Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Basit Ama Etkili Cozumler No;1 :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Adx 125
    Peki ben de bişey sorayım. Diyelim sıktık bu ürünü sinyal ve far düğmelerine. Sıkılmış vaziyetteyken kullanabiliyor muyuz? Yoksa söküyor muyuz? Sökmek istesek nasıl söküyoruz? Bişey dedim ama üçşey oldu.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ben bi ara bundan kullandım dikkat edin boyaya fazla deydirmeyin çok etkili...

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bisey sökmenize takmanısa gerek yok bende kullandım bundan, fısfıs yapiyosunuz ve güvenle motorunuzu yıkıyosunuz.

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ben de bişey sorayım. Diyelim sıktık bu ürünü sinyal ve far düğmelerine. Sıkılmış vaziyetteyken kullanabiliyor muyuz? Yoksa söküyor muyuz? Sökmek istesek nasıl söküyoruz? Bişey dedim ama üçşey oldu.
    Hocam ne yaptin!!
    Dugmelere vs falan sikmayacaksin yapisir kalirlar sonra olduklari yerlere! SADECE ELEKTRİK BAGLANTİLARİNA YANİ SOKET, JACK, SWİTCH, FİS VS GİBİ SU İLE TEMAS EDEREK ARK, KISADEVRE, KOROZYON VS YAPABİLECEK VE ACİKTA OLAN "KORUMASIZ" BAGLANTİ NOKTALARINA SIKACAKSIN.

Once isin mantigini kawramakta fayda var; bu urun sikilan yuzeyde milimetrik duzeyde seffaf, cok ince, plastik bir koruma tabakasi olusturuyor. Boylece hedef bolgeyi sivi temasi, korozyon, nem, rutubet, oksitlenme vs gibi bircok dis etkene karsi koruma altina aliyor. Olay bu kisaca..

İlk sayfada vermis oldugum urun linkinde detayli aciklamalar mevcut...

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Adx 125
    Alıntı pininfarina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ne yaptin!!
    Dugmelere vs falan sikmayacaksin yapisir kalirlar sonra olduklari yerlere! SADECE ELEKTİRİK BAGLANTİLARİNA YANİ SOKET, JACK, FİS VS GİBİ SU İLE TMAS EDEREK ARK, KISADEVRE VS YAPABİLECEK ACİKTA OLAN "KORUMASIZ" BAGLANTİ YERLERİNE SIKACAKSIN.

Once isin mantigini kawramakta fayda var bu nurun sikilan yuzeyde milimetrik duzeyde seffaf, cok ince, plastik bir koruma tabakasi olusturuyor. Boylece hedef bolgeyi sivi temasi, korozyon, nem, rutubet, oksitlenme vs gibi bircok dis etkene karsi koruma altina aliyor. Olay bu kisaca..

İlk sayfada vermis oldugum urun linkinde detayli aciklamalar mevcut...
    Tamamdır. Şimdi anladım olayı. Teşekkürler.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    pininfarina bu bilgi için saol bunuda en kısa zamanda deniyecem
    ben daha önce oto ektrikçilerinin kullndıgı tesisat bant ı ile
    uygulama yapıyordum ama bunuda denemek gerek hiç aklıma gememişti
    saol...
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    pininfarina genellikle buradaki yazıların bizler acısından islevsel konularla alakalı oluyor kendi adıma tesekkur ederim
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    çok güzel bir bilgi tşk ederiz arkadaşım paylaşımın için
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    çok güzelde bunun çözülme yöntemi nedir?ya da varmıdır?olaki teknik bi arıza meydana geldi,plastik kaplı elektronik devreyi çöpe atıp yenisini mi alcaz?bu önemli bi konu bence.bir de bunu uygularken motorun görünen yerlerine sıçrarsa kötü bi görüntü olabilir buna da dikkat etmek lazım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Güzel bir bilgi... Paylaşım için teşkkürler dostum.

Bazı arkadaşlar niye inatla muhafelet üretiyorlar, anlamıyorum! Çok faydalı olabilecek bir bilgi paylaşılmış... İhtiyaç hissetmezseniz kullanmayın ama inanın ki bu bilgiye ihtiyacı olanlar çokçadır!

Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzelde bunun çözülme yöntemi nedir?ya da varmıdır?olaki teknik bi arıza meydana geldi,plastik kaplı elektronik devreyi çöpe atıp yenisini mi alcaz?bu önemli bi konu bence.bir de bunu uygularken motorun görünen yerlerine sıçrarsa kötü bi görüntü olabilir buna da dikkat etmek lazım.
    Arkadaşım ya, seni duyan da elektronik devreleri betonla kaplıyoruz sanacak. İnce bir plastik tabakadan bahsediliyor burada.
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Motosikleti
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir bilgi... Paylaşım için teşkkürler dostum.

Bazı arkadaşlar niye inatla muhafelet üretiyorlar, anlamıyorum! Çok faydalı olabilecek bir bilgi paylaşılmış... İhtiyaç hissetmezseniz kullanmayın ama inanın ki bu bilgiye ihtiyacı olanlar çokçadır!

Arkadaşım ya, seni duyan da elektronik devreleri betonla kaplıyoruz sanacak. İnce bir plastik tabakadan bahsediliyor burada.
    + 10.000

@cumoni hocam gereken cvp'i kisadan hisse vermis sagolsun.

Soruya soyle yanit vereyim; oncelikle bu spreyi elektronik board vs gibi yerlere tatbik etmeyecegiz. Ayrica motorunda elektronik board'a nereden, neden ve nasil ulasicaksin orası ayri tartisma konusu? Defalarca yazdim tekrar yaziyorum; SADECE GOZLE GORULEBLİR KISMEN VEYA TAMAMEN ULASİLABİLİR NOKTALARDAKİ SIVI TEMASI OLUSABİLECEK SOKET, JACK, FİS VS TARZI ELEKTRİKSEL BAGLANTİ NOKTALARINA İKİ FİS-FİS YAPACAGIZ HEPSİ BU! Bunda anlasilmayacak bir sey yok arkadaslar ustunuze parfum sikmak gibi birsey altiustu!

İlerde o soketi sokmek gerektiginde ise BASİT BİR KANIRTMAYLA SOKET GEREKTİGİ SEKİLDE CIKACAKTIR EMİN OLUN. ZİRA JAPON YAPİSTİRİCİ VEYA DEMİR-CELİK 404 DEGİL BU ABARTMAYALIM LTF...

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    cumoni ve pininfirina arkadaşlar amacım muhalefet değil siz beni yanlış anlamışsınız.eyvallah yararlı bilgi bişi demedikte terslemenizi anlayamadım.sen bilgi vermişsin isteyen kullanır istemeyen kullanmaz ben sadece merak ettiğim bi soruyu sordum.anlatamadım heralde.elektronik devrelerin olduğu bi kartı o spreyle kapladın diyelim.bi lehim yapman gerekti ne yapcaz?soru buydu ben anlarsınız diye açmamıştım ama demekki açmam gerekiyomuş.ayrıca bu bahsettiğin spreyin nasıl bişi ortaya çıkardığını biz görmedik siz görmüşsünüz.nasıl bişi olduğu hakkında en ufak bilgi sahibi değiliz yani.sizin gibi gözümüzde birebir canlandırmamızı beklemeyin.

Motosikleti
    Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumoni ve pininfirina arkadaşlar amacım muhalefet değil siz beni yanlış anlamışsınız.eyvallah yararlı bilgi bişi demedikte terslemenizi anlayamadım.sen bilgi vermişsin isteyen kullanır istemeyen kullanmaz ben sadece merak ettiğim bi soruyu sordum.anlatamadım heralde.elektronik devrelerin olduğu bi kartı o spreyle kapladın diyelim.bi lehim yapman gerekti ne yapcaz?soru buydu ben anlarsınız diye açmamıştım ama demekki açmam gerekiyomuş.ayrıca bu bahsettiğin spreyin nasıl bişi ortaya çıkardığını biz görmedik siz görmüşsünüz.nasıl bişi olduğu hakkında en ufak bilgi sahibi değiliz yani.sizin gibi gözümüzde birebir canlandırmamızı beklemeyin.
    Hocam bu spreyin asil uretilis amaci hassas elektronik devreler zaten. Lehim vs yapilmasi gerektiginde havya sicakligi ile aninda kati halden sivi hale gecerek eriyor ve hicbir iz birakmadan akip gidiyor bu sprey icin rahat olsun

eline sağlık çok yararlı bir bilgi bence
    [B]Büyük ALTAy 1914[/B] [B]İzmir / Bozyaka[/B] [COLOR="Red"][B]MEKAN[/B][/COLOR]

Anladık olayıda bızım burdan nasıl alcaz her yerde satılır mı bu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)