Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sissybar Keeway

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Arkadaslar ben daha taktiramadim ama sanayide sordum bunun gercekten mailiyeti 50 - 60 ytl gecmiyor ve krom paslanmaz alisimdan yapiliyor. 120 ytl gibi ucuk rakamlar bence biraz kar marji yuksek urunler. Tabiki bu olanak meselesi her kez atlayip sanayiye gidemez. Ama gercek fiyatlar bunlar. Bozulmaca yok
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    zedacım

Biz keewayciler arsında samimiyetine inandığım bir arkadaşsın,haziranda antalya finike ve demrede olacağım voleybol turnuvası için tanışırız inşallah.

Meslek lisesi metal işleri mezuu olduğum için özellikle demir çelik işinden iyi anlarım,50-60 ada olur ama demir üzerine krom kaplama,eğer birinci kalite paslanmaz çelik boru dersen ozaman iş değişir,olaya,argon kaynağı,büküm,polisaj girer fiyat yükselir ama hem paslanmaya hemde bükülmeye ömür boyu garantili olur,benden söylemesi

saygılar
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Borty her seyden once Antalya ya geldiginde gorusmek isterim hatta eger gezi var ise sana onceden haber veririm Antalya tayfasi ile gunu birlik geziye bile katilabilirsin. Acikcasi metal konusunda hic bir fikrik yok ama simdi biri bi fikir verdi ve biraz kafama yatti Kanuni Seyhannin sisy barini benim motora cok rahat uygulanabilecegini soyledi. Bu arada fiyati demir ve her sey dahil 30 ytl.Haftaya bakacam sizde haber veririm.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Zeda... nooldu baktin mi seyhan'in sisy bar'ina... uydu mu?

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Daha parca gelmemis servise ,istetmis benim icin bugun yarin gelir ama isin ilgin yani o anda bir seyhan bakimda idi ve sisy bar ve canta kisimlari bire bir bizimki ile ayni soz verdim merak etmeyin buyuk ihtimal haftaya tam masrafi ve resimleri gosterecem eger istersen geldiginde senide yonlendiririm oraya.

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    C:\Documents and Settings\djkoko\Belgelerim\DSCI0007.JPG

debbah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dunyali resme senin bilgisayardan bakmamiz icin hacklememiz gerekecek sanirim.. ip numarani da yazsaydin yaninda ya da en iyisi sen imageshack a yukle de onun adresini ver

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    ben zeytinburnunda takdırdım bar ı 60 liraya biraz moto kurye lerinki gbi ama arkaya canta atarbilirisiniz... yan çantaları çıkartınca ideal olur

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Resim alalim hayirli olsun tabiki boylece fikir edinelim

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Resim alalim hayirli olsun tabiki boylece fikir edinelim

arkadaşalar sissy bar yaptıranlar yaptırdıkları fiyatı ve barın resmini foruma eklerlerse bizi daha iyi yönlendirmiş olmazlar mı?

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ekleyecez dostum inan ama benim bir ay gibi bekleme sorunum var sabah Servis ile konustum sadece baglanti aparati ve yastik gelmis ve sisybar gelmemis , adama demislerki elimizde simdi yok ancak obur ayki partide gelir. Mecburen bekleyecem.

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    evet arkadaşlar size halis mulis bir sissybar
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

gerçi SuperLigth topigine yazmistim ama, galiba esas buraya yazmam gerekirdi. neyse yanlis anlamayin, kizmayin ayni mesaji buraya da gönderiyorum....

ben sayfa 10'daki sissy'lerden istiyorum. sanki orjinal gibi duruyooo.. süperler.. neden bulabiliriz....
    sayfa 12'deki arkalikta tamamliyor olayi... bunlar hazir satiliyor mu???

Keeway Sayfa 10
    Keeway Sayfa 12

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sanayi gideceksin olcu verip yaparlar sana resimde olur. Yani oyle zor bir sey degil aslinda. Bakarsiniz bir baba yigit cikarda Turkiye de sisybar lari uretmeye baslar artik. Cunku bu olay Amerikada basli basina bir kultur bence.

Herkese selam, bende 10 gun once Superlight aldim. Forumlari takip edecegim, sormak istedigim bazi seyler var.

Ama once sisiybar ve ayna olayini halletmem lazim.

Borty, elinde hala sisiybar var mi..? Bide ayna icin uzatma parcasi..? Varsa fiyat verebilir misin..? Cafe'ye ugrayabilirim. Yada mail atabilirsin: ersinuzun@gmail.com

Gorusmek uzere..

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    selam bende yeni bir keeway aldım açıkçası alır almaz alarmı ve uzaktan kubandası bozuk çıktı serviste pek anlamıyor sanırım ne yapacağımı şaşırdım

slm ben kenan bende keeway ımı yeni aldım motor um hakkında fazla bilgim yok ben diyorumki egsuzunu açtırsam acaba çok bağırırmı daha doğrusu siz açtırdınızmı sesi nasıl çıkıyor bu arada sizi görme imkanım yok üzgünüm...ben adana dan yazıyorum.sana kolay gelsin

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    sayın kenandal01 bende adanadayım ve benimde yaklaşık 6 aydır keeway sl 150 var ve bende alır almaz egzost u açtırdım.şu an 1700 km yol yaptım.karar vermen için dinlemen gerek sesini kendin bizzat duyman gerek.eğer duymak istiyorsan pazar günü klübe gel saat 10:00 da.zaten her pazar toplanıyoruz.
    Benim yorumum ses konusunda: 150 cc çok büyük bir hacim değil o yüzden rölantide gayet güzel geliyor kulağa ama devir artınca o güzelim ses kayboluyor kendini yırtan bir sese dönüşüyor.ama yine de açtırmanda fayda var motorun rahatladığını hissediyorsun.
    aynaların körlüğünü hallettim ancak cicibar halledemedim henüz Adana da henüz hoşuma giden göremedim ne yazık ki.

Motosikleti
    Superlight 150 34 SIU 68
    Buyrun bir de buna bakın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler