Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara-Antalya-Ankara-İki motor eşim ve ben

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    Ben bu konude teknik bilgileri ve riskleri pek bilmem ama plan çok hoş gözüküyortabi ben bayan olarak duygusal bakıyorum olaya ama ne yapalım insanın sevdiğiyle böyle güzel bir yolculuğa çıkması benim için hayal ama sizin için gerçek olmasını dilerim. şimdiden iyi yolculuklar bol şans......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bencede çok güzel fikir motosiklet gezisine çıkıyorsunuz saate 140-150 km hızla gidiyorsunuz ne anlamı kalıyorki 80-90-100 en idael hızlar bence bunlar geze geze o rüzgarı hissederek gitmek bana göre en güzelidir hem yakıttanda karınız olur günes geçmesi simdi ki kasklarda pek mümkün değil bence çok güzel rota ve çok güzel bir plan allah yolunuzu açık etsin
    Azraille yarıs bakalım kim daha hızlı (deneyin muhtesem birsey oluyo)

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    ne hanımlar var bravo !!!!! ,

yolunuz açık olsun.

artçı olmak sıkıcı, sen de hızını ayarlarsın, çok da güzel olur.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    ankara'Dan çıktıktan sonra konya yoluna girince sizi uzun ve sıkıcı bir yol bekliyor ben cbf 150 ile konyadan ankaraya geçtim cihanbeyli ve kulu üzerinden çok sıkıcı idi insanın uykusunu getiriyor bir yol var resmen 110 km düm düz yol, ama mt 03 ile sorunsuz olur diyorum.
    98 Beygir.....

o yolu biliyorum bitmek bilmiyo git git araba ile geçmistik o yoldan küçüktüm o zaman ama çok uzun bir yoldu orası
    Azraille yarıs bakalım kim daha hızlı (deneyin muhtesem birsey oluyo)

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    iki gönül bir olunca hepbiri güzel olur
    sabahın köründe martılar kahvaltı ederken yola çıkmanız makbul olur bir de pek tabi

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    ya aslında çok zevkli olur biz arkadşla mecera olun die güneyliye gittik (uzak değil ama köy yollarından 20 25 km) 50 cc 9000km yapmış motor ve pejo modifiye edilmiş mobilet altında güçlü motor olsa zevki çıkmaz girmediğim tarla çukur kalmadı yeri geldi zorladım kaydırdım ama işte bundan zevk aldım....

Alıntı PoYr@z adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede çok güzel fikir motosiklet gezisine çıkıyorsunuz saate 140-150 km hızla gidiyorsunuz ne anlamı kalıyorki 80-90-100 en idael hızlar bence bunlar geze geze o rüzgarı hissederek gitmek bana göre en güzelidir hem yakıttanda karınız olur günes geçmesi simdi ki kasklarda pek mümkün değil bence çok güzel rota ve çok güzel bir plan allah yolunuzu açık etsin
    O Konya Ovası'nda hele hele öğlenleyin çık yolculuk yap bakalım motorla 80-90-100 yetiyor mu?Öyle anlar oluyor ki,140-150 Km sürat bile yetmiyor yerine göre..Kask güneşi engelliyor ama benim kullandığım kask gibi adi ise gözünün altı yanıyor ve kızılderili savaşçılara dönüyorsun..Öyle bir uyku da bastırıyor ki o sıcakta,her an kaza yapabilirsin..Hele Kulu'ya doğru varya tam bir cehennem..Konya Ovası'nda gezsen nereyi gezeceksin?Rüzgarı hissetmeyi geç,o yerden yüzüne doğru vuran yakıcı sıcağı hissetmek o kadar iğrenç olur ki yaşayan bilir..Akşam olsa da yol da,ben de,motor da soğusa diye dua ediyor insan...

Kardeş bizim burada bir teyze enişteyi boşuyor enişte uzun yolları çok seviyor samsunla giderken yolda kalmışlar motorla.. teyze demiş seninle yola çıkan yolda kalıyor evi terketmiş annesinin evine gitmiş..
    adam derdini anlattı bize dönsün satacam motoru diyor. bu yüzden iyice önlemler alıp yola çıkmakta fayda var.

Motosikleti
    Olmayacak
    Ben 1995te motorla geçmiştim o yolları. Sonraki yıllarda onlarca kez arabayla eskittim asfaltı. En zevkli yolculuk motorla olandı.
    En büyük sıkıntı dört tekerli araç kullanan kendini şöför sanan zerzevatın motosikleti araç yerine koymamaları. Bir çok kez yol dışına atılma tehlikesi atlatmıştım. Her zaman farınız yanık olsun.(Çoğu sürücü farlarını yakmıyor)
    Yolun en yorucu tarafı çok düz ve motosiklet kullanım zevkine uygun olmaması (Ben motosikletle virajlı yolları seviyorum)
    Yolda yorulduğunuzu hissettiğiniz yerde mola verip kendinizi tazeleyin.
    Yol boyunca bol miktarda su tüketin.
    Ağır yemek yemeyin.
    Ve en önemlisi sağ salim gidip gelin.

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    size yolunuz düşerse keşan-gelibolu-eceabat- ordanda vapura çkale güzergahı öneririm.. sabah çıkıp korudağdan inerken dinlenem tesisinde oturup korudağ ormanı ve soros körfezini i,zleyin sonra atlayıp yola denize kıyısında dewam edin.(keşan-gblu 70 km)Gboluda mola verip gezdikten sonra ecebata yol alın(40 km) ve denizi solunuza alıosunuz çanakkale boğazıyla beraber rüzgarı hissederek zaman zaman virajlı zaman zaman orman içi yollardan geçin sonra şehitliği gezip 15 dk veya yarım saatlık vapur keyfini yaşayın..

Bu arada hala Çanakkale şehitliğine gitmeyen varmı? Bizim içn şehit olan kahramanların savaştığı ve öldüğü yeri görmeyen o atmosferi yaşamayan?

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    o yolları karamana kadar ben geçenlerde çektim dostum inan 90-100'le gidilecek yollar değil sıkıntı sıcak birleşince çok fena oluyoo ama konyaya vardıktan sonra seydişehir üzerinden giderseniz var ya ooooooo oranın yollarına derman yetmez öle 1000 km olsun yine gidilir harika bi yolu var tatlı virajlar ama scooter seni o zavktende mahrum bırakabilir

bu arada hayırlı yolculuklar allah kaza bela vermesin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    tvs apache
    ..güzel bir proje kimseyi dinlemeyin kalbinizin sesini dinleyin bence ,ilerde çocuklarınıza, torunlarınıza anlatacak güzel bir anınız olur kyıdan kıyıdan ufak ufak gidersiniz bişicik olmaz geçen yıl antalyada bisikletli karı koca gördüm sordum taaa hollandadan gelmişler bisiklet üzerinde benim yurdum insanı at üzerinde dünyayı dolaşmış sizlerde motosikletlerle o kadarcık mesafeyi çok rahat gidersiniz, size güveniyorum. yolunız açık olsun .resimleri bekliyoruz.
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    ee yolculuk ne zaman_? dönüşte fotografları istiyoruz ama

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    guzel gezi planı ins sorunsuz sekilde gider gelirsiniz benmde demek istedigim an125 yavas kalabilir eger esiniz o yola cıkıcak kadar tecrubeliyse yani kendine guveniosa hiç diilser bi dylan yada runner 200 gbi daha hızlı gidebilecek motorlarlada cıkabilir bnce bunuda bi dusunun
    true love..

Drift Religion

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emreben adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben eşiyimmm
    umarım başarılı bi yolculuk geçiririz,aşkım için her yola varım
    başıma güneş geçse bile
    Bunun üzerine daha ne söylenebilirki...?

Tebrikler ALLAH yolunuzu açık etsin, tekerinize taş değmesin

"HAYIRLI YOLCULUKLAR-KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Arkadaşlar dün konyaya gittim geldim iş için günübirlik yolu tartayım dedim birazda kulu ve bir noktada yol çalışması var onun dışında yol dediğiniz gibi çok düz ama sırf denemek için kendi aracımın hız sabitleyicisini 90 a sabitleyerek gittim geldim çokta sıkıcı değildi birde dün yolculuk için aselsan telsiz aldım kulaklığın tuşunu basılı yapıp takınca sese duyarlı olması sayesinde intercom gibi kullanılabiliyor.

Ama bazı mesajlar gözümü korkutmadı değil destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim diğer arkadaşlarada uyarıları için. Tek korkum eşim. en ufak bir sorunda kendimi affedemem
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Ben Scooter'la Ankara Kastamonu arasını katettim. Hem de motorum öle aman aman bişe değil. Keyifliydi.
    Hayırlı yolculuklar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)