Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yaza Hazırlık ve Aksesuar Çalışmam.

Motovento
    REKLAM ALANI
    -BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    1 aya yakındır dersime çok iyi çalışıyodum. Bütün malzemelerimi aldım. Havanında güzel olduğu bir günü motoruma ayırdım. Öğlen 11 de başladım. Akşam 7.30 gibi son vidayı sıkıp eşyaları toplayıp eve çıkabildim.

İlk işim bütün kış kedilere yardım ve yataklık yapan 2 brandamı yıkamak oldu. Akşama kadar kurusunlar diye.

Ardından konu mankeninide bir güzel yıkadım.

Sonra tornavidama kuvvet giriştim işe. Sök sök bitmedi. "Dylanın bukadarı Hayabusaya yeter" adlı fotoğraf.

En güzel çıplak.

Yıkamaları saymazsak 5 saat boyunca tek kişilik çalışmamın sonucunda işte Dylanımın son hali.

Birde video koyayım çakarlarıda görün tam olsun.

Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .

Yorgunluktan bittim. Yarında 5 te kalkmam lazım. Nasıl olacaksa o. Neyse haydi iyi geceler.

Bu arada bilgileriyle bana gaz veren Criminologhye çok teşekkür ederim.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    emeğine saglık güzel olmuş

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yav ben bir vidasına dokunmazken sen nasıl sök tak lego yapıyosun..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    SH 300
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav ben bir vidasına dokunmazken sen nasıl sök tak lego yapıyosun..
    Dylanı bize sor sen metehan abi. her vidasının yerinin kordinatarını vereyim sana.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Vay kardeşim çok güzel olmuş eline sağlık seneye bende mi kırmızıya boyasam motoru ne yapsam
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Eline saglık cok ugrasmıssın Valla bende benım motorun tum granajlarını farını vs vs komple sokup temızleyıp bakım yapıp tekrar toplamıstım bu scooter lar lego gıbı yaa
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    bakım dediğin böyle oluyor demekki
    Ellerine sağlık harika olmuş

Motosikleti
    SH 300
    Saolun arkadaşlar. Ancak yanlış anlaşılmasın ben temizleyeyim diye sökmedim okadar şeyi. KAblo çektim arkadan altlardan felan. Rahat çalışayım diye. He hazır sökmüşken tabiki hepsini ayrı ayrı temizledim. Motorun içini grenajların arkalarını felan. Ama Sırf silmek için bukadar zahmete girmezdim tabikide. Belkide girerdim ya karar veremedim.

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    çok güzel olmuş bende çakarları youtube'de gördüğümden beri yapmak istiyorum ama gözümde büyütüyorum ayrıca birşey sorucam çakarlar kontak açıkken sürekli farlarla birlikte çalışır durumdamı yoksa ayrı bir devre kesici anahtarı varmı?

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alttaki xenon lambaları da kendin mi taktın ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    SH 300
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş bende çakarları youtube'de gördüğümden beri yapmak istiyorum ama gözümde büyütüyorum ayrıca birşey sorucam çakarlar kontak açıkken sürekli farlarla birlikte çalışır durumdamı yoksa ayrı bir devre kesici anahtarı varmı?

Asya motorun far açma kapama anahtarı bize cuk oturuyor. Bizde farlar devamlı açık olduğu için yeri kapak ile kapalı. Ama kapağı çıkart asya motorun anahtarını tak orjinal gibi oluyor. Anahtar şöyle bişey. Arkasındaki kabloyu ben bağladım tabiki. Kabloyu toyota corollanın bilmem neresinden söktüm. Dışı korumalı felan güzel bişey. Anahtar tek satılıyor.

Far açma anahtarı olduğu için 2 kademe zaten. 1.si parklar, 2.si farlar. Bende 1.sine alt ışıklandırmayı, 2. sine alt ışıklandırma+çakarları taktım. İstersem alt ışıkları tek başına açabilirim.

Buda motor üstündeki hali.

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alttaki xenon lambaları da kendin mi taktın ?
    İlk vidasından son vidasına kadar hepsini ben döndürdüm. Made in ben Ali abi. Bi kaç kere abi şunu bir tut. Abi ben buradan dokunduruyorum şu alttakilere bir bak hele yanıyormu tarzı yardım aldım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Helal olsun baboli...valla ben anlamadığımdan anlayanlara bayılırım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    kardeş en azından 10 dk dır çakarların videosunu ziliyorum çok deli bişey yapmışın eline emeğine sağlık bu kadar uğraşmışın şimdide kazasız belasız kullanırsın inşallah

dylanımı alır almaz bu çakarlardan yaptırıcam çok deli bişey olmuş (biraz kopya olcAK ama kusura bakma artık)

kardeş bi sorum olcak çakarları kaçaladın bide montajı zormu (sinyallerin içine)

ALLAH NAZARDAN SAKLASIN GÜLE GÜLE BİN KARDEŞİM

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    serkan güzel uğraşmışsın gerçekten deymişte bizim dylanlara böle lambalar çok yakışıyor bende yapıcam kısmetse ama tek kelimeyle SÜPER olmuşş eline sağlıkk
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya motorun far açma kapama anahtarı bize cuk oturuyor. Bizde farlar devamlı açık olduğu için yeri kapak ile kapalı. Ama kapağı çıkart asya motorun anahtarını tak orjinal gibi oluyor. Anahtar şöyle bişey. Arkasındaki kabloyu ben bağladım tabiki. Kabloyu toyota corollanın bilmem neresinden söktüm. Dışı korumalı felan güzel bişey. Anahtar tek satılıyor.

Far açma anahtarı olduğu için 2 kademe zaten. 1.si parklar, 2.si farlar. Bende 1.sine alt ışıklandırmayı, 2. sine alt ışıklandırma+çakarları taktım. İstersem alt ışıkları tek başına açabilirim.

Buda motor üstündeki hali.

İlk vidasından son vidasına kadar hepsini ben döndürdüm. Made in ben Ali abi. Bi kaç kere abi şunu bir tut. Abi ben buradan dokunduruyorum şu alttakilere bir bak hele yanıyormu tarzı yardım aldım.
    çok iyi düşünmüşsün eline sağlık bendeki dylanda kırmızı bu arada motorumuzun taklitlerinin çıkması birbakımdan iyi olmuş ilgine teşekkürler

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Adx 125
    Elinize sağlık, çok yakışmış. Bu çakarlardan ben de taktım geçen gün. Görünürlüğü arttırdı baya... Tabi yine görmeyen, daha doğrusu sağ sol aynasını kullanmayan kazmalar çıkmıyor değil.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Bravo BSI kardeşim. Çok güzel iş çıkarmışsın. Özendim sana. Hemen inip benimkini parçalayasım geldi...
    Üç boyoz bir kola

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    cok şekil olmuş cok güsel calışma emegine saglık...
    .....

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Eline sağlık çok güzel olmuş çakarlar kaça mâl oldu.....
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    yurdum insanının kafası nasıl da çalışıyor,ulen çan çin çonlar biz daha scot lara cuplara enjeksiyon bilem takarız,yerden bitmeler sizi kendinizi zeki mi zannediyorsunuz
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)