Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Anadolu yakasında, guvenilir Kapali otopark- Garaj

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Makarna hayırlı olsun.
    Evin girişine bide ufak portatif rampa yaptırırız sana demircide,gerek kalmaz otoparka falan.keşke benim evim motoru sokabilecek gibi olsa.

cenk geçen gün konuşmuştuk bi arkadaş motoru salona koyuyodu diye.2 oldu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    abi bayanlar daha hassas oluyor ya normaldir...
    rampada yaptırır, asansörde
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı optik1907 adlı üyeden alıntı
    gri ramzey mi senin ki crato?
    yok abi, kırmızı siyah.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun makarna..
    tesekkurler crato

Makarna hayırlı olsun.
    Evin girişine bide ufak portatif rampa yaptırırız sana demircide,gerek kalmaz otoparka falan.keşke benim evim motoru sokabilecek gibi olsa.
    kobayashi, keske oyle devamlı kalabilecek olsa ama kalamaz ki, hakikaten salonun ortasındaymış gibi duruyor :-)
    gelen giden, tanıdıklar, herkes bir kurcalasa, arkadaşın magazaya bırakmıştan beter olur..bir de işte çok ortalıkta.

federalin fikir guzel, asansorle odaya çıkarabilsem keske.

Alıntı kadirr adlı üyeden alıntı
    Koşuyolundan Altunizadeye çıkarken Marmara Hast.karşısında otopark var kapalı ve çevredeki bi çok motosiklet kullanıcısıda oraya bırakıyo tavsiye ederim. Hem sanırım sana kadıköyden daha yakın olur.

bak bizim sokakta bir arkadasla tanıstık, yıllardır komsuymusuz, 100 metre yok aramızda forumdan tanıstık işte, o da yakında bir yerler arıyor, belki birlikte koyabiliriz oraya.

Bir de iste, bu yakında bir sitede oturan bir arkadas var, evleri bahce katı, kendi motoru evin onunde cok sota bir yer var orada duruyor, benimkini de koyabilecegimizi soyledi. kısacası, cok sukur, seceneklerim cogaldi.

sagolasiniz arkadaslar.

Motosikleti
    maxi scooter 150 t 1 in aynısı..
    crato sen ikbaliye de yokuşta mı oturuyosun?

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı optik1907 adlı üyeden alıntı
    crato sen ikbaliye de yokuşta mı oturuyosun?
    Acıbadem'den Hasanpaşa'ya direk inen bi sokak var Ulusuluk sokak. İkbaliye'ye yakın.

Optik, topicteki konuyu saptırmayalım. Soracağın şeyler varsa özelden sor istersen.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Selam Makarna,
    Bostancıda minibüs yolundan sahil yoluna giriş var dar bir sokak sahile inen tren yolu alt geçidine çıkıyor. Altıntepe Migrosun arkasındaki sokak Orada bir motopark var. (Hemen ismi de buldum Motopark) . Motosiklet parkı falan diye pankartı da vardı bir ara Hatta önünde Bir duvar ustune Turuncu Racing bir Motosikletten tabela yapmışlar. Motorda Gilera MX 125. Bir bak derim oraya önümüz kış uzun süreli park edebileceğin bir yere ihtiyacın olabilir. Hem siteyede bilgisini verirsin. Ben hiç kullanmadım orayı sadece gördüm. Bilgilendireyim istedim.

Bu arada hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmanı nasib etsin.
    Sadobey

zoki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    makarna en sağlam bana teslim et sen motoru gözün arkadada kalmaz
    eğer bağdat caddesi tarafları dersen zara mağazasının altında bir yer var orayı tavsiye edebilrim sana.

makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    sadobey
    ya sen cok yasa, kac kisi bahsetti oyle bir yerden hic biri tam yerini bilmiyordu.
    ok gidip gorusur yazarim sonra da buraya.
    sagolasin

arkadaslar bılgısı olan varmı ,kozzy alısverıs merkezı (kozyatagında) motor alıyormu gece .. sonucta 2 katlı kapalı otopark ..

merhaba arkadaşlar. Baya eski bir konuyu hortlatıyorum ama amaç başlık kirliliği olmasın.
    Motorumu yeni aldım ve şu anda en büyük sıkıntım park edecek, saklayacak yer.

Bostancı gösteri merkezine komşuyum çevrede genelde otoparklı evler var ancak bizde yok ne yazık ki..
    Bildiğiniz artık kapalısını geçtim açık falan bir otopark var mıdır bu çevrede?

Ben ispark'ı aradım aylık 100TL dedi, istasyonun ordaki tcdd otoparkına sordum haftalık 25tl dedi. bu fiyat bana fazla geliyor, kartal ispark'ta aylık 20TL iken... bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler