl..." diye söylendi kendi kendine hiddetle... hele bu aralar kullanan tiplere bakın özellikle yeni otobüslerde sakallı cüppeli bi tayfa duruyor sürücü koltuklarında böyle kafalarına göre kullanıyorlar allah sonumuzu hayır eylesin bunlarda bizden uzak dursunlar gitsinler bi yerlere....

bu arada çok geçmiş olsun arkadaşım...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Alıntı racer-200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ana yolda sagdan gidiyoruz hız 50 veya 60 arayoldan belediye otobusü bizi görmezlikten geldi çıktı ana yola ben kurtardm ama arkadaş firene basıp yatırdı motoru ve tam ön tamponun altına girdi

tekrar tekrar sagolun arkadaşlar:(
    Görmezlikten geldi demeyelim kim kaza yapmak ister büyük arac görmemistir büyük gecmis olsun......
    Araclara dikkat etmek lazım motosikletleri görmeye biliyorlar. Ama daha öncede dediim gibi yolda 50-60 la gitmek 110 km ile gitmkten daha tehlikeli; Adamlar yakın solluyo, önüne kırıyo vs. tam sagdan gitmemekte yarar var
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Derhal şikayet edin...
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    plakayı alamadm heyecandan ama otobüsün numarası aklımda pazartesi şikayet edeceğiz.ama bir sonuç çıkacagından emin degilim ne olursa olsun haklı çıkıyorlar

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Çok geçmiş olsun, otobüse bindiğim zaman ister istemez şöfölerin motosikletleri fark edip etmediklerini gözlemlemeye çalışıyorum, adamlar resmen umarsamıyorlar ya...
    Hele ki taksiciler... Geçen bi taksiye binmiştim muhabbet açıldı ordan burdan adam pat die motorculara saymaya başladı;
    onlar şöyle onlar böyle die
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Ankara trafiğinde yaklaşık 10000 km beldiye otobüsü kullanmış olan bi motorcu olarak diyorumki,dikkat etmesi gereken onlar değil bizleriz,otobüste görüş alanı kısıtlı,durağa giriş yaparken yada şerit değiştirirken yada çıkış yaparken,otobüsün kuyruğu bi tarafa gidiyo,önü bi tarafa gidiyo,o arayada girmeye kalkarsan,ayıp edersin Dikkatli olalım,büyük araçlara saygı gösterelim...

Arkadaşa geçmiş olsun,en kötü kazası olur inşallah....
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    geçmiş olsun kardeşim
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    kahwaltı toplantısı dönüşü bi hareket yapmıştım.
    benden bütün halk otobüsü şöförlerine gelsin!!!

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun bende eyüpteyim kaza islambeyin oralardamı oldu acaba?tekrar geçmiş olsun
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı North_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kahwaltı toplantısı dönüşü bi hareket yapmıştım.
    benden bütün halk otobüsü şöförlerine gelsin!!!
    25 kere katılıyorum Kerem
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun arkadaş ım

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun her ikinizede... Yuksek araclarin gorus alanlari sanildiginin aksine daha az olur..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    yahu deli oluyorum böyle haberlere,bende bugün fatih de giderken yanıma bi servis arabası yanaştı eleman korna çalıp bişler sölüyo arkadada kask vardı dedim heralde kask düşmek üzere onu sölüo,sağa geçtim kontrol ettim biiş yok...
    meher eleman ezilceksin diyomuş soradan jeton düştü ulan dedim yakalim şunu artık allah neverdiyse... sonra dedim akşam akşam iş almim başıma yoluma devam ettim...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara trafiğinde yaklaşık 10000 km beldiye otobüsü kullanmış olan bi motorcu olarak diyorumki,dikkat etmesi gereken onlar değil bizleriz,otobüste görüş alanı kısıtlı,durağa giriş yaparken yada şerit değiştirirken yada çıkış yaparken,otobüsün kuyruğu bi tarafa gidiyo,önü bi tarafa gidiyo,o arayada girmeye kalkarsan,ayıp edersin Dikkatli olalım,büyük araçlara saygı gösterelim...

Arkadaşa geçmiş olsun,en kötü kazası olur inşallah....
    abi ya bişe dicem alınmada

madem büyük araba kullanıyorsun trafikte normal bir araba kullanmıyorsun yani daha dikkatli olunması gerekmezmi?
    trafik kurallarına göre küçük araç önceliklidir aslında bunun çok iyi bir kural olmadığınıda biliyorum ama sonuçta büyük bir araç kullanıyorsunuz ve büyüklüğü kadarda dikkat etmeniz gerekiyor...

babamla pek çok kez tırda yolculuk ettim ve bir kaç kezde otobanda kullandım eskiden bi su işinde ist. distrübütörlüğünü yaparken ama bu sırada ve babamın yanında araba kullanırken uyarılarından o kadar çok şey öğrendimki.yola direk fırlamak yerine bi çok şeyi değerlendimeyi öğrendim gelen arabanın dumayacağını (büyük araçsa) yada benim duramayacağımı ona göre önlem almam gerektiğini çoğu yerde(büyük araç yada yüklü aracı ben kullanıyorsam)

yani trafikte bazen herşey trafik kurallarına göre olmuyor biliyorum kocaman araçlarınızda aracınıza göre ufacık kalan aynalarınız var ama sonuçta size bu D ya da E sınıfı ehliyetler verilirken 18 yaşınızda verilmiyor hatırladığım kadarıyla 21 22 yaşında felandı.hangi sebepden 18 yaş altın ehliyet verilmiyorsa sizin sınıftaki araçtakilerede aynı sebepten verilmiyor

daha aklı başında dikkatli sürücüler bulunsun diye trafikte düşünmüşlersebüyük araçlarıda kullanırken ufak arabadaki gibi değil büyük arabanızın büyüklüğü kadar dikkat etmeniz gerekmektedir...

tabiki ben demiyorumki işiniz kolay olucak elbette olmayacak ama trafik denen şeyin oyuncak olmadığını hatırlatırım (size değil bu sözüm herkese) herkesin birşeyleri karşılıklı düşünmesi gerek nasılki motor kullanmayan araç sürücüleri düşüncesizce cahilce o gerizekalı manevralarını yapıyorsa herkesin düşünüp ona göre hareket etmesi gerek....

keşke bunlar herkes bu şekilde düşünebilsee ama ...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler