Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arkadaslar Hayati Bir Konu Lütfen Okuyun !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rigel ilintili derken ssk dan emelki yani su anda.
    Organ nakli konusunda o operasyonda ssk nin karsıladıgı maaliyet nelerdir bilmiyorum. O yuzden net konusmayacagım. Benim aldıgım bilgi bu yonde. Eger yardımcı olmak istedigin bir konu var ise dilersen tel ile arayayıp konusabilirsin.
    SSK'ya bağlı birisi bu saydığınız şeyler için para ödemez. Bu işi ben SSK'lı insanlara 15 yıldır bizzat kendim yapıyorum. Arasıra televizyonlarda çıkan "şu kadar para bulunamazsa ... kızımız ölecek..!" gibi haberler sosyal güvencesi olmayan insanlar için geçerli, asla sosyal güvencesi olup ta böyle mağdur durumda kalan hasta görmedim.

Ha, gerekli gruptan organ bulunamaz veya bulunması uzun sürebilir, bu sırada insanlar perişan olabilir, bu konuda yapılabilecek birşey yok. Ama para istenmesi ayrı konu, böyle birşeye 15 yıllık meslek hayatımda rastlamadım. Ayrıca, cerrah olarak çalıştığım hastanemde organ bağışı koordinatörü olduğumu da eklemeliyim.

Bu durumda arkadaşınızın durumunu netleştirip buraya bildirmenizi özellikle rica etmek durumundayım. Bunu benim telefonla arayıp sormamdan ziyade sizin görüşmenizin daha uygun olduğu kanısındayım, çünkü sizin arkadaşınızmış...
    Üç boyoz bir kola

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    çok geçmiş olsun erhan
    küçük şeylerden büyük şeyler oluşur. yarınki buluşmada bu konuyu ihmal etmiyelim gerekirse sırf bu kono için bile bir araya geline bilir diye düşünüyorum
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    gerçekten çok üzüldüm.. bende şimdi çevremde bişeyler yapmaya çalışıyorum.. başarılı olabilirsem pazartesi irtibata geçerim seninle CERRAHİ
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur kardeşimiz. elimizden geleni yapalım
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    konuyu güncel tutmakta fayda var
    güncelll
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle allah acil şifalar versin....
    Yardımlaşmak çok güzel.Şahsen elimden geldiğince yardım ederim.Geçen yıl aynı hastalıktan en samimi arkadaşım eşini ( henüz 41 yaşıda ) kaybetti
    Az çok önemli değil..damlaya,damlaya misali.....
    Bence bir hesap numarası verilirse bu iş daha kolay olur ama bildiğim kadarıylada valilikten izin alınması lazım bu gibi durumlarda!
    Cok haklısın ozercigim valilikten izin alınması gerekiyor bu konuda o yuzden hesap bilgilerini veremiyorum. Eger bir yerde toplanıp bulusabilirsek ve birşeyler toplaryabilirsek aramızdan gelmek isteyenler ile yerine ulastırırız insallah.

Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SSK'ya bağlı birisi bu saydığınız şeyler için para ödemez. Bu işi ben SSK'lı insanlara 15 yıldır bizzat kendim yapıyorum. Arasıra televizyonlarda çıkan "şu kadar para bulunamazsa ... kızımız ölecek..!" gibi haberler sosyal güvencesi olmayan insanlar için geçerli, asla sosyal güvencesi olup ta böyle mağdur durumda kalan hasta görmedim.

Ha, gerekli gruptan organ bulunamaz veya bulunması uzun sürebilir, bu sırada insanlar perişan olabilir, bu konuda yapılabilecek birşey yok. Ama para istenmesi ayrı konu, böyle birşeye 15 yıllık meslek hayatımda rastlamadım. Ayrıca, cerrah olarak çalıştığım hastanemde organ bağışı koordinatörü olduğumu da eklemeliyim.

Bu durumda arkadaşınızın durumunu netleştirip buraya bildirmenizi özellikle rica etmek durumundayım. Bunu benim telefonla arayıp sormamdan ziyade sizin görüşmenizin daha uygun olduğu kanısındayım, çünkü sizin arkadaşınızmış...
    En kısa surede konuyu netlestirip size bildiririm.
    Durum icin cok onemli bir konumdasın sevgili rigel.
    İnsallah en kısa zamanda kendilerini ziyeret edip eger olabilirse seninde yardımlarını esirgememeni rica edecegim.
    simdiden cok tsk ederim.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Sana güvenim sonsuz erhanım elimizden geleni yaparız yarın görüşmek üzere

Umarım RİGEL abimizinde yardımı dokunur belkide bilmedikleri hakları vardır görüşmekte fayda var tekrar
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Allah acil şifalar versin. Yardım edebilecek kişiler, yardımını esirgemesin inşallah.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Alıntı Mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana güvenim sonsuz erhanım elimizden geleni yaparız yarın görüşmek üzere

Umarım RİGEL abimizinde yardımı dokunur belkide bilmedikleri hakları vardır görüşmekte fayda var tekrar
    Eyvallah mertim Allah razı olsun.

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok üzüldüm.. bende şimdi çevremde bişeyler yapmaya çalışıyorum.. başarılı olabilirsem pazartesi irtibata geçerim seninle CERRAHİ
    Allah razı olsun ustadım. cok tsk ederim.
    telefonları yazdım isteyen arayabilir
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    geçmiş olsun allah yardımcıları olsun, seninde dediğin gibi 3-5 e bakmadan elimizden geleni yaparız..
    GKN MOTORS

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allahtan acil şifaar diliyorum çok üzücü..
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Guncel !.................

Motosikleti
    güncellll.........
    [/B]

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    Allah Yardımsı Olsun... Acıl şifalar Versin
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)