Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorbike rezaleti, Motoron farkı !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Rezalet ki ne rezalet..........
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de geçen aylarda sharp'ın kask testini ararken Motoron dergisinde böyle bir kareye raslamıştım...
    Eğer haberin fotografına bakarsanız, arka plandaki Moto Aktuel yazısını görebilirsiniz...

Bu da haberin linki... (haber düzeltilmiş olabilir)
    Buraya tıklayınız...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Adama bak kartal gözü var ya
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Deminden beri bakıyorum göremiyordum, ne demek istemiş Görkem diye de düşünüp duruyordum. Şimdi gördüm, çok belli belirsiz nasıl gördün o silik yazıyı hakkaten... Linkte haberi düzelmemişler duruyor hala Moto Aktüel yazısı...

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu ila alakasız olacak ama, ben de ne zamandır sormak istiyordum "neden o figürü kullanıyorsun?" diye.

Evet figür güzel ama arkasındakiler kötü...
    evet güzel figür. figür hoşuma gittiği için kullanıyorum. herkez istediği yere çekebilir tabi. figürde güzel, fikirde
    Now the world is gone. Im just one.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de geçen aylarda sharp'ın kask testini ararken Motoron dergisinde böyle bir kareye raslamıştım...
    Eğer haberin fotografına bakarsanız, arka plandaki Moto Aktuel yazısını görebilirsiniz...

Bu da haberin linki... (haber düzeltilmiş olabilir)
    Buraya tıklayınız...
    Bu kadarda beleşçi olunmaz be kardeşim. Hadi haberi çaldın ulen en azından fotosunu bul.

Ne deyim millet olarak çalmaya alışmışız. Motoaktüel dergisindeki haberler hemen hemen bütün forumlarada taşınıyor ama ne yazıkki bu alanların yarısına yakını kaynak göstermiyor. Hatta birde pişkin pişkin " önümüzdeki ay daha iyisini hazırlayacagım arkadaşlar" diyor

Dedimya çalmaya alışmış bir milletiz.

Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet güzel figür. figür hoşuma gittiği için kullanıyorum. herkez istediği yere çekebilir tabi. figürde güzel, fikirde
    Fikir de güzel derken, nazi sempatizanıyım diyorsun yani öyle mi? Yoksa yanlış mı anlıyorum? Yanlış ise sonradan yazacaklarım önemli değil.

Ya Nazi partisini, ss subaylarını, gestapoları düşüncelerini, neler yaptıklarını, o zamanki amaçlarını bilmiyorsun ya da biliyorsun ama umrun değil. Bir de Neo-naziler var şimdi bunlarıda ya bilmiyorsun ya da umrun değil. Ayrıca aşırı ırkçı bizim Türkleri çatır çatır gözlerinin yaşına bakmadan, kadın çoluk çocuk demeden Almanya'da yakan dazlaklar vardı ve halen var, onların fikir babası kim acaba ya da esinlendikleri düşünce veya kendilerini ne olarak tanıttıkları bunları da mı bilmiyorsun?...

Evet, figür güzel, kullan zaten biz Nazi soykırımını istilasını yaşamadık, çok rahatsız olan olacağını da zannetmem ama arkasındaki fikirleri yapılanları da bil. Ben de Silent Hunter (U-Boat) serilerinden dolayı severim bu tür figürleri ama fikirlerine iyi demek yanlış olur bence... Kendi milletime (gurbetçilere) saygısızlık olur en başta.

Not: Çok konu dışı oldu topic sahibi arkadaştan özür dilerim, bir daha bu konu hakkında bir şey yazmayacağım.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir de güzel derken, nazi sempatizanıyım diyorsun yani öyle mi? Yoksa yanlış mı anlıyorum? Yanlış ise sonradan yazacaklarım önemli değil.

Ya Nazi partisini, ss subaylarını, gestapoları düşüncelerini, neler yaptıklarını, o zamanki amaçlarını bilmiyorsun ya da biliyorsun ama umrun değil. Bir de Neo-naziler var şimdi bunlarıda ya bilmiyorsun ya da umrun değil. Ayrıca aşırı ırkçı bizim Türkleri çatır çatır gözlerinin yaşına bakmadan, kadın çoluk çocuk demeden Almanya'da yakan dazlaklar vardı ve halen var, onların fikir babası kim acaba ya da esinlendikleri düşünce veya kendilerini ne olarak tanıttıkları bunları da mı bilmiyorsun?...

Evet, figür güzel, kullan zaten biz Nazi soykırımını istilasını yaşamadık, çok rahatsız olan olacağını da zannetmem ama arkasındaki fikirleri yapılanları da bil. Ben de Silent Hunter (U-Boat) serilerinden dolayı severim bu tür figürleri ama fikirlerine iyi demek yanlış olur bence... Kendi milletime (gurbetçilere) saygısızlık olur en başta.

Not: Çok konu dışı oldu topic sahibi arkadaştan özür dilerim, bir daha bu konu hakkında bir şey yazmayacağım.

dogru anlıyorsunda bu kadar alman nazismine yogunlasma. sadece milliyetçi sosyalizm olarak düşün. anlastıkmı
    Now the world is gone. Im just one.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    bakalım bu ayki sayıda ne süprizler bekliyor bizi.....
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Motorbike dergisi sahibi Hakkı Tolunay'la konuştum, aynı sayıda 9 test planlarken 8'e indirmişler, aynı ayda hem Keeway 150 hem de 250'yi test etmişler, dergi planındaki bir değişiklik sonucu 250'lik testini gelecek aya atmışlar, ancak bir hata sonucu yanlış resimler yanlış yazıyla yayımlanmış. Bu ay bir özür yazısıyla beraber doğru şekilde yayımlayacaklarmış.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    SAKA SAKA gülelim diye yapmıslardır
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    eauhaue
    hani her motoru hayabusa sananlar vardır ya
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorbike dergisi sahibi Hakkı Tolunay'la konuştum, aynı sayıda 9 test planlarken 8'e indirmişler, aynı ayda hem Keeway 150 hem de 250'yi test etmişler, dergi planındaki bir değişiklik sonucu 250'lik testini gelecek aya atmışlar, ancak bir hata sonucu yanlış resimler yanlış yazıyla yayımlanmış. Bu ay bir özür yazısıyla beraber doğru şekilde yayımlayacaklarmış.
    bu ay derginin kapağının altında cruiser250 resmi ve yazısı, kapağın üstünde keeway 150 yazısı, yine bir süpriz var diye almadım bu sefer.
    B00_74

Motosikleti
    2006 Gilera Runner 200 VRX - Siyah
    Ara sira Motorbike dergisini almak gafletinde bulunuyorum ama her aldigimda beni pisman ediyorlar. Yeni aldigim Runner'in testini yapmislar diye (2teker, motoron ve motorbike yapmis) MotorBike'i da aldim. Guya Carnaby 250'un testini yapmislar ama resimlerde Carnaby 200 var, zaten Carnaby 250 yok Turkiye'de. Bir de yazilarda Carnaby 200 vardi, 250nin testini yaptik yaziyor. Anladigim adamlar direk yabanci bir dergiden ceviriyorlar bazi testlerini...

Motosikleti
    Alıntı torm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara sira Motorbike dergisini almak gafletinde bulunuyorum ama her aldigimda beni pisman ediyorlar. Yeni aldigim Runner'in testini yapmislar diye (2teker, motoron ve motorbike yapmis) MotorBike'i da aldim. Guya Carnaby 250'un testini yapmislar ama resimlerde Carnaby 200 var, zaten Carnaby 250 yok Turkiye'de. Bir de yazilarda Carnaby 200 vardi, 250nin testini yaptik yaziyor. Anladigim adamlar direk yabanci bir dergiden ceviriyorlar bazi testlerini...
    madem dergiyi almışsın sırf merakımdan soruyorum, keeway'in testi doğru motora doğru yazı mı? kapağın üstündeki keeway superlight 150 yazısının karşılığı dergi içinde var mı?
    B00_74

benim tahminim birisi söylenen motorla testi yapıyor test sonuçlarını bu işten hiç anlamayan bir derleyiciye veriyor sonra da hangi motoru test ettiğinin fotoğrafını vermiyor. ortada oluşan durum çok açık testte adı geçen motor la resimleri gözüken motor birbirinden çok farklı. bunu inceleyen editör de iş karmaşası olabilir başka durumlar olabilir konuyu gözden kaçırdı mı ortaya seyri trajikomik olaylar serisi çıkıyor. ne güzel işte komedi dergisiyle motor dergisine ayrı ayrı para vermeye gerek kalmadı. yeterince gülmediniz mi

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    hahahah cok komık bu kalıtesini gösteriyor adamların :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)