Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

fuarda icmek ve yola cikmak kendine guven mi?baskalarinin hayatini riske atmak mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Murat abi bu konuda ne yazayım.Bazı arkadaşlara bira yetmemiş birde redbulla karıştıyorlardı.

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı olarak gelmişlerdir, ya da motorla gelmemişlerdir.. Eğer böyle değilse, bence yorum yapmaya bile gerek yok..
    Tuğba dün yanımdan geçmişsin, seni bir arkadaşım fark etti.Sağa sola baktım ama görüşmek kısmet olmadı.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    Alkol alıp motorlu araç kullananları kınıyorum.Bence alkollu araç kullananlar yakalandıklarında adam öldürmeye kasttan yargılanmalı..Kim ne derse desin....

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Don't Drink & Drive

Makul ve mantıklı düşünebilen kişi kesinlikle alkol tüketmemeli herhangi bir araç kullanacaksa.
    birtaneden birşey olmaz demeyin!
    Alkol kazayı davet eder..çünkü içenler hep daha zinde ve uyanık olduğunu söylerler oysa tam aksi olur,uyuşur ve karar verme zorluğu çeker! ...Allah korusun hepimizide.

Motosikleti
    honda cbf-150
    evet alkollü arac kullanmayı tasvip etmiorum ama insan kendini bildikten sonra alkolde tehlikesizlestirilebilinir. yani ben 1 bira içsem hiç etki yapmıo hızlı hızlı 2 bira içsem en fazla 15 dk cakırkeyf öncesi bi durum vardır ya ondan yapıo. yani kendini bilen arkadasların orda sarhoş olduğunu düşünmüyorum ama fuarda da iki bira içip gezmelerine kimsenin bişey demesini doğru bulmuorum cok ön yargılısınız...

(Şimdiye kadar sarhos arac kullanmadım. arac kullanamayacak halde kullananlarıda ne haldeolursa olsun doğru bulmuorum)
    sanatı sanat için değil halk için yapıorum:mrgreen:

::ressam::

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    ben bir tane votka içmeden yola çıkmam siz ne diyosunuz yhaw ?
    :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Motosikleti
    Alkol yerinde iyidir.Alınmasına karşı değilim. Sevgili racingnofear sen bir şişe votka içmeden yola çıkmayacak kadar cesaretlimisin?Yoksa şakamı yapıyorsun?

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    Alıntı SERHAN YORUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alkol yerinde iyidir.Alınmasına karşı değilim. Sevgili racingnofear sen bir şişe votka içmeden yola çıkmayacak kadar cesaretlimisin?Yoksa şakamı yapıyorsun?
    yok be abi ben içkiyi ağzıma bile sürmem ne içmesi
    :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Perşembe ve Pazar olmak üzere 2 gün gittim fuara.. Pazar günü kendi arabamla gittim efes standındaki sırayı görünce içki almaktan vazgeçtim.. Öyle bir sıra vardı yani siz düşünün
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Ben bir bira ictim, zaten onuda icemedim, hemen isindi, yarisini icip attim. Bir bira ile kendimden geciyor isem zaten vay halime.

Oyle bir yazmissiniz ki sanki insanlar votkalari rakilari goturmusler, herkes kendinden gecmis oyle yola cikmis gibi.

Insanlar kafayi o kadar bulsalar idi zaten ilk once fuardan cikmadan evvel mankenlere saldirirlardi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir bira ictim, zaten onuda icemedim, hemen isindi, yarisini icip attim. Bir bira ile kendimden geciyor isem zaten vay halime.

Oyle bir yazmissiniz ki sanki insanlar votkalari rakilari goturmusler, herkes kendinden gecmis oyle yola cikmis gibi.

Insanlar kafayi o kadar bulsalar idi zaten ilk once fuardan cikmadan evvel mankenlere saldirirlardi
    absolut içmeden çıkmam abi..

evet evet evet içki içelim kafa bulalım he he he

mankenlere saldıralım he he he

sapıhlıh yapalım he he he

trafikte kaza yapalım he he he

zerhoş kafayla stoppie yapalım yeri öpelim he he he

racingnofearı şişe takalım etrafında dönüp dans edelim he he he

Motosikleti
    600cc
    "sarhos olmuyorum ki bi tekten bi sey olmaz" demekle "ne katili, oyle katliam filan yapmadim sadece bi adam vurdum" demek arasinda fark gormuyorum.

zeki ve bilincli motorcu surusten once alkol kullanmaz, bu kadar basit.

hayatinda hic kaza yapmadin diye kask, mont filan da takma madem ne gerek var demi.
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılar içkili motor kullanan kişiler bizzat görülmüş gibi yazılmış. Cümleler önyargılı gibi geldi bana. Bence bu konu motosiklet sürüşü ile ilgisiz. "İnsanlar içki içmemeli" diye bir başlık açılsaydı daha samimi bir başlık olurdu. Ne yazık ki motosiklet sürücüleri birbirini kolayca karalayabiliyor.
    Arkadasim sen fuarda hicmi gormedin motor kullanan birini?yada motosikletlerin park ettigi fuardaki giris alanini ?
    Ben sana soyliyecek bi sey bulamadim.onyargili oldugum konusuna gelince evet boyle bi ortamda zaten at kullanicilari bulunmaz eee herkes artcimiydi sence oradakilerin hepsi artcimi?kesinlikle on yargim filan yok evet karaliyorum cunku ickiyi ic sonrada deli divane kullan yok ya boyle bi mantik.biraksana allah askina senin gibi dusunursek canavarlar turer.motosiklet ruhu bumu ya?

Motosikleti
    06bluedragger in fuara bakış açısı da bir tuhafmış....motorları görmeye ve öğrenmeye gitmiyor da dinamit gibi patlamaya gidiyor.yok sapıklıkmış alkolmuş şişe çevirmeymiş bunlar boş şeyler..kendin hayatta değerli olmayabilirsin.unutma ki arkanda sana birşey olunca üzülecek annen ve baban vardır.Ayrıca fuarda motor tanıtımına emek harcayan bayanlar arasında senin de bir yakının olabilirdi.ona da mı sarkacaktın....

CERREZCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Olacak
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    absolut içmeden çıkmam abi..

evet evet evet içki içelim kafa bulalım he he he

mankenlere saldıralım he he he

sapıhlıh yapalım he he he

trafikte kaza yapalım he he he

zerhoş kafayla stoppie yapalım yeri öpelim he he he

racingnofearı şişe takalım etrafında dönüp dans edelim he he he
    Süperrr cevap.

Motosikleti
    ÇEREZCİ kardeş YAMAHA DTR nasıl bir motor?Memnunmusun?

Alıntı CERREZCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süperrr cevap.
    yukarıdaki cevabım senin için de geçerli ÇEREZCİ kardes....

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    ben bazen alkol aldıktan sonra da yola çıkarım. eğer araç kullanacaksam alkolü limitlediğimden emin olurum. örneğin %5 alkollü bir üründen toplam 50cc'den fazla tüketmem. he %5 bile olsa 50cc bile olsa içki alkoldür kardeşim derseniz konunun alkollü araç kullanmaya karşı değil, alkole karşı açıldığını düşünüp başlığı ona göre değiştirmek gerekir bence. ayrıca herkesin hür iradesidir. en azından bu başlığı açan arkadaşa basitçe belirteyim ki, eğer adam kullanacağı taşıtın gerektirdiğinden daha zayıf duruma düşecek kadar alkol aldıysa senin bu yaklaşımın onun alkol tüketmesine hiç bir engel koymaz. böyle bir insanı ancak sinirlendirebilirsin . daha çok alkol tüketip bak gördün mü birşey olmuyor demesine sebep olabilirsin.

Tarih boyunca savaşçı bir toplum olarak gelmiş türk milletiyiz. forumlarda bile savaşıyoruz maşallah. Ama sorunları savaşarak çözmek için birisinin ölmesi gerekir . ya gidip bir yerlerde birbirinizi öldürün. yada böyle sitemkar ve tartışmaya yönelik konular açmayın arkadaşım. birisine yaptığının yanlış olduğunu göstermenin en saçma yoludur bence " hey sen hata yapan. çık ortaya da o hatayı ben yaptım noolacak de de lafı sokuvereyim " gibi sözlerdir yaw... e hadi ben arada alkollü araç kullanıyorum. istediğin kadar hakareti bana et de bu topik de kapansın burda
    !?

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün fuardaydık gidene kadar içmekten gözleri kızaran ustalarımız vardı yanımızda..
    Yetmedi otobanda durduk bikaç bira daha alıp içtiler..
    Fuarda dolaştık kalkış yerimize geldiğimizde hala bira ellerinde içiyorlardı..
    Ama aracımız motosiklet değil otobüstü.
    Hepsinin üzerinde korumalı montlar olmasına rağmen otobüsle gelmiştik..
    Yargısız infaz yapmayalım içenler artçıda olabilir başka araçla gelmişte olabilirler
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopperrcıdır onlar choppercılar içici olur kanımca... hadi şimdi coppercılar yüklensin topice =))
    doğrudur ben de chopperci olarak çok kötü içerim..........çayı.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bazen alkol aldıktan sonra da yola çıkarım. eğer araç kullanacaksam alkolü limitlediğimden emin olurum. örneğin %5 alkollü bir üründen toplam 50cc'den fazla tüketmem. he %5 bile olsa 50cc bile olsa içki alkoldür kardeşim derseniz konunun alkollü araç kullanmaya karşı değil, alkole karşı açıldığını düşünüp başlığı ona göre değiştirmek gerekir bence. ayrıca herkesin hür iradesidir. en azından bu başlığı açan arkadaşa basitçe belirteyim ki, eğer adam kullanacağı taşıtın gerektirdiğinden daha zayıf duruma düşecek kadar alkol aldıysa senin bu yaklaşımın onun alkol tüketmesine hiç bir engel koymaz. böyle bir insanı ancak sinirlendirebilirsin . daha çok alkol tüketip bak gördün mü birşey olmuyor demesine sebep olabilirsin.

Tarih boyunca savaşçı bir toplum olarak gelmiş türk milletiyiz. forumlarda bile savaşıyoruz maşallah. Ama sorunları savaşarak çözmek için birisinin ölmesi gerekir . ya gidip bir yerlerde birbirinizi öldürün. yada böyle sitemkar ve tartışmaya yönelik konular açmayın arkadaşım. birisine yaptığının yanlış olduğunu göstermenin en saçma yoludur bence " hey sen hata yapan. çık ortaya da o hatayı ben yaptım noolacak de de lafı sokuvereyim " gibi sözlerdir yaw... e hadi ben arada alkollü araç kullanıyorum. istediğin kadar hakareti bana et de bu topik de kapansın burda
    olaya bakis acin onyargi uzerine arti burada saldirip savasanda yok.benim bakis acim ise biz motosiklet kullanicilarinin daha dikkatli olmamiz gerekirken boyle bir ortamda boyle bir goruntuyu olusturmasi.saldiran filanda yok eger o arkadasin bana yaptigi yaziya bakarsan saniyorum sende anlayacaksin arkadasim.ben icmiyorum ama icenede karsi olmadigim kesin ama bence evde yada motoru kullanmadan istedigin kadar ic hatta zom ol bana ne ama trafigi tehdit etmeyede hic ama hic kimsenin hakki yok ok.sizin gibi plastik dusunceler oldukca daha coook trafik canavarlari olur icimizde...Bu arada lafim sozum zaten bilincli icicilere dokunmuyor onlarda zaten kendilerini biliyor.iste onlar dost canlisi insanlar insan severler... biliyorum bu laflarim birilerinin kanina dokunuyor ama aci patlicani kiragi calmayacagindan herkes nasilsa bildigini okur ama bu aradaaaaa su testiside su yolunda kirilir haaa

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş bende fuarda bira içtim ama bitane içtim insan kendini bilip içtikten sonra problem yok bence heeee bunu söylemek delikanlılık değil ama bunu bill
    Drift Religion
    fatih şubesi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)