Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

150 cc lik çin malıyla ege turu :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    adameus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    uzun yola çıkmadan önce yanımıza motor yağı almak ne işe yarar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adameus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yola çıkmadan önce yanımıza motor yağı almak ne işe yarar?
    olası yağ eksilmeleri için lazım olabilir, ilk molanda motorunu durdurdugunda diyelimki bi yarım saat sonra motoru calıstırmadan yağına bakarsın eksilme varsa üstüne yağ eklersin.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Ramzey 150 cross
    Arkadaşım ben 150 cclik çin malı ile bu hafta bahsettiğin gibi bir Ege turu yaptım, İzmir'den çıkıp Selçuk, Aydın, Muğla,Gökova,Marmaris oradan Köyceğiz, Dalyan. 1 gün Dalyanda kalıp diğer gün geriye Yatağan, Milas, Bodrum. Oradan Bafa, Söke, Kuşadası tekrar izmir. Motorda çıt yok. 150km de bir 15 dakika mola verip ihtiyaçlarımı giderdim. Alet çantasını 1 kez bile açmadım.
    not: ha bu arada artçım ve yüklerimiz de cabası. Çadır, uyku tulumlarımız ve kişisel eşyalarımız. Alet çantası.
    Sibop ayarı:mrgreen:

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    gidilebilir arkadaşım problem olmaz ama yanına ne olur ne olmaz diye önemli malzemelerin yedeğini al bence yoksa bakımlı bir 150 lik ile her yere gidilebilir.bende de 150 lik scooter var çan çin çon hergün 70 km yol yapıyorum iş için hemde 130-140 sbt hızla (yani gösterge ööle gösteriyo gerçekte kaç bilemiyorum TEM de gidiyorum bi gün tık demedi.endişen olmasın bence
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı beratonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı yolculuklar kardeşim, bi git gel hayırlısıyla da ben de haziran sonu istanbuldan ayvalığa bir gezi düzenlemek istiyorum. Buarada bence yanına alman gereken en önemli şey bir gezi rehberi. Servislerin numaralarından tut da çekicilerin tellerine kadar yazılı olan, motosiklet tamircilerinden lastikçilere kadar yazılı olan gezi rehberleri var ben geçen sene bi kitapçıdan 4 ytl ye aldım, çok memnunum. istanbuldan bodruma yol rehberiydi adı galiba. Bence sen de bir tane edin.
    sende hangi gezi kitapcigi var hangisini tavsiye edersin

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    gidersin dostum hiç takma kafana aleet edevat olsun yeter valla bu yaz bende gidicem ama henuz belli değil zamanı .. belki birileri eşlik eder azizim
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    ASYA T-I
    Alıntı kentacdis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende hangi gezi kitapcigi var hangisini tavsiye edersin
    kentactis dediğim gibi adını tam hatırlamıyorum ama sanırım İstanbul'dan Bodruma yol/gezi rehberi olması lazım. Sen de İstanbulda oturuyormuşsun eğer anadolu yakasındaysan yerini söyleyeyim, kadıköyde Akmar pasajının akasındaki kitapçılardan birinden aldım. Baya detaylı, hem her yörenin gezilip görülesi yerleri (mesela 60-70 km de bir nerede ne var neyiyle ünlü vs.) hem de dediğim gibi çok güzel servis ve yol yardım bilgileri sağlıyor. Mesela (tam hatırlamıyorum sallıyorum) yalova - ayvalık yolu 15. km de sağda Lastikçi var. Veya izmir yolu- gişeler çıkışı 34. km solda Shell var gibi. Ben çok beğenmiştim.

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    kentactis dediğim gibi adını tam hatırlamıyorum ama sanırım İstanbul'dan Bodruma yol/gezi rehberi olması lazım. Sen de İstanbulda oturuyormuşsun eğer anadolu yakasındaysan yerini söyleyeyim, kadıköyde Akmar pasajının akasındaki kitapçılardan birinden aldım. Baya detaylı, hem her yörenin gezilip görülesi yerleri (mesela 60-70 km de bir nerede ne var neyiyle ünlü vs.) hem de dediğim gibi çok güzel servis ve yol yardım bilgileri sağlıyor. Mesela (tam hatırlamıyorum sallıyorum) yalova - ayvalık yolu 15. km de sağda Lastikçi var. Veya izmir yolu- gişeler çıkışı 34. km solda Shell var gibi. Ben çok beğenmiştim.
    oo çok iyiymis
    akmarı bilmemmi bilirim

akmarın tam olarak neresinde?
    nezih kitap evi tarafımı yoksa diger tarafmı? alt katmı ust katmı?
    sen yerini soylesene kitap guzelmis

http://www.ideefixe.com/kitap/tanim....5A04M3YVGH327U

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Kitap önerisi için ben de teşekkür etmek istiyorum. Ben de haziranda izmire doğru bir gezi planlamaktayım. Şimdi hemen kitabı bulmaya çalışacağım d&r falan ne varsa bakıcam artık.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)