Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni deer 152 Yardım Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AS 125 T
    Arkadaşlar kanuni deer 152 almayı düşünüyorum boyum 1.66 kilom 55 kullanabilirmiyim bu motoru sadece resimlerde gördüğüm için bana büyük gibi geldi kullananlar veya bılenler varsa yardım lütfen

saygılar...
    [B][COLOR="Red"]K[/COLOR][/B]aza [B][COLOR="red"]A[/COLOR][/B]nında [B][COLOR="red"]S[/COLOR][/B]eni [B][COLOR="red"]K[/COLOR][/B]orur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    boyum 1 72 ayaklarım tam basmıyor deer de ona göre düşün,nekadar yorum yapsakta üzerine binip denemen lazım,motor olarak güzel binilecek motor,su soğutmalı şuanda sıfırlarının fiyatında indirim var 3600 lira falan,alacaksanda sıfırını al

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allahalla tesaadüfe baq benim boyumla kion senle aynı :D:D ne bence sürersin çok rahat parmak ucun bile yere değse motoru dengede tutarsın merak etmeD:..

Motosikleti
    AS 125 T
    saolun arkadaşlar yarın gidip göreyim bi =)
    [B][COLOR="Red"]K[/COLOR][/B]aza [B][COLOR="red"]A[/COLOR][/B]nında [B][COLOR="red"]S[/COLOR][/B]eni [B][COLOR="red"]K[/COLOR][/B]orur

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    yarış motoru gibi duruyor, su soğutmalı baya hızlıdır herhalde kaç gördünüz bunda
    en son.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    130 yaptıgını duymustum
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    son hız 90 km dir.çok zorladım 100 demedi

Motosikleti
    AS 125 T
    görünüşü fln muhteşem motorun =) bakalım inş binmek nasip olur

Bu motor ve aksamları çin malı ama yerli montaj sanırım??
    dogrumu arkadaslar ?

Motosikleti
    mondial 150 zat
    kardeşim bence en doru olan git bi kanuni bayine dene olursa sıfırını al ama güzel bi motor

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Güzel motor 1.66 boyla deer de pek sıkıntı cekmezsin otomatik vites denge sıkıntısı olmaz
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Motosikleti
    AS 125 T
    saolun yorumlarınız için =)

Motosikleti
    yaya
    bu motoru 2gün kullandım ve bende bıraktıgı izlenimleri.... öncelikle sele cok rahatsız istedigin kadar kendini geri it öne dogru kayıyorsun,aynalarla işim yok diyosan sorun yok ama ayna kullanırım ben dersen aynaları sadece süs hiç bi işe yaramıyor heryeri ölü nokta,km sayacının gösterdigi degere inanma yaptıgın süratle alakasa yok.. motor gidicem diye yırtarken kendini 130 falan gösteriyo sen o ara 80 km yapıyorsan ne ala... ayrıca mütiş şekilde benzin düşmanı haberin olsun heleki durkalk trafikte kullanacaksan yandıgının resmidir,şöylebir örnek vereyim,pepa önünden maslak ısıklara kadar 3ytllik benzini içti bitirdi(depo boş oldugundan 3ytl almıştım maslakta yolda kalmıstım yine..)ayrıca yedek parça olarak kanuninin en pahallı modeli sayılabilir.. motor yurt dışından toplanmıs halde geliyor kasa içinde burda toplanmıyor yani.. seyir esnasında kasis cukur vs. gibi yerlerden gecerken ayakcıklardan güç alarak seleden kalkma alıskanlıgın varsa sakın bu motorda bunu yapma bir iki kereden sonra allah korusun kötü seyler olabilir ayakcıklar cok agır tasıyabilecek güveni vermiyor.. şimdi iyide arkadasım bu motorun hiçmi iyi bişeyi yok diye sorabilirsin... var. evet... tip harika şekil kasa karizma süper.. ama sadece bukadar para senin sen bilirsin..

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Rahatlik ile kullanabilecegini dusunuyorum.
    First Day Of My Life

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)