Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'de Mondial için yetkili servis

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 ZC
    merhaba arkadaşlar, motorumu ilk 500 km bakımına götüreceğim, yaklaşık 14-15 adet küçük sorun var, bütün bu sorunlarımı liste haline getirdim, servise gittiğimde listeyi ustalara vereceğim, önerebileceğiniz doğru düzgün çalışan, işini baştan sağma yapmayan, fiyatı makul bornova civarında servis arıyorum.

not: mondial'in sitesinde servis adreslerinin yazdığını biliyorum, lütfen o sayfaya yönlendirmeyin beni.
    [B]to Live is to Die...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    rodkar iş merkezinde( yeni adliyenin sagında kalıo) europa motor war işçilikleri iyi istersen oraya git yalnz mesela diğer servisler 20 alırken bu 25-30 alıo ama saglam olan parcayı bozmuo. ben memnunum yinede sen bilrsn

bahri usta ya git ;
    çamlık ta yeri mondinin ilk servislerinden biri dir ..
    selamlar..

Motosikleti
    150 ZC
    peki arkadaşlar ilk 500 km bakımında ne kadar alırlar tahminen, fazla önemli bi sorunu yoksa?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    50 YTL Alır anca Scooter Sonucta
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    150 ZC
    servis tecrübelerimi paylaşayım istedim arkadaşlar;

1. olaraktan arkadaşlar ilk bakıma götürdüğüm rod-kar sitesindeki EUROPA MOTOR'dan hiç memnun kalmamıştım zaten işlerini de doğru düzgün yapmıyorlar ve pahalı fazlasıyla, motorda olan ufak tefek sorunları söylemiştim hatta yazıp vermiştim yarım yamalak yapıldığını farkettim sonradan,

2. olaraktan Bornova 185 sokakta bir servis var Özcan Çetinkaya yazıyor sanırsam, orası için fazla bir yorum yapamayacam, yorum sizin: egzoz contam düşmüştü (fiyatı 0.77 YTL), motordan iğrenç bi ses çıktığı için bana o an en yakın servise gittim, contayı taktılar, 1 dakikalarını aldı bunu yapmak ve sabahtı ilk müşterileriydim, benden 10 YTL para istediler 77 kuruşluk conta için, öğrenci olduğumu söylememe rağmen. ayrıyetten burda çalışan ustalar yaşça baya küçükler, tecrübesiz olabilirler fazlasıyla, asıl sorunu bulmaları için doğru çalışan parçanızı değiştirip sizden fazla fazla para da isteyebilirler.

3. olaraktan 2000 km bakımına bahri ustaya götürdüm az önce aldım motoru, söylediğim herşeyi yapmışlar, hatta benim farketmediğim birkaç sorun daha varmış onları da yapmışlar, motor ilk aldığımdan çok çok daha iyi olmuş, nazar değmesin ama daha önce motor aslında gitmiyormuş, titreşim olayı şimdilik yok, kırmızı ışıklarda durduğumda motor stop etti zannettim o derece sessiz ve titreşimsiz, motorun her yeri cilalanmış temizlenmiş ve her yerini kontrol etmişler sağolsunlar, sorun çıkartabilecek şeyleri bulup düzeltmişler. Gelelim fiyata, 15 YTL'lik yağ değişti, park lambaları değişti, ön panel komple sökülüp temizlenip boşluk kalmadan takıldı, debriyajı sökülüp yağlandı ve temizlendi, hava filtresi, vs. artı diğer bütün olaylar 35 YTL tuttu, çok da ucuza yaptılar sağolsunlar, burdan teşekkür ediyorum onlara.
    bu da adresi arkadaşlar: 175 SK. NO:17/A ÇAMDİBİ BORNOVA İZMİR
    Telefon: 0 232 435 68 01

faZus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahri usta ya git ;
    çamlık ta yeri mondinin ilk servislerinden biri dir ..
    selamlar..

Valla bende kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bir kere o ustanın usta olmadığı kendi söylediği laftan belli. Ben motorumun grenajlarını yaptırdım, boyattım getirdim parçaları sapasağlam, söz konusu usta 3 yerinden kırdı. Bunun üzerine bende "özensiz çalışıyorsunuz" dedim. Aynen kendi cümlesi "burada her motora özen göstersek, 1 saat harcasak batarız". Valla gidin kendiniz görün. Ama esas olan tecrübe etmek değil, yapılan tecrübelerden yararlanmak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler