Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kadın sürücüler pek mi bir emanet duruyorlar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim sevgilim kadar estetik olamaz hiçbir bayan, motor üstünde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sevgilim kadar estetik olamaz hiçbir bayan, motor üstünde
    Allah mutlu etsin kankaa,ama benim sevgilim daha estetik bence
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    genelde yorumlara bakıyorum,

bu konuya bayanlar cevap vermeyi burda seçmek yerine bizi pistlere davet ediyor gibiler..

keşke daha çok bayan arkadaş motosiklet kullansa da, eğreti otursa hiç sorun diil.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah mutlu etsin kankaa,ama benim sevgilim daha estetik bence

Amin isocum, aynı dileklerimle. Ama ikimiz de birbirimizin fikrini değiştiremeyiz sanırım

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin isocum, aynı dileklerimle. Ama ikimiz de birbirimizin fikrini değiştiremeyiz sanırım
    kesinlikleee

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Alıntı barisozcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadın sürücülere dikkat ediyorumda motosiklet üzerinde emaneten duruyorlar, bi rahatsızlar, pek bir aitsizler motosiklete karşı, sizler ne düşünüyorsunuz?
    Ne demek istiyorsun?????????? Emanet memanet ne olmuş? tüm dertler bitti bu mu seni rahatsız etti?

Kadınlar Akıllıdır en azından kadın motosiklet kullanırken kaza yapıp öldü hiç denmedi duyulmadı, erkekler iç içe olduda ne oldu?

Lütfen biraz dikkat et konu açarken, Açmak için açma.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sankim ikiside aynı kapıya çıktı

cenkisssss

Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cengiz biraz daha kibar olmayi denesen
    yaw halk arasında öyle diyolar ama bu yazılar benim degil

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum ''insan'' gibi kullanmak önemli ben motorumla giderken önümden giden bayandan ziyade arkamdan gelen bayan sürücüyü tercih ederim. çünki önden gideni iyi kolluyorlar, yalnız aynalarla araları pek iyi değil.

Sende çok kibar bir dil kullanmışsın ''karılar'' nerede yaşıyorsun?

haklısınız ama bir koplo icerisindeyim
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız ama bir koplo icerisindeyim
    kesin iso nun işidir kankaa çök sen ona benceee

şşşşşşşşş benim kankam öle şey yasmas taam mııı

ayrıca emeanet duranlar olduğu gibi erkeklere taş cıkaranlar da var
    benim ablam abime de babama da taş cıkarır abim ve babam sürerken gözümü yoldan ayırmam sürekli onları uyarırım ama ablam kullanırken uyurum bile yanee
    ayıp ayıp ne istiyosunuz bizden anlamış diilim acıkcası
    sen kal aşk ben giderim buralardan

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesin iso nun işidir kankaa çök sen ona benceee
    zaten havada kuş uçsa,yere taş düşse,buğday tarlada kalsa,milletin arabası yağ yaksa sebep ben oluyorum,anlamadımki bu işi,hı ben böyle bişey yaparmıyım yaparım ama bunu yapan ben değilim

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    öncelikle bayan sürücülerle ugrasıcanıza "kadın" kelimesini kullanan arkadaslar biraz kitap okuyup medeni olmayı ögrensinler.
    kimse kimseden üstün degildir herkes istedi gibi oturmakta yada motosiklet kullanmakta özgürdür belki kendini öyle rahat ve güvende hissediyor belki trafige yeni çıktı.
    hele ben şu ehliyetimi bi alayım sonrada motosikletimi siz o zaman görün bakalım bayan motosikletli nasıl olurmuş geçtiğim yerden fırtına estiricem hehehe
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    İyi de neden sinirleniyosunuz ? Siz hiç görmediniz mi ? Ben her sabah işe giderken aynı yerde aynı saat bi kıza rastlıyorum. İnanın üzülüyorum, bence acilen bırakması lazım. Gidona yapışmış bi vaziyette ve neredeyse düşecek gibi oturuyor.. Zaten büyük cc vitesli kullananlar için geçerli değil bu. Hatunlar sinirlenmenize gerek yok..

Ayrıca ben de bi konu açacağım...

Saçı bozulmasın diye kask takmayıp, kırmızı ışık da saçlarını tarayan erkekler...

Alıntı moto-girl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle bayan sürücülerle ugrasıcanıza "kadın" kelimesini kullanan arkadaslar biraz kitap okuyup medeni olmayı ögrensinler.
    Eğer KADINSAN, bununla gurur duyuyorsan BAYAN kelimesinin nerelerde kullanılmasını gerektiğini bilirdin. Eleştiri yapmadan önce bi konuyu biliyor musun bilmiyor musun düşün.. Ben de teşekkür edecektim konuyu açan arkadaşa.. KADIN dediği için...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    Valla arkadaşlar bende yorumları gülümseyerek okudum yorum yapacak pek bişey olduğunu zannetmiyorum taşlamaları yapan erkek arkadaşlardan çooook bayan motosiklet sürücüleri destekleyen arkadaşların düşüncesi beni daha çok mutlu ettti

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    tubiş herkesin bakış açısı farklı ben bana belki kadın denmesinden hoşlanmıyorum bayanlar için kullanılan o kadar sert isimler yada kelimeler varki o yüzden bayan denmesini tercih ediyorum buda benim düşüncem hatasız kimse yoktur istisnalar var tabiki ama sende genel konusuyorsun dıslama yapıyorsun dayanışma yapıcana da benle ugrasıyorsun son sözüm zeytin dalı uzatıyorum bu konuyu burda kapatıyorum.
    zaten bu topiği acan arkadasın maksadınında gündem yaratmak maksat yesillik ilgi çekmek
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    scooter kullananları gördüm hanım hanımcık duruyorlardı race kullananlar ise daha sexy,
    diğer tarz naked enduro vb gibileride biraz daha gizemli gibi ama emanet gibi duranına hiç rastlamadım,onları motosiklet kullanırken görmek keyif verici eğer sen gerçekten bu topic'i merakını gidermek için açtıysan!! bi kaç gün önce bi bayan arkadaşımız ''gazladım '' adı altında bi topic açmıştı bi bakmanı tavsiye ederim eminim merakını çok iyi giderecektir...

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ben senle neden uğraşayim ki. ? Genel de hemcinslerimle uğraşmam merak etme.. Ayrıca biraz düşün. Sana kadın denmesinden hoşlan. Çünkü sen bi kadınsın. Bir erkek nasıl erkeğim diye gurur duyuyorsa kadınlar da böyle olmalı. Böyle olursa eğer değişeceğimize inanıyorum. Hakkımız olan şeyleri bağırarak almaya çalışmayacağız. Şurda bile kendimizi savunmak zorunda kalmazdık.. İnan..

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    salı akşamı Eskişehir de sinamadan çıktıktan sonra adalardan motosikleti bıraktığım yere doğru eşimle giderken köprüden bi kros geçti.
    vaybe arkadaş ne güzel biniyo dedim. tam koruma falan. dikkatli bakmadığım için eşim o bayandı dedi. şaşırdım. döndüm baktım kaskın altından sarı saçları gözüküyordu. helal olsun dedim.
    yani başlığı açan arkadaşa katılmıyorum. en azından genelleme yapmaması gerekirdi.

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    ne zaman telaslı bı bayan surucu gorsem arabayı onu rahatsız edecek sekılde taciz edergıbı suruyorum nebılım bundan buyuk haz alıyorum ama yaptıgım cok yanlıs bısey motosıklet ustundede gercekten emanet duruyolar
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ALİ DEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman telaslı bı bayan surucu gorsem arabayı onu rahatsız edecek sekılde taciz edergıbı suruyorum nebılım bundan buyuk haz alıyorum ama yaptıgım cok yanlıs bısey motosıklet ustundede gercekten emanet duruyolar
    Söyleyecek bişey bulamıyorum. Yaptığının yanlış olduğunu bilip bunu halen yapmak bir davranış bozukluğudur. Acilen bir psikiyatra gitmenizi öneririm. Emanet konusuna gelince de. Antalya'ya gelinde hangimiz emanet duruyoruz motor üstünde bi görelim.. Arkana baka baka geri dönersin sonra..

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    kızlar birbirine girdiii

ama olmadı kızlar düzeni bozuyosunuz kavgayı bizimle yani baylarla yapmanız gerekiyorr
    birbirinizle degil

bayanlar hepinize saygılar sevgiler
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söyleyecek bişey bulamıyorum. Yaptığının yanlış olduğunu bilip bunu halen yapmak bir davranış bozukluğudur. Acilen bir psikiyatra gitmenizi öneririm. Emanet konusuna gelince de. Antalya'ya gelinde hangimiz emanet duruyoruz motor üstünde bi görelim.. Arkana baka baka geri dönersin sonra..
    psikıyatrılık durum yok ya nebılım hosuma gıdıyo bunları yapmak ama cok yanlıs bısı bu ha bu arada motor surme konusunda bana kafa tutacagını sanmıyorum bı kız benle asık atamaz bu konuda
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)