Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karşı Komşumuzun Motosikletini Çalmışlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Şimdi duyduk yani nasıl sinirlendim anlatamam.Bu arkadaşların bi kaç ay önce küçük bi motosikletleri de çalınmıştı Bizim de bi motosikletimiz çalınmıştı .Anlamıyorum ama bu aralar hırsızlık olayları iyice artmaya başladı.İyice azıttılar artık.Evlere falanda girmişlerdi öncelerde zaten
    Bizim motor kapalı yerde olmasına rağmen huzursuzus Ne yapacağız anlamadım
    Bir de daha kötü bir senaryo var aklımda bu adamları iş üstünde yakalamak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi duyduk yani nasıl sinirlendim anlatamam.Bu arkadaşların bi kaç ay önce küçük bi motosikletleri de çalınmıştı Bizim de bi motosikletimiz çalınmıştı .Anlamıyorum ama bu aralar hırsızlık olayları iyice artmaya başladı.İyice azıttılar artık.Evlere falanda girmişlerdi öncelerde zaten
    Bizim motor kapalı yerde olmasına rağmen huzursuzus Ne yapacağız anlamadım
    Bir de daha kötü bir senaryo var aklımda bu adamları iş üstünde yakalamak...
    oncelikle gecmıs olsun bu serefsızlerı sallandıracaksın.... ya bısı sorcam ben topıc acamıyom bı yardımcı ol
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ALİ DEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle gecmıs olsun bu serefsızlerı sallandıracaksın.... ya bısı sorcam ben topıc acamıyom bı yardımcı ol
    Sağolasın ya aşağıdan bakabilirsin
    http://img187.imageshack.us/img187/8601/adszsssha5.gif

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    aynı durum bendede oldu...karşı komşum kurye bir abimize ısrarla motoru oraya öle bırakma diyordum...çinçon 250 çapırı vardı...nası bırakıyor görseniz...bi direksiyon kilidiyle kapı önüne...rampa zaten bizim ön yol..bide duydumki çaldırmış...daha görmedim kendisini...ama sıfır tvs apache almış..geçen yeni makinasını gördüm yine...aynı şekilde kapı önünde...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda Activa 08 / Mondial 100 kh 06
    çaldıkları motoları parçalayıp mı satıyo bu herifler..

plaka takamayacaklarına göre nerelerine sokuyolar ( afedersiniz sözüm meclisten dışarı )

tekrar geçmiş olsun

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    geçmiş olsun komşuna pierzig. çift kilit dene belki onları biraz olsun caydırırsın. en azından yavaşlatırsın..

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüdümm uyarı için teşekkür

mete_han Ya biz kapalı yerde bile bırakırken çekiniyoruz o arkadaşta amma rahatmış

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun komşuna pierzig. çift kilit dene belki onları biraz olsun caydırırsın. en azından yavaşlatırsın..
    Evet ya deponun içinde bile kilitlemek gerekecek sanırım bundan sonra

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    valla bu hırsızlık olayları adamın canını cok sıkıor bakalım sonumuz nasıl olcak....gecmıs olsun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    haco benim makina valla özel pimapenli balkonda...eve girişte bu balkondan zati..özel garaj...2 manevrayla makina balkonda...uzman oldum...kapıyıda açsam en kral ırgız o makinayı döt kadar balkondan çıkaramaz...normal bildiğiniz evinizin odalarındaki en küçük kapı mesafesini düşün...öle işte..

kuryeler mal kıymeti pek bilmez derler doğru herhal..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bende vitese takıp dıreksıyonu kıtlıon sadece ve apartmanın altında bı garaj almak ıstıom ama aması var ıste

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı durum bendede oldu...karşı komşum kurye bir abimize ısrarla motoru oraya öle bırakma diyordum...çinçon 250 çapırı vardı...nası bırakıyor görseniz...bi direksiyon kilidiyle kapı önüne...rampa zaten bizim ön yol..bide duydumki çaldırmış...daha görmedim kendisini...ama sıfır tvs apache almış..geçen yeni makinasını gördüm yine...aynı şekilde kapı önünde...
    para var huzur var koyar mı..öle kapının önüne koyarsa kapak olsun diye yeni aldığınıda ben çalarım..amele ya direksiyon kilidi ile sokağa motosiklet mi bırakılırmış
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    geçmiş olsun.marka model resim plaka koyda görürsek haber verek
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ya arkadaşlar gülmeyin ama bende halat kilit var.. motosikleti onunla bağlıyorum ama nereye.. söktüğüm arka çantasına.. çanta nerede duruyor? açık garajda yerde.. yani bakınca kilit var mı var?
    neye bağlı? yerdeki iki kiloluk çantaya..

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haco benim makina valla özel pimapenli balkonda...eve girişte bu balkondan zati..özel garaj...2 manevrayla makina balkonda...uzman oldum...kapıyıda açsam en kral ırgız o makinayı döt kadar balkondan çıkaramaz...normal bildiğiniz evinizin odalarındaki en küçük kapı mesafesini düşün...öle işte..

kuryeler mal kıymeti pek bilmez derler doğru herhal..
    Geçmiş olsun....
    Kuryeler genelde firmanın motosikletini kullanıyor sanırım...koymaz tabi çalınırsa.
    Ben motosikletimi yarı kapalı alanda olmasına rağmen,disk kilidi,halat kilit,gidon klidi ve Alarmı aktive ederek terkediyorum, buna rağmen pek güvende hissetmiyorumadamlar bırakıp gidiyor.

benimde bir arkadaşım var o da motosikletinin gidonunu kilitliyor ve okadar birgün onun Jinlunda gidecek ama bakalım nezaman...
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

geçmiş olsun.. ama tabiki ya parçalıyolar yada başka bir şehire satıyolarmış ben bunu duyunca şok oldum tabii polise ihbar edilmeyenler tabii sorun yaşamıyomuş hoş zaten ihbar edilsede kamyonetlerle falan yine gidiyomuş gidiceği varsa zor valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)